wmaraci reklam

Wmaraci için TAM DESTEK olalım!

27 Mesajlar 3.395 Okunma
wmaraci reklam

OytunTekesin OytunTekesin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 7, (%100)

Euphrates adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar, bu konu nasıl oldu da buraya geldi bilmiyorum ama, kişiden biri olarak mesaj yazma gereği hissettim normalde ilk mesajları görmemiştim cevap vermeyecektim fakat "yalaka, yaranma " gibi laflar beni rahatsız etti, ben buraya başvurarak aslında normal yaptığımdan başka farklı bir şey yapmış olmadım, zaten premium üyeliğim vardı, zaten elimden geldiğince insanlara yardımcı oluyordum, mesaj kasmaya da ihtiyacım yok, bir amacı yok.. Bura da böyle bir polemik yaratmak çok saçma olmuş, şikayetiniz varsa kimse size özel mesaj atmayın demiyor.. Gider mesaj yazarsınız gerekli kişilere.

OytunTekesin

Benim öyle bir ithamım nerede oldu lütfen gösterir misiniz?

Dediklerimin neresi hatalı onu söyler misiniz?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Wmaraci bir platformdur. Burada milyon dolarlar kazanmiyoruz. Bizde paralı işçi değiliz. Burada iki konu açıldı diye hemen yok öyle forum oldu yok sıkıldım yok bilmem ne. Böyle diyenler bu foruma asıl zararı verenlerdir. Bu zamana kadar konu açılmamış şimdi açılıyor onuda beğendirmiyoruz. Yalaka ne ya? Kime ne için yalakalık yapacağım? Yıllarca forum adminligi yaptım. Hala da yüksek hitli bir site sahibiyim. Anlayacağınız doymuş bir insan daha ne isteyebilir? Beğenmediğin paylaşımlar olursa şikayet et butonuna tıklar yorumunu yapar gönderirsin. Sağda solda çamur at yapışmasa da izin kalsın gibi yorumlar yaparsan bu iş yürümez. Karınca misali ateşi söndürmesem de safim belli olsun. Bizim de safımız insanlara görmedikleri biseyleri paylaşmak. Bunu gereksiz bulanda olacaktır.

Buda çok konuşuluyor. Platin üyelik için girdiler. Emin olun platin üyelik avantajlarını bilmiyorum ve şuana kadar da ihtiyaç duymadım. Yani rank, renk burada ki bir çok insan için önemli değil.

Vesselam..
PcDelisi SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Şimdi şöyle bir durum var tabi ki konu sadece WM Aracı alexa için açılmış ama bazı arkadaşlar boş konular hakkında tartışma yaratmış ben kendi açımdan içim ferah nedeni ise paylaşım ekibinde olduğumdan beri 5-6 kişi teşekkür mesajı ve açtığım konuların ziyaret edilmesi benim için yetiyor. Admin tarafından 1-2 kez tebrik edilmem emeğimin karşılığını aldım demek oluyor.

Eğer boş konu açılırsa yönetime bildirebilirsiniz. Kullanıcıları burada ifşa etmenin bir alemi yok.

EranKucuk bu arada bende bu ekiptenim etiketlemeyi unuttun sanırım.
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Eleştiren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Konuda da belirttiğim gibi dün çok işim vardı ve iki gündür fazla aktif değildim. Ben de bu nedenle en azından farklı bir fikir olsun istedim, öyle bir konu açtım. Konuların gereksiz olduğunu düşünüyorsanız mesajın sağ üstündeki "!" ikonuna tıklayıp moderatöre bildirebilirsiniz. Buradan açık olarak paylaşmak hiç hoş olmamış. Ayrıca paylaşım ekibinin amacına gelirsek, bugün güzel bir konu geliyor diyelim ;)

Konunun ana fikrine de cevap vereyim; o değil de Alexa ne?

wmaraci

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Konu yoldan çıkmış. İk tane mesajı şikayet ettim. Yanlış başlık kabul edilebilir ama yanlış üslup asla!

herseyiblogluyorum.blogspot.com

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Öncelikle bende bir açıklama yapmak istiyorum. yalaka vs diyenler varmış paylaşım ekibine illa tüm projelerini insanlar burada sunmak zorunda değiller. 2 Adet Güzel miktarda adsense gelirli sitem mevcut ve Türkiye nin en kurumsal firmalarının birinde çalışıyorum. BİZLER burada para almıyoruz. yeni başlayan arkadaşlara kolaylık sağlamaktır. Ben WM Aracına üye oldum olalı Platinden aşşağı üyeliğim olmadı 1 Yıldır da kurumsal üyeliğim bulunuyordu halende süresi dolmamıştı fakat renk takıntım olduğu için platine düşürdüm üyeliğimi. Burada WM Aracı paylaşım ekibinden sonra daha kötü oldu, genel forum oldu diyenler yada kötüleyenler WM Aracına ne gibi bir faydası dokundu ? bana açıkça söylermisiniz ? Yalaka demek öyle kolay bir kelime değildir. mağdem ciddi bir forumda olduğunuzu düşünüyorsunuz sizler burada "Yalaka" ibaresini kullanarak foruma zarar veriyorsunuz.

Bizler elimizden geldiğince faydalı konular açmaya ve bunun yanında da eğlenceli konular açmaya çalışıyoruz. sürekli bilgi veren konular açarsak da sıkıcılıkdan başka bir işe yaramayacaktır. şikayeti olan gider Adminlere mesaj atar yada konuda yeterli içerik yoksa yorum olarak sorar bizde cevaplarız. EK OLARAK; Paylaşım ekiplerinin mesajlarını incelemenizi öneririm. mesele sadece konu açmak değil. forumda etkileşimi arttırmaktır.
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Hiç bir karşılık beklemeden sizler için araştırıp özgün ve güzel konular açan paylaşım ekibine yalaka ithamında bulunan kişilerin üyeliklerini durduruyorum. Burada bizim aramızda yeriniz yok. Umarım bundan sonra fikir ve düşüncelerinizi karşı tarafa hakaret etmeden dile getirmeye öğrenirler.

Konuyu ise daha fazla uzamaması için kilitliyorum. Herkese iyi forumlar.
Ahmet TheAnalyzer SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al