wmaraci reklam

ADMOB Hesabı Nedir ? ADMOB Hesabı Nasıl Oluşturulur ?

8 Mesajlar 2.567 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)

ADMOB Hesabı Nedir ?

Merhaba arkadaşlar bu forumda bulunan her hangi bir arkadaşın adsense hesabını duymamış olmadığı ihtimalini vermiyorum, ADMOB hesabı da adsense nin mobil oyunlar için kullanılan türüdür. [COLOR="Purple"]Mevcut bir onaylı adsense hesabınız varsa ADMOB hesabınızı da ona bağlayarak hem youtube hem normal siteler hem de mobil uygulamalar için kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. [/COLOR]

ADMOB hesabında adsense gibi site onaylaması yada mobil uygulama onaylaması bulunmamaktadır. Sadece hesabınızı açarsınız ve reklam birimleri oluşturarak oyun geliştirmeye başlayabilir gelir elde edebilirsiniz.

Google ADMOB ödemeleri de aynı adsense gibi ilerlemektedir ve kullandığınız bir adsense hesabı varsa gelirler üst üste birekecektir. 1 - 30 arasında elde etmiş olduğunuz gelirler 200 tl yi geçmesi durumunda bir sonraki ayın 22 sinde banka hesabınıza yatmaktadır.

ADMOB Hesabı Nasıl Oluşturulur ?

Yukarıda ADMOB hesabının ne olduğundan bahsetmiştik, kısa iki cümle ile tekrar etmek gerekirse, GOOGLE tarafından hizmet olarak sunulan mobil reklam platformudur.

ADMOB Hesabı açmak için sırasıyla ;

1 - ADMOB sitesine giriş yapınız. ( Gitmek için Tıkayınız. )
2 - Sağ üste bulunana SIGN UP ( KAYDOLUN ) butonuna tıklayınız.
3 - Sizden google hesabınız ile oturum açmanızı isteyecektir. Kullanmak istediğiniz google hesabınız ile oturum açınız. ( Eğer bir google hesabınız yok ise yeni bir google hesabı açabilirsiniz. )
4 - Karşınıza çıkan ödeme ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurun. ( ADMOB hesabı açmak için doğum tarihinizinde eksiksiz olarak girilmiş olması gerekmektedir.
5 - Bir sonraki adımda sizden saat diliminizi girmenizi isteyecektir. ( Saat dilinini önemi şu noktada açığa çıkıyor eğer farklı saat dilimi girerseniz günlük kazancınız tam olarak göremeyebilirsiniz. Biz Türkler sürekli gelir kontrolü yaptığımız için kendi saat dilimimizi girmeniz de fayda var.
6 - 5. adımda sizlerden ödeme için para biriminizi girmenizi isteyecektir.
7 - En son adımda her zaman olduğu gibi ADMOB proğram politikasını kabul ettikten sonra ADMOB hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Admob hesabı ile aklınıza takılan tüm soruları bu başlık altında sorabilirsiniz müsait oldukça sizlere cevap vermeye çalışacağım..

Bir sonraki konumda sizlere ADMOB reklam birimleri nasıl oluşturulur bu kunu hakkında bilgi vermeye çalışacağım.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Yararli paylasim bilmeyenler icin gayet sade ve guzel bir anlatim olmus tesekkurler.

CEDAMedya CEDAMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 7 / 68
  • Ticaret 2, (%100)
Mobil uygulama yapanların en çok kullandığı servis kuşkusuz Admob'tur.
Yeni panel düzenlemesi ile daha kullanılabilir bir hal aldı.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Fırat kardeşim bu tarz paylaşımlarını görüyorum. Çok faydalı ve beginner olarak başlayan herkese klavuz niteliğinde oluyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Teşekkürler abi, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum insanlara cthax
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Hesabı kurdum 2 gün sonra daha giremedim Google Hesabınız birden çok Google Ads hesabıyla ilişkilendirildiği için AdMob'a kaydolamazsınız. Daha fazla bilgi edinin hatası ile karşılaştım nasıl bir yol izlemeliyim

www.gunceltarifler.com

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

emre29 adlı üyeden alıntı

Hesabı kurdum 2 gün sonra daha giremedim Google Hesabınız birden çok Google Ads hesabıyla ilişkilendirildiği için AdMob'a kaydolamazsınız. Daha fazla bilgi edinin hatası ile karşılaştım nasıl bir yol izlemeliyim

Şuan aynı sorun bende de var ve bahsi geçen hesabın hangi hesap olduğunu bile bilmiyorum. Bazı eski google hesaplarımı tamamen sildim yinede çözülmedi.

Ebedisonsuzluk Ebedisonsuzluk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Terzi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar benim bi uygulamam var bide admod hesap açtım onaylandı ama reklam birimini bilmiyorum yardım edecek biri varmi

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al