wmaraci reklam

Herkes reklamsız ücretsiz Webview veya Native uygulama yapabilicek! ❤👑

4 Mesajlar 1.189 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
Aranızda belki bu siteyi bilenler vardır veya bilmeyenler vardır, ben bilgilendirme amaçlı yazıyorum artık native veya webview uygulamalara yüksek para ödemeye son! bu site sayesinde kod bilgisi olmayan kişi bile uygulama yapabilir üstelik 1dkdan az bi sürede.. neyse siteye geçelim anlatmaya;

1. Öncelikle googleye AppCreator24 yazıp girin veya direk verdiğim linkten girin https://www.appcreator24.com

2. Kaydola tıklayarak bir hesap oluşturun ve gelen maile tıklayarak aktifleştirin hesabınızı

3. Giriş yaptığınızda hiç uygulamanız bulunmadığı için sizden bir uygulama oluşturmanızı isteyecek, İstediğiniz uygulama adını ve uygulama ikonunuzu ekleyerek devam edin ikonunuz yoksa sistemde var olan ikonlardan birinide seçebilirsiniz

4. Uygulamanızın rengini seçin hangi renkte olmasını istiyorsanız, ve sonra devam edin ne uygulaması yapmak istiyorsanız ona göre modül seçin ve kaydedin uygulamanızı hepsi bu kadar, uygulamayı kaydettikten sonra paket adı, sürüm, splash screen, daha fazla modül gibi birçok ayarı panelden yapabilirsiniz

5. Buna ek panelden admob ekleyerek uygulamanızdan gelir sağlayabilir, anlık bildirim özelliği sayesinde anlık bildirim gönderebilirsiniz.. Bu anlattığım özellikler ve daha fazlasını yaptırmaya kalktığınızda sizden 70,100 civarı bir ücret istiyorlar ama bu site sayesinde dilediğiniz özelliklerde dilediğiniz uygulamayı yapabilirsiniz

İyi günler dilerim herkese 👋

wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
ben de appinventor öneririm. Block kodlama temeliyle app yapabiliyorsunuz android'e. Hem basit düzeyde kodlama öğrenirsiniz hem de MIT yapımı olduğu için daha güvenli bir site ile çalışmış olursunuz.
srkn12 bayicerik

kişi bu mesajı beğendi.

bayicerik bayicerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** Z**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 34 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
3 işim kaldı bitsin .apk uygulaması yapacağım appinventor üzerinden.

NovruzIbrahimov NovruzIbrahimov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Html Php Öyreniyorum
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
1 tane yaptım bir göz ata bilirmisiniz Yalnış olan ne var?en önemlisi neler eksik neler yapmalıyım
http://www.appcreator24.com/app1127147

Canva Pro Lisansı Arayanlar İletişime Geçe Bilir
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al