wmaraci reklam

Hertürlü isteğe göre mobil uygulama ve düzenleme işlemleri yapılır

3 Mesajlar 517 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Depman Depman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek developer
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Detay için pm

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Selamlar. Şuan yaptırmam için biraz erken ama yine de bilgi almak istiyorum müsadenizle. Üyelikli sitem için bir webview uygulama yaptırmak istiyorum ama aynı zamanda kayıtlı üyelere ayrı ayrı bildirim gönderebileyim özel olarak. Tabi bu bildirimler browser tarzı bir aracı site olsun istemiyorum. Direkt facebook veya twitter uygulamalarında olduğu gibi kendi uygulamam üzerinden kişiye özel bildirim göndermek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Uygulama kodlamaktan pek anlamam ama aklıma şöyle bir fikir geliyor. Şimdi uygulamayı kullanan üyeyi tanımlamak gerekiyor. Uygulama üzerinden siteye giriş yaptırınca çerez olarak bir şifre kaydettirecem o üye için. Uygulama ise dakikada bir defa bu çerez ile sunucuya bağlanıp bildirim veya yeni mesaj varsa telefona bildirim çıkaracak. Basit bir mantıkla olur gibi duruyor ama birçok webview uygulamada bunu yaptıklarını görmedim. Genelde bir bildirim hizmeti veren aracı site üzerinden yapıyorlar.

İşin aslı, bu uygulama yapılabilir mi? Yapılırsa maliyeti ne olur? Webview uygulamaya ek bildirim sistemi olacak olacak fazladan yani.
Depman

kişi bu mesajı beğendi.

masteryodax masteryodax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 41 / 31
  • Ticaret 7, (%100)
uygulama yaptırmayı düşünüorum. pm den whatsap no atarmısnız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al