wmaraci reklam

Ionic V2 ile Geliştirdiğim Yerel Uygulama

7 Mesajlar 2.541 Okunma
wmaraci reklam

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)

Merhabalar.

Yaklaşık 10 gün önce Ionic v1 ile basit bir oyun yapmıştım. Şimdi yine Ionic V2 platformu üzerinde geliştirdiğim yerel odaklı bir uygulamayı tanıtacağım.

Kötekli Cep Rehberi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kötekli yerleşkesinde bulunan tüm işletmelerin telefon numaraları ve adres bilgileri yer almaktadır.

Toplam 10 kategoride 120'yi aşkın mekan ve iletişim bilgisi ile öğrenciler için en iyi rehber!

Yemek yiyebileceğiniz mekanlar, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz cafeler, gece hayatı için eğlence mekanları, ATM cihazlarının konumları ve banka iletişim bilgileri, konaklama ihtiyacı için apartlar, ev eşyası satan ve nakliye yapan işletmeler, tüp veya su sipariş edebileceğiniz marketler, tesisat veya çilingir iletişim bilgileri, taksi durakları ve spor salonları olmak üzere toplam 10 kategori bulunmaktadır.

Beğendiğiniz mekanları size özel favori listenize ekleyebilir, arama özelliği ile ulaşmak istediğiniz mekanın iletişim bilgisine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygulamaya Google Play Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın. ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kotekliceprehberi )

Uygulamayı indirerek tasarım ve kullanım açısından inceleyip, görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. Tasarımın şu kısmı olmamış, şu alanı şöyle geliştirebilirsin veya kullanımda karşılaştığınız olsa iyi olurdu gibi fikirleriniz gerçekten önemlidir. Ayrıca yorum yaparsanız çok iyi olur. :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

1fikrimvarcom 1fikrimvarcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** Z**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 201 / 47
  • Ticaret 9, (%100)
Uygulama harika olmuş. Üyelik eklenebilir mi ayrıca firmaya tıklayınca yemek firması ise menüsü hizmet firması hizmetleri listenense

• Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)
Üyelik çok gerekli görmedim. Favoriler diye bir alan var. Bu alana daha hızlı ulaşmak istenilen işletmeler eklenebiliyor.

Yemek ve cafeler için menü özelliğini yeni bir güncelleme ile getirmeyi planlıyorum. Şimdi piyasaya uygulamayı tanıtmak amacındayım.

mcayapim mcayapim Cuneydanlayisli.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 7 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
ionic 1'i kullanmıştım sayfalar arası geçiş ve postların yüklenmesi uzun sürüyordu ionic 2'de onu kaldırmışlar ancak ionic 1'deki gibi hala uygulama açılışı sıkıntılı bu senden kaynaklı değil hybrid uygulamalarda hep bu oluyor. Tasarım bakımından gayet iyi olmuş. Başarılar :)
dlkrnugur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

ontedi ontedi www.ontedi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı, Matematikçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1119
  • Beğeniler 325 / 324
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel olmuş, eline sağlık.
dlkrnugur

kişi bu mesajı beğendi.

www.ontedi.com
www.cizgi.site

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Proje gerçekleştiren arkadaşları görünce mutlu oluyorum. Hayırlı olsun hocam. Aslında bu projeyi her bölge için yapabilirsin. Tabi her mekanı olmasa da google harita bulunanları ekleyerek bu şekilde yer yer rehber hazırlayabilirsin. Tasarımı ve projyi bende beğendim.
dlkrnugur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al