wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Saygıdeğer Wmaracı üyeleri;

Türkçe hashtag Pro Android uygulamasını bugün Google Play Sote üzerinden paylaşmış bulunuyorum. Uygulamayı indirip, kullandıktan sonra eleştiri ve beğenilerinizi yorum olarak google play store üzerinden yaparsanız çok sevinirim. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Uygulama Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkce.hashtag

wmaraci
reklam

Emirr Emirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)
2 gün kullanacağım güzelse beden 5 yıldız, eline sağlık.
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

🌟Sıfırdan Wordpress Siteniz Yapılır. lisanslı🔥 + Mythemeshop Eklentileri 🚀

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Kuralların dışında hashtag sayısı var sanırım. Onu kurallar kadar yapın. Bazısında 50 tane var
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Kullanıcının kendi seçeneğine bırakmak istedim. Yani istediğini eklesin istemediğini çıkarsın gibi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim 2 gün kullandım ama bir kaç sorunum var
1. Sorun: taglarin günlük ya da saatlik olarak guncellenmememsi
2. Sorun: eğlence yerine giriyorum eğlenceden alakasız olarak taglar koymuşsunuz bu sadece eğlence ile alakali değil hepsinde böyle.
3. Sorun: bir gönderiye belli bir sayıda tag koyabiliyoruz ama "diğer" kategorisinde bir çok tag var ve bunlarin hepsini kopyaladigimizda gonderide çok fazla tag olduğu için kabul etmiyor ve instagram hepsini siliyor, gönderi tagsiz şekilde yayınlanıyor.
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle ilgilin için teşekkür ederim @Emirr,

1 - Taglar devamlı güncellenmiyor sonraki versiyonlarda webden güncelleme özelliği getirebilirim.
2 - Taglar özellikle en popüler olanların içinden seçildi, yani Türk kullanıcıların konu içerisinde en çok kullandığı taglara göre yapıldı konu grupları içerisinde çok saçma taglar var evet ama kullanıcılar konulara göre en çok o tagları kullanmışlar (sonraki versiyonlarda çok saçma olanları elemeyi düşünüyorum)
3 - en sağlıklı paylaşımlarda maksimum 20 tag kullanılması iyidir. Ben kullanıcıların kendi isteklerine göre fazla tagları kendileri silebilmeleri ya da eklemeleri için sayıyı dikkate almadım. Fazla tagları kullanıcı kendi silebilir.

• Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)

alperi adlı üyeden alıntı

Öncelikle ilgilin için teşekkür ederim @Emirr,

1 - Taglar devamlı güncellenmiyor sonraki versiyonlarda webden güncelleme özelliği getirebilirim.
2 - Taglar özellikle en popüler olanların içinden seçildi, yani Türk kullanıcıların konu içerisinde en çok kullandığı taglara göre yapıldı konu grupları içerisinde çok saçma taglar var evet ama kullanıcılar konulara göre en çok o tagları kullanmışlar (sonraki versiyonlarda çok saçma olanları elemeyi düşünüyorum)
3 - en sağlıklı paylaşımlarda maksimum 20 tag kullanılması iyidir. Ben kullanıcıların kendi isteklerine göre fazla tagları kendileri silebilmeleri ya da eklemeleri için sayıyı dikkate almadım. Fazla tagları kullanıcı kendi silebilir.

Yorumu değerlendirip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım başarılı bir uygulama olur.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
En popüler, en çok beğenilen Türkçe HashTag'lerin yer aldığı bu uygulama içerisinde HashTagleri kolayca kopyalayıp Instagam, Twitter, Facebook v.b. platformlarda paylaştığınız içeriklere ekleyebilirsiniz.

Yapılan Değişiklikler :
- Uzun kategori isimleri değiştirildi.
- Sayısı 30'u aşan hashtagler değiştirildi.

Not : Fotoğraf, video v.b. paylaşımlarınız da en fazla 30 hashtag kullanabilirsiniz. Hikaye paylaşımınız da ise en fazla 10 hashtag kullanabilirsiniz.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Türkçe HashTag Pro V.3.2 Güncellemesi

Uyarı : Daha önce eski sürüme sahip kullanıcılarımız lütfen uygulamaya ait önbellek ve depolama alanı dosyalarını silip, eski uygulamayı kaldırdıktan sonra yeni uygulamayı yüklesinler.

Yapılan Değişiklikler :
- Android 9 ve Android 10 sürümleri için iyileştirmeler yapıldı.

Not : Instagram'da Fotoğraf, video v.b. paylaşımlarınız da en fazla 30 hashtag kullanabilirsiniz. Hikaye paylaşımınız da ise en fazla 10 hashtag kullanabilirsiniz.

Uygulama Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkce.hashtag

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al