wmaraci reklam

Google Play Uygulama İndirme Hizmeti ve Google Adwords Mobil Reklam Eğitimi

3 Mesajlar 1.532 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

adwordskocu adwordskocu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek internet reklamcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Google Play Uygulama İndirme Hizmeti ve Google Adwords Mobil Reklam Eğitimi

Öncelikle merhaba uygulama yaptınız ve google play hesabınıza yüklendiniz. Herşey hazır uygulama için reklam yerleşimleri veya satın alma işlemleri tamam fakat uygulamanız indirilmiyor veya hak ettiği yerde değil…

[SIZE="5"]
İşte burada biz devreye giriyoruz. size gerçek indirme google play hesabında gezen kullanıcıların indireceği reklam modeli ile karşınızdayız… Hazırladığımız reklamlar kullanıcılara bu şekilde doğal bir reklam olarak karşılarına çıkacak. Kesinlikle spam , zorla indirtme , farklı sayfada açıp indirme gibi birşey kesinlikle yoktur.
[/SIZE]

Reklama tıklayanlar direk sizin Google play veya iOS uygulama sayfası açılır oradan kendi istediği ile uygulamayı indirir….

Aşağıda uygulamanıza özel anahtar kelimeler seçilir ve bu kelimede arama yapan kullanıcılara reklamlarınız gözükür.

Kullanıcılar tamamen gerçektir yaptıkları yorumlar asla hesaptan silinmez. Çünkü her kullanıcı kendi isteği ile yorum yazar , beğenir , paylaşır tamamen bu haklar kullanıcıların istegine aittir.

Farklı hesap ekranları ile indirme sayıları aşağıdadır.

1.uygulama için Ulaşılan aktif kullanıcı sayısı :

2.uygulama için Ulaşılan aktif kullanıcı sayısı :

Google Play Uygulama indirme Hizmeti

100 indirme = 85 TL
200 indirme = 170 TL
500 indirme = 425 TL
1000 indirme = 900 TL
5000 indirme = 3000 TL
10000 indirme = 4500 TL

Not: Ülkeler arasında fiyat farklılıkları olabilir. Örnegin amerika ve ingiltere gibi ülkelerde rekabet fazla ve kazanç çok olduğu için daha yüksek reklam maliyetleri vardır.. Yukarıdaki fiyatlar bazı ülkeler için yüksek olabilir.

İndirmelerin tamamlanması tamamen reklamlara göre degişiklilik göstermektedir.size özel Reklamlar hazırlanır. Sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler, ülke , il seçimleri ile tamamen uygulamaya özel reklamlar açılır.

DİKKAT :Reklamlar hazırlanır ve yayınlanır. Gün olarak farklılık gösterebilir ama mutlaka İndirmeniz tamamlana kadar yüklemeniz devam edecektir. Bazen 1 günde bitebilir bazen 15 günde bitebilir. Sizde hak verirseniz tamamen organik indirme olduğu için zamana ihtiyacımız olacaktır.

Reklam Yönetim Panelimizden Bazı Hesaplar için Örnek Ekran Görüntüleri

Reklamlar tamamen organik olduğu için Google sizi çok sevecek…

1 – Uygulama veya Oyun Google play veya app store linki
2 – Uygulamayı tanımlayan 5-10 adet anahtar kelime
3 – varsa kısa bir reklam metni yazabilirsiniz

DİKKAT : Bir müşterimizin gerçek ödeme aldığı ve kazandığı ekran görüntüleri tarihlere ve günlük kazanca dikkat lütfen…

Google Adwords Mobil Eğitimi Alan Android Programcısı -1

Admob 4 EYLÜL 2016 kazanç ekranı :

Admob Ağustos ayı kazanç ekranı :

Google Adwords Mobil Eğitimi Alan Android Programcısı -2

Bizim işimiz Google adwords ile mobil reklam vermeyi öğretmek gerisi için tamamen size kalmış durumda. En ucuz en uygun nasıl reklam verirsiniz bunu öğrenirsiniz.

Google Adwords Mobil Reklam Eğitimi

Not : Benim çok uygulamam var ben eğitim almak istiyorum diyorsanız reklamları yayınlayacak ve bütün bu konulara vakıf olacak şekilde size özel Cep Telefondan 2 saat aktif konuşarak uygulamalı veya skype üzerinden özel ders verilir.

Ücret Bedelimiz 1250 'dir.
Telefon Numaramız : 0850 840 47 40

Sadece ÜCRETSİZ kuponlar ile eğitim parasının kat kat çıkarmış olursunuz

Bu eğitimle beraber aynı zamanda Google Adwords Uzmanlığına ilk adımı atmış olursunuz…

Ödeme Yöntemleri:EFT
———————
GARANTİ BANKASI

Mobil Reklam Uzmanı Sertifikası doğrulaması için : Tıklayınız

wmaraci
reklam

Yazilimapp Yazilimapp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Android- İos Develepor
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 9, (%100)
Hayırlı olsun arkadaş işinin ehlidir güvenle iş yapabilirsiniz daha öncede bir kaç adet android uygulama hazırladım o uygulamalardan kendi reklam tekniği ile iyi kazançlar sağlıyor.

Hayırlı işler dilerim

Shadow Shadow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
skype ekledim hocam konuşalım

Zorlukla beraber bir kolaylık vardır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al