Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > > Android Uygulama Yaptırma

11 Farklı Dilde Müzik Dinlenebilen Android Uygulamamı Satıyorum

Okunmamış 16 Nisan 2019, 11:24
EgemenOktem Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Meslek: Mühendis
Ad, Soyad: Eg... Ök...
Ticaret: 0, 0%
Başka uygulama talepleriniz için de yazabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, Geçen ay içerisinde bitirmiş olduğum projemi satıyorum.
1- Android işletim sisteminde telefon ve tabletlerde kullanılabilen uygulama,m farklı radyo kanallarının url lerini alarak yayın yapan bir uygulamadır. 11 farklı ulusun dillerindeki ulusal radyo kanallarının olduğu uygulama da her dilde en az 6 (en çok 10) radyo kanalı bulunmaktadır. Uygulamada yayını yapan radyo kanalların url lerini kullanmakta olduğum için ileride yaşanabilecek sıkıntılarda sorumluluk kabul etmiyorum, uygulamayı almayı düşünen arkadaşımız bunu kabul ederek uygulamayı aldığını kabul ettiğini hatırlatırım.
2-Uygulamada hem 11 ülkenin ulusal radyo kanalları bulunmakta hem de uygulama giriş ekranında 11 farklı dilde uygulamayı kullanmayı sağlayan dil seçenek menüsü yer almaktadır.
3-Uygulamanın Google Play Console hesabınızdan yayına hazır hale getirilmesi, farklı ülkelerdeki açıklama metinlerini ve grafiklerini almak isterseniz ayrıca danışmanlık ücreti kapsamında işlemlerinizi yapabilirim. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçenektir. Bu seçenek içinde yayınlama işlemi sonrasında uygulama adına birkaç gün sonra danışmanlık talep edemezsiniz, işlem tamamlandıktan sonra uygulamanın yayın politikalarının takibi ve gerekli kontroller sizin sorumluluğunuzdadır.
4-Uygulama satın alımı aşamasında olan arkadaşıma uygulama adında, buton renklerinde değişiklik yapılmasını isterse yardımcı olacağım. (satış işlemini tamamladıktan sonra ciddi değişiklik talebinde bulunanlara yardımcı olabileceğim bir konuysa güncelleme bedeli karşılığında işini yapabilirim. Yapabileceğim bir değişiklik değilse arkadaşımın uygulamayı bu şartlarla aldığını kabul etmiş sayacağını hatırlatırım.)

Uygulamaya reklam kodlarınızı yerleştirebilirim, apk olarak satışını yapacağım, açık kaynak kodları bulunmamaktadır. (bir site üzerinden kodlama blokları ile yapmış olduğum bir aylık bir çalışmadır.) Ek ücret ödeyerek kaynak kodlarının bulunduğu aia. dosyasını da satabilirim. Uygulamayı satın alan arkadaşım, uygulamaya kendi reklam kodlarını eklettikten sonra APK dosyasını almışsa ya da AİA dosyasını kendisine göndermişsem, herhangi bir sebep göstererek ücret iade talebinde bulunamaz. Neticede uygulamanın kodlarını ya da kendi reklam kodlarının olduğu apk yı alıp daha sonra ücretini iade almak istemesi ne etiktir ne de hukukidir. Bu uyarılarımdan sonra şunu da belirtmek isterim ki kararsız genç (henüz reşit dahi olmayan) kardeşlerim ticarette altın kural alışverişin gerekliliklerini yerine getirmektir. Uygulamanın reklama ihtiyacı olduğunu bilerek almanızın sizin açınızdan yararlı olduğunu ifade etmek isterim, google play de araştırma yapabilirsiniz bu düşüncede yazılmış olan bir uygulamaya ben rastlamadım. İş ortada, ilgilileri beklerim. Detaylar ve fiyat hakkında PM atabilirsiniz.

Neden bu kadar detaylandırdım?
-Ticarette her insan kendi koşullarını net ifade etmelidir, daha sonra yaşanabilecek bir problemde kimsenin mağdur olmaması adına her olasılığın ifade edilmesini doğru buluyorum. Yaklaşımımı ahlaki bakış açımın gereği olarak gördüğümden ifade etmek istedim. Mağdur etmem mağdur edilmeme de müsaade etmem.

UYARI: Güncelleme ve herhangi bir sebeple apk dosyanızı kaybetmeniz nedeniyle tarafımdan ilerleyen zaman içerisinde apk taleplerinizi karşılamam beklenilmesin. Birçok iş ve proje üzerinde çalışıyorum. Proje teslim alındıktan sonra uygulamanın muhafazası sizin sorumluluğunuzdadır, google hesabınızın kapatılması, bilgisayarınızın dosyalarının silinmesi sonrasında apk, aia dosyalarını kaybetmeniz sizi ilgilendirir. Anlayışınız ve uyarılarımı dikkatle okuduğunuzu kabul ederek PM atabilir, satış işlemlerine başlayabiliriz.

Konu EgemenOktem tarafından (20 Nisan 2019, 13:05 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 16 Nisan 2019, 20:08
EgemenOktem Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Meslek: Mühendis
Ad, Soyad: Eg... Ök...
Ticaret: 0, 0%
Günceldir.
💻 👶 👱 🧓 👴 💻

Uygulama Taleplerinizi PM den İletebilirsiniz.

💻 👶 👱 🧓 👴 💻
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Android Uygulama Yaptırma