Merhabalar

Yaklaşık bir haftadır teknoloji ve haber sitelerinde “Xiaomi, Evofone resmi distribütörlüğüyle Türkiye'de” yazısı altında ve diğer sitelerde bir çok haberin altına yapılan yorumlar var : “Öyle bir şey yok”, “Kesinlikle yok”, “yalan haber” ve dahası gibi...

Teknolojinin günden güne her an hayatımızın bu denli içinde olduğu şu dönemde Xiaomi’nin Evofone ile yaptığı bu güzel iş birliği için Evofone ve Türkiye adına başarı olarak görüyor ve tebrik ediyorum.

Gerçekten diyorum, forumlarda olsun veya teknoloji sitelerindeki haberlere yapılan yorumlarda olsun herhangi bir haberin doğruluğuna bakmadan yıpratıcı ve alaya alıcı çok fazla sayıda mesajla karşılaşıyorum.

Ayrıca eminim ki yalan ve asılsız haberlere de kanmamanız gerektiğini sizler daha iyi biliyorsunuz.

Dikkatimi çektiği için yazıyorum sadece.

Yurtdışında Xiaomi firmasının forum sayfasında da durumu görebilirsiniz.

http://en.miui.com/thread-3582896-1-1.html - Xiaomi Enters Turkey With Distributor Evofone!

Şahsen tebrikler Evofone, güzel cihazların ülkemizde yer almasında ışık tutacağınızın inancındayız.

İlerleyen günlerde bir çok noktada sorunsuz bir ortam ve süreç olmasını umuyorum.

Takipteyiz! :)