wmaraci reklam

300 TL Tutarında Seo Çalışması ile Bu sonucu alsanız Ne Düşünürdünüz

32 Mesajlar 3.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Tek kişinin yaptığı 300 liralık Seo çalışması sonucunda 3 aylık search console verileri Kasım sonundan günümüze kadar geçen sürede görüldüğü gibi yeni bir kelime de ve genel olarak Google de bir artış bulunmuyor siz böyle bir para verdiğinizde hiçbir şeyin değişmediğini görünce ne düşünürsünüz acaba ben haksızlık mı ediyorum bunu samimi olarak soruyorum

Not: imzadaki site değildir

wmaraci
reklam

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Ben de meslekdaşımı zan altında bırakmamak için yorum atma gereği duydum. SEO çalışmaları "her site için kesinlikle işe yarayacak" şeklinde algılanıyor. Bu tutum yanlıştır. Dış seo sitenin seo ihtiyacının %30'undan ileri gidemez. Yüzlerce kriter var. Siz hizmet almışsınız "linkler silinmediği takdirde" siz iç seonuzu düzeltirseniz ya da içerik girişine devam ederseniz o aldığınız backlinkler her zaman yanınızda olacak ve sitenize katkıda bulunacak. Bir şey kaybetmediniz yani bugün faydası olmazsa yarın olur. Aldığınız backlinkler ne kadar kalıcı ne kadar kaliteli bilemiyorum ama toplumdaki algının bu yönde olduğunu bildiğimden konuya müdahil oldum. Velhasıl, arkadaş çok kaliteli link bile vermişse sizin alt etiketleriniz, anahtar kelimeleriniz, snippetleriniz, başlığınız, görselleriniz, videolarınız vs. düzgün optimize edilmemişse hiç bir fayda görememiş olabilirsiniz.
sibelceliker musbay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Ben de meslekdaşımı zan altında bırakmamak için yorum atma gereği duydum. SEO çalışmaları "her site için kesinlikle işe yarayacak" şeklinde algılanıyor. Bu tutum yanlıştır. Dış seo sitenin seo ihtiyacının %30'undan ileri gidemez. Yüzlerce kriter var. Siz hizmet almışsınız "linkler silinmediği takdirde" siz iç seonuzu düzeltirseniz ya da içerik girişine devam ederseniz o aldığınız backlinkler her zaman yanınızda olacak ve sitenize katkıda bulunacak. Bir şey kaybetmediniz yani bugün faydası olmazsa yarın olur. Aldığınız backlinkler ne kadar kalıcı ne kadar kaliteli bilemiyorum ama toplumdaki algının bu yönde olduğunu bildiğimden konuya müdahil oldum. Velhasıl, arkadaş çok kaliteli link bile vermişse sizin alt etiketleriniz, anahtar kelimeleriniz, snippetleriniz, başlığınız, görselleriniz, videolarınız vs. düzgün optimize edilmemişse hiç bir fayda görememiş olabilirsiniz.

Çalışmaya iç seo dahildi yani öneriler
Peki hiçbir değişiklik olmaması normal mi sizce yani gerçekten hiçbir şey değişmedi

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Keşke 300 TL'lik bir paket ile sitelerimiz senin istediğin konumlara gelebilse. Ama öyle olmuyor. BeeSeo harika açıklamış. SEO uyumlu olmak temel kural olabilir, ama bundan daha önemlisi de senin içeriğin. İnsanlara nasıl hizmet sunduğun. Kullanıcı odaklı olup olmadığın.

Sıfır SEO çalışması yaparak da yükseliş mümkün. Elbette bir yerde destek gerekecektir ama içerik kaliteli olduktan sonra, doğru hamleler yaptıktan sonra her şey mümkün. İçerik boşsa, yetersizse istersen 3.000 TL harca.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Teşekkür ederim hocam Mertcan
Sitenizi incelemek için PM alabilir miyim hocam yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiğince. koz4

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Keşke 300 TL'lik bir paket ile sitelerimiz senin istediğin konumlara gelebilse. Ama öyle olmuyor. BeeSeo harika açıklamış. SEO uyumlu olmak temel kural olabilir, ama bundan daha önemlisi de senin içeriğin. İnsanlara nasıl hizmet sunduğun. Kullanıcı odaklı olup olmadığın.

Sıfır SEO çalışması yaparak da yükseliş mümkün. Elbette bir yerde destek gerekecektir ama içerik kaliteli olduktan sonra, doğru hamleler yaptıktan sonra her şey mümkün. İçerik boşsa, yetersizse istersen 3.000 TL harca.

www.harikaevisleri.com bakabilirsiniz tüm tarifleri özgün şekilde kendim yazdım ve konularda yer alan videoları bile kendim çektim

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Bence siteniz çok ilerleme kaydetmiş. En azından sıralamada düşmemişsiniz. Zor bir sektörde sıralamayı korumak ta başarıdır.
Mastermeido

kişi bu mesajı beğendi.

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
İlk öncelikle hocam temanızın menü kısmını düzenlemelisiniz renkler uyumsuz olmuş.
Ben 3 defa paket aldım. 1 Defa memnundum diğer 2si programla yapılmış gibi çok kötü bir çalışmaydı. Bu paketlerin %90'ı İŞE YARAMAZ. Diğer %10 kısmı ise gerçekten emek verilen çalışmalardır ve sizden 3 makale alıp 500 sitede tanıtım yapmaz. 20 Makale alır 10 web 2.0 sitede paylaşır ve sizi başarıya ulaştırır. Paketler bu tarz bloglar için genelde işe yaramaz. Bu tarz bloglar için öneri isterseniz pm atabilirsiniz.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Gerçekten durum böyle en çok satan çalışmalarda dahi bir sürü yanlış sayabilirim.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Bence siteniz çok ilerleme kaydetmiş. En azından sıralamada düşmemişsiniz. Zor bir sektörde sıralamayı korumak ta başarıdır.

Günlük 30 Google hiti :) 1 senedir aynı bu kadar emek sizce başarı mi hocam öyle düşünüyorsaniz teşekkürler ne diyeyim

deryaerdil adlı üyeden alıntı

İlk öncelikle hocam temanızın menü kısmını düzenlemelisiniz renkler uyumsuz olmuş.
Ben 3 defa paket aldım. 1 Defa memnundum diğer 2si programla yapılmış gibi çok kötü bir çalışmaydı. Bu paketlerin %90'ı İŞE YARAMAZ. Diğer %10 kısmı ise gerçekten emek verilen çalışmalardır ve sizden 3 makale alıp 500 sitede tanıtım yapmaz. 20 Makale alır 10 web 2.0 sitede paylaşır ve sizi başarıya ulaştırır. Paketler bu tarz bloglar için genelde işe yaramaz. Bu tarz bloglar için öneri isterseniz pm atabilirsiniz.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Gerçekten durum böyle en çok satan çalışmalarda dahi bir sürü yanlış sayabilirim.

Link paketi almadım garantili seo hizmeti aldım hocam artık seo işine bir itimatim kalmadı teşekkürler bu konuyu acmamdaki amacım siz ne dusunurdunuz ben yaptırdığım seo çalışmaları sonucunda hiçbir gelişme göremedim
Şu an ne hissetmeliyim

• Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Link paketi almadım garantili seo hizmeti aldım
Garantili aldıysanız ve durum buysa şikayet konusu açabilirsiniz hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al