Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Arama Motoru Optimizasyonu

300 TL Tutarında Seo Çalışması ile Bu sonucu alsanız Ne Düşünürdünüz

Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:30
WM Aracı

Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Ve... Os...
Ticaret: 14, 100%
Tek kişinin yaptığı 300 liralık Seo çalışması sonucunda 3 aylık search console verileri Kasım sonundan günümüze kadar geçen sürede görüldüğü gibi yeni bir kelime de ve genel olarak Google de bir artış bulunmuyor siz böyle bir para verdiğinizde hiçbir şeyin değişmediğini görünce ne düşünürsünüz acaba ben haksızlık mı ediyorum bunu samimi olarak soruyorum

Not: imzadaki site değildir
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:39
BeeSeo Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 22 / Erkek
Ad, Soyad: Oğ... Ba...
Ticaret: 39, 100%
Ben de meslekdaşımı zan altında bırakmamak için yorum atma gereği duydum. SEO çalışmaları "her site için kesinlikle işe yarayacak" şeklinde algılanıyor. Bu tutum yanlıştır. Dış seo sitenin seo ihtiyacının %30'undan ileri gidemez. Yüzlerce kriter var. Siz hizmet almışsınız "linkler silinmediği takdirde" siz iç seonuzu düzeltirseniz ya da içerik girişine devam ederseniz o aldığınız backlinkler her zaman yanınızda olacak ve sitenize katkıda bulunacak. Bir şey kaybetmediniz yani bugün faydası olmazsa yarın olur. Aldığınız backlinkler ne kadar kalıcı ne kadar kaliteli bilemiyorum ama toplumdaki algının bu yönde olduğunu bildiğimden konuya müdahil oldum. Velhasıl, arkadaş çok kaliteli link bile vermişse sizin alt etiketleriniz, anahtar kelimeleriniz, snippetleriniz, başlığınız, görselleriniz, videolarınız vs. düzgün optimize edilmemişse hiç bir fayda görememiş olabilirsiniz.
sibelceliker ve musbay bunu beğendi.
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:42
WM Aracı

Alıntı:
BeeSeo Adlı Üyeden Alıntı
Ben de meslekdaşımı zan altında bırakmamak için yorum atma gereği duydum. SEO çalışmaları "her site için kesinlikle işe yarayacak" şeklinde algılanıyor. Bu tutum yanlıştır. Dış seo sitenin seo ihtiyacının %30'undan ileri gidemez. Yüzlerce kriter var. Siz hizmet almışsınız "linkler silinmediği takdirde" siz iç seonuzu düzeltirseniz ya da içerik girişine devam ederseniz o aldığınız backlinkler her zaman yanınızda olacak ve sitenize katkıda bulunacak. Bir şey kaybetmediniz yani bugün faydası olmazsa yarın olur. Aldığınız backlinkler ne kadar kalıcı ne kadar kaliteli bilemiyorum ama toplumdaki algının bu yönde olduğunu bildiğimden konuya müdahil oldum. Velhasıl, arkadaş çok kaliteli link bile vermişse sizin alt etiketleriniz, anahtar kelimeleriniz, snippetleriniz, başlığınız, görselleriniz, videolarınız vs. düzgün optimize edilmemişse hiç bir fayda görememiş olabilirsiniz.
Çalışmaya iç seo dahildi yani öneriler
Peki hiçbir değişiklik olmaması normal mi sizce yani gerçekten hiçbir şey değişmedi
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:44
Mertcan Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: eTicaret
Ad, Soyad: Me... Ka...
Ticaret: 28, 100%
Keşke 300 TL'lik bir paket ile sitelerimiz senin istediğin konumlara gelebilse. Ama öyle olmuyor. BeeSeo harika açıklamış. SEO uyumlu olmak temel kural olabilir, ama bundan daha önemlisi de senin içeriğin. İnsanlara nasıl hizmet sunduğun. Kullanıcı odaklı olup olmadığın.

Sıfır SEO çalışması yaparak da yükseliş mümkün. Elbette bir yerde destek gerekecektir ama içerik kaliteli olduktan sonra, doğru hamleler yaptıktan sonra her şey mümkün. İçerik boşsa, yetersizse istersen 3.000 TL harca.
" Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur. "
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:46

Teşekkür ederim hocam Mertcan
Sitenizi incelemek için PM alabilir miyim hocam yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiğince. koz4
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:46
WM Aracı

Alıntı:
Mertcan Adlı Üyeden Alıntı
Keşke 300 TL'lik bir paket ile sitelerimiz senin istediğin konumlara gelebilse. Ama öyle olmuyor. BeeSeo harika açıklamış. SEO uyumlu olmak temel kural olabilir, ama bundan daha önemlisi de senin içeriğin. İnsanlara nasıl hizmet sunduğun. Kullanıcı odaklı olup olmadığın.

Sıfır SEO çalışması yaparak da yükseliş mümkün. Elbette bir yerde destek gerekecektir ama içerik kaliteli olduktan sonra, doğru hamleler yaptıktan sonra her şey mümkün. İçerik boşsa, yetersizse istersen 3.000 TL harca.
www.harikaevisleri.com bakabilirsiniz tüm tarifleri özgün şekilde kendim yazdım ve konularda yer alan videoları bile kendim çektim
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:51
Browland Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 35 / Erkek
Ad, Soyad: Öc... Şa...
Ticaret: 3, 100%
Bence siteniz çok ilerleme kaydetmiş. En azından sıralamada düşmemişsiniz. Zor bir sektörde sıralamayı korumak ta başarıdır.
Mastermeido bunu beğendi.
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:52
deryaerdil Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 35 / Erkek
Meslek: Yazılım
Ad, Soyad: De... Er...
Ticaret: 11, 100%
İlk öncelikle hocam temanızın menü kısmını düzenlemelisiniz renkler uyumsuz olmuş.
Ben 3 defa paket aldım. 1 Defa memnundum diğer 2si programla yapılmış gibi çok kötü bir çalışmaydı. Bu paketlerin %90'ı İŞE YARAMAZ. Diğer %10 kısmı ise gerçekten emek verilen çalışmalardır ve sizden 3 makale alıp 500 sitede tanıtım yapmaz. 20 Makale alır 10 web 2.0 sitede paylaşır ve sizi başarıya ulaştırır. Paketler bu tarz bloglar için genelde işe yaramaz. Bu tarz bloglar için öneri isterseniz pm atabilirsiniz.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Gerçekten durum böyle en çok satan çalışmalarda dahi bir sürü yanlış sayabilirim.
Okunmamış 04 Şubat 2019, 22:57
WM Aracı

Alıntı:
Browland Adlı Üyeden Alıntı
Bence siteniz çok ilerleme kaydetmiş. En azından sıralamada düşmemişsiniz. Zor bir sektörde sıralamayı korumak ta başarıdır.
Günlük 30 Google hiti 1 senedir aynı bu kadar emek sizce başarı mi hocam öyle düşünüyorsaniz teşekkürler ne diyeyim
Alıntı:
deryaerdil Adlı Üyeden Alıntı
İlk öncelikle hocam temanızın menü kısmını düzenlemelisiniz renkler uyumsuz olmuş.
Ben 3 defa paket aldım. 1 Defa memnundum diğer 2si programla yapılmış gibi çok kötü bir çalışmaydı. Bu paketlerin %90'ı İŞE YARAMAZ. Diğer %10 kısmı ise gerçekten emek verilen çalışmalardır ve sizden 3 makale alıp 500 sitede tanıtım yapmaz. 20 Makale alır 10 web 2.0 sitede paylaşır ve sizi başarıya ulaştırır. Paketler bu tarz bloglar için genelde işe yaramaz. Bu tarz bloglar için öneri isterseniz pm atabilirsiniz.

Kimseyi zan altında bırakmıyorum. Gerçekten durum böyle en çok satan çalışmalarda dahi bir sürü yanlış sayabilirim.
Link paketi almadım garantili seo hizmeti aldım hocam artık seo işine bir itimatim kalmadı teşekkürler bu konuyu acmamdaki amacım siz ne dusunurdunuz ben yaptırdığım seo çalışmaları sonucunda hiçbir gelişme göremedim
Şu an ne hissetmeliyim
Okunmamış 04 Şubat 2019, 23:03

Alıntı:
Link paketi almadım garantili seo hizmeti aldım
Garantili aldıysanız ve durum buysa şikayet konusu açabilirsiniz hocam.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Arama Motoru Optimizasyonu