wmaraci reklam

Anahtar kelimeyi makaleye yedirmek

5 Mesajlar 649 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, bir türlü net bir bilgi bulamadığım bir konu daha. Makalelere anahtar kelimeler nasıl yedirilir, yani gömülür mu deyim ☺️ anahtar kelime odaklı makale yazmak nasıl oluyor. Şartlar, kurallar nedir pek anlayamadım. Yıllardır SEO araştırmaları yapıyorum az buçuk bilgim var şükür ama bu konuyu bir türlü denkleştiremedim.

Bildiğim kadarıyla Google anlamsal bağları da çözebiliyor. Böylece konuyu anlıyor. Fakat anahtar kelime oranı nasıl olmalı. Her yerde farklı şeyler yazıyor. Bağlaçları çok kullanmak etkiliyor mu mesela.

İslami konuda bir yazım kelimede 3. Sıradaydı uzun süre. Sonra birden sebebini çözemediğim şekilde 15. Sıraya düştü. Uğraşlarım sonucunda 3. Sıraya tekrar geldi fakat search comsolda 9. Sırada görünüyor hâlâ. Anahtar kelimeyi metin icerisinde 6 kere gecirmisiz. İlk 10 yazıya baktım bazıları 1 bazıları 2 geriye kalanlar nerdeyse 0 kez geçirmiş metnin içerisinde anahtar kelimeyi ama sıralamaları çok yüksek. Aranma hacmi çok olmayan bir kelime olsa da yine de yukarıda olmak mutlu ediyor.

Anahtar kelime uyumuna bakmak için adsense reklamlarına da bakiyorum fakat çok da alakası olmayan reklamlar var (hesabımda kullanıcı odaklı reklam kapalı) buradan anlıyorum ki makale anahtar kelimeye odaklı değil.

Bu siteyi riza-i ilahi için kurdum bir menfaatim yok şükür. Onun için anahtar kelime odaklı yazılar yazmiyoruz. Fakat daha çok kullanıcıya ulaşmak için yazılan yazılara anahtar kelimeler eklemek niyetim var inşallah. İşte bunun ölçüsü nedir yardımcı olur musunuz?

wmaraci
reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelikle Allah niyetini ve çabanı kabul etsin inşallah,sadece text olarak anahtar kelime yazma değil linklendirme olarak yazabilirsin iç ve dış olarak
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)
Anahtar kelimeleri belirleyin. 40 keyword yapsın. Bu 40 kelimeyi makalenizde tek tek cümle kurarak kullanın. 2şer kez kullansanız ve her birine 15 kelimelik cümle kursanız 1000 kelimeyi geçer.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

sevdabirates sevdabirates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 150 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Mesajım bulunsun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Bulduğunuz anahtar krlimrleri bir krnara yazın. Ardından:
-Başlıkta kullanacağınız anahtar krlimeyi brlirleyin(bu anahtar krlimeyi aynı zamanda ilk paragrafta ve açıklamada da kullanın.)
-Kaç resim kullanacağınızı ve bu resimlerin alt etikletlerinin ne olacağını brlirleyin.
-Alt başlıklarda kullanacağınız anahtar krlimrleri brlirleyin.
Ve yazmaya başlayın. Sıklıkla anahtar kelime kullanmanızı tavsiye etmiyorum. 300 krlimelik bir makalede 5-7 arası anahtar kelime idealdir diye düşünüyorum.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al