wmaraci reklam

Google gibi getir

5 Mesajlar 726 Okunma
wmaraci reklam

joetr1 joetr1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhabalar. Bir sorunumu sizinle paylaşmak istiyorum. Daha önceden açmış olduğum sitelerde hiç böyle sorun yaşamamıştım. Sorun şu şekilde, açmış olduğum siteye yazılar girdim yazıları google gibi getir yaptığım halde ardından 4-5 gün geçmesine rağmen hiç bir yazı index almıyor ? bu sorunu yaşayan var mı ?yardımınızı bekliyorum.

Webmaster & Coder
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

LoLTubeTRCOM LoLTubeTRCOM Birseynasilyapilir.Com Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 13 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ben bir yorum yapmak istiyorum. Bu kendimce deneme yanılma yoludur. Doğrusu bu diyemem fakat benim denediğim ve aldığım sonuçları paylaşacağım.
Google Gibi Getir tamamen pişmanlıktır. Konuyu açtığın gibi imle yeterli. Google Gibi Getir daha sonra indexi siliyor vs bir şeyler oluyor. İndexlerinde aşırı düşüş oluyor. Ben Google Gibi Getir kullanmamaya başladım ortalama hitim 20-30(kullanırken) deaktive ettiğimde 500den aşağı düşmüyorum artık.
Ve indexlerim kalıcı oluyor.
Kesinlikle doğrusu bu demiyorum.Bence böyle. :)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

LoLTubeTRCOM adlı üyeden alıntı

Hocam ben bir yorum yapmak istiyorum. Bu kendimce deneme yanılma yoludur. Doğrusu bu diyemem fakat benim denediğim ve aldığım sonuçları paylaşacağım.
Google Gibi Getir tamamen pişmanlıktır. Konuyu açtığın gibi imle yeterli. Google Gibi Getir daha sonra indexi siliyor vs bir şeyler oluyor. İndexlerinde aşırı düşüş oluyor. Ben Google Gibi Getir kullanmamaya başladım ortalama hitim 20-30(kullanırken) deaktive ettiğimde 500den aşağı düşmüyorum artık.

Google gibi getir hakkında herkes bir şey söylüyor ama böylesini de ilk kez duydum.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
"URL Google'da yok" uyarısı son zamanlarda herkesin karşısına çıkabilen bir uyarı. Sebebi ise, Google Search Console un "yeni" arayüzüne geçmiş olması. Yeni arayüzünde en önemli unsur Mobil Cihazlar Kullanıma uyumluluk denetimlerini sağlamak için böyle bir çalışma yaptılar. Direktifleri yerine getirin sabredin biraz sonunda güzel olacaktır.
URL Google'da yok adımını takip edin ve hariç bırakılmış url leri Canlı Test adımında sayfayı görünceye kadar ileri gdin. Sonra Dizine Eklenmesini İsteyin.

Robots.txt içeriğini wordpress için soruyorsanız, küçük bir araştırma ile sağlam kaynaklar bulabilirsiniz. Robots.txt içeriğinde sitenizi hangi Botların indexleyebileceği, hangi dosyaları indexleyebileceğine izin verildiği yada kısıtlandığı belirtilir. Google ın bunu istemesi ise, aslında kendi botlarına izin verilmiş bir site olup olmadığını denetlemek içindir

wmaraci

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

LoLTubeTRCOM adlı üyeden alıntı

Benim deneyimlerimde aynı şekilde. GGG'yi o yüzden kullanmıyorum. İçeriği giriyorum, pingletiyorum.

Mertcan adlı üyeden alıntı

Google gibi getir hakkında herkes bir şey söylüyor ama böylesini de ilk kez duydum.

Ben benzer fikri daha önce çok duydum. Katılıyorum.
LoLTubeTRCOM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al