wmaraci reklam

Google da yükselemiyorum

10 Mesajlar 1.317 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

justwatch justwatch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yazılım mühendisliği
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.titanguvenlik.com/ site bu güvenlik kamera sistemlerinde yüselmek istiyorum fakat baclink vs almama rağmen bir sonuç ede edemedim

wmaraci
reklam

masteryusuf masteryusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
SEO sadece backlinkten ibaret değildir... Şunu artık bir anlayın arkadaşlar...

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Site içi SEO içler acısı durumda...

- Birdefa kodlama karakteri yani charset yok...
- Açıklama etiketi seo uyumlu değil. 158 karakter kullanmışsın. önerilen 120-130 karakterdir.
- Anahtar kelimelerde güvenlik ayrı kamera sistemleri ayrı şekilde etiket eklemişsin. güvenlik kamera sistemleri olarak tek seferde eklemen lazım.
- Sitenizde anahtar kelime yok. Anahtar kelime meta tag i en az 250 karakterden az olmalıdır.
- Resimlerden 3 tanesi alt etiketine sahip değil.

Öncelikle bunları düzelt kardeşim.

Sonrasında Moz DA/PA değeri 45 in altında olan sitelerden gelen backlinkleri reddet.
Rakiplerini incelediğimde rakiplerinden bazıları büyük firmalar. Bazıları ise hacklink kullanıyor. Sen doğal yollara yükselmeye bakacaksın. Bunun içinde kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı alman lazım. footer link kesinlikle alma. Yani açıkçası biraz para dökmen lazım. Yaklaşık 2000 TL ye yakın. eğer dersen yardımcı olabilirim. PM olarak mesaj atarım numaramı.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
masteryusuf hangi çağda yaşıyoruz meta keyword mü kaldı. Yıllar oldu meta keyword biteli.
MasterOfGoogle

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
impjix Ben yaptığım çoğu websitede hâlâ kullanıyorum. hâlâ faydasını görüyorum. En azından sitenin amacını belirliyor. Meta Keywords ler site ile alakasız kullanıldığında sıkıntı oluyor. siteyle alakalı kullanıldığında ise işe yarıyor hâlâ. Elimde buguüne kadar yaptığım 20 dan fazla website var. Şuan bunların 6 sı aktif. hepsindede meta keywords kullanıyorum. bir sıkıntı yaşamadım. Lütfen bilip bilmeden konuyu baltalamayın. Elimdeki sitelerden hepsinde denedim. Bugüne kadar ben bir sıkıntısını görmedim.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
masteryusuf bir sıkıntısını görmediniz ama yararını gördünüz mü? Gördüyseniz o yararı meta keyword'ün sağladığına emin olamazsınız. Diğer etmenler sayesinde siteleriniz iyi yerlere gelmiştir. Meta keywodün zerre faydası yok asıl siz bilip bilmeden adamı boş yere uğraştırmayın.

2. si konu baltalamayın demişsiniz. Sizin ticaret konunuzdu da ben mi göremedim? Adam yardım istemiş güzel açıklamalar yapmışsınız arada yanlışarda olsa. Yanlışı belirttim sadece neyi baltaladım?

Çok zorlu bir kelime yazın google da ilk sıralardaki sitelere bakın yüzde 80inden fazlasında meta keyword yoktur.

Buradan işin nasıl yapıldığını birazcık öğrenin daha sonra arkadaşa 2bin tl ye seo yaparsınız.

https://www.seohocasi.com/meta-keywords-artik-seo-kriteri-degil/

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
2008 yılından buyana web tasarım ve seo ile uğraşıyorum. TR seo blogları da hiç takip etmiyorum. Genellikle Amerika,İngiltere kaynaklı Dünyanın en iyi seo expertlerinin bloglarını takip ediyorum. SEO ya ilk başladığım günden bugüne ben SEO da başarılı olduysam hep Amerika,İngiltere kaynakları. İnsanlar Türkiye'de sadece SEO Hocası'nın vs diğer siteleri biliyor. Adama Matt Cutts, Danny Sullivan kim desem ilk defa duydum diyecek. Ama araştırsa Matt Cutts'un ve Danny Sullivan'ın dünyanın en iyi seo experti olduğunu öğrenecek. SEO hakkındaki tek bildikleri SEO Hocası,Webtures vs... Biraz yabancı kaynakları okusanız en azından Türkçeye çevirip okusanız ne demek istediğimi anlayacaksınız ama... İşte önemli olan okumak ve deneme yapmak. Benim elimde deneme yapacağım yeterince website var. Bu sitelerden çıkardığım sonuçlarla kendi seo taktiğimi oluşturdum. Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Neredeyse 3 yıldır aynı taktiği kullanıyorum. Bugüne kadar çoğu kişi yeni gelen güncellemelerden algoritmalardan etkilendi ama ben hala etkilenmedim.

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Türkçe kaynaklara baktığımda Her yıl için ayrı bir seo stratejisi yayınlıyorlar. illaki görmüşsünüz seo bloglarında 2016 seo taktikleri, 2017 seo taktikleri vs. Bir sonraki güncellemede o kadar uğraştıkları stratejileri çöpe gidiyor. Ama ben işi dünyanın en iyi seo expertlerini takip ederek öğrendiğim için her yıl farklı bir strateji kullanmıyorum.

• Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 27 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
İki dakika SEO Forumuna takıldı diye SEO Uzmanı diye gidip site açan adam çok piyasada. Bu yüzden türkiyedeki seo bloglarını takip etmiyorum.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam bize boşa anlatıyorsunuz. Tek siz değilsiniz cutts'u takip eden. Adam seo experti değil google çalışanı zaten kendisi de yazılım mühendisi.

Buyrun Matt Cutts'dan bir yazı. Hem de orjinal bloğunda kendi kaleminden.

https://www.mattcutts.com/blog/keywords-meta-tag-in-web-search/

Yazının tarihine bakın; Posted September 21, 2009 in Google/SEO

Bu da google'ın orjinal bloğundan yine Matt'in anlattığı hem video hem yazı, anlamıyorsanız kalın harflerle yazayım
"Google does not use the keywords meta tag in web ranking"

https://webmasters.googleblog.com/2009/09/google-does-not-use-keywords-meta-tag.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al