wmaraci reklam

Googlenin Algoritmasi Çözüldü Sanırım ! Okuyun

101 Mesajlar 15.640 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Byboo adlı üyeden alıntı

Şuan Konuyu Açan arkadaş en etkili SEO programını arıyordur Buna eminim :) Çıkmayacağına düşünüyorum ama bir olasılık bir ihtimal dahi olsa sabah yerinde olmayak.. :)

2 saat kaldı :).....sabahada cok vakıt yok :)

wmaraci
reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Hiçbir şey anlamadım, çok karışık geldi. :)

Alperenoz Alperenoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

mesajın tamamını okumadım ama niye 19:00 ı bekliyoruz bukadar eleştiriden sonra bence şimdi işlemi gerçekleştir. Nasıl olsa ekran görüntülerini aldık.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

xwebmaster adlı üyeden alıntı

kendini birşey sanıyor halbuki reklam yapıyor

Rıca et kapatalım konuyu yada 3 kısı konu reklam amaclı kapansın desın ben sıleyım baslıgı.

zaten bu konu kapanmassa ve bu sayfada durdukca hergun hıt gelıcekdır !

benım reklam ıcın wmaracı kullanıcılarına ıhtıyacım yok.

Ek Olarak:

Alperenoz adlı üyeden alıntı

mesajın tamamını okumadım ama niye 19:00 ı bekliyoruz bukadar eleştiriden sonra bence şimdi işlemi gerçekleştir. Nasıl olsa ekran görüntülerini aldık.

saat 7 bu iş ıcın en uygun saat.sabır lutfen.Bunun nedenınıde acıklayacagım Burada sordugunuz tum soruların cevaplarını bulucaksınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fevzib fevzib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 396 / 113
  • Ticaret 78, (%100)
Paylaşım için teşekkürler başarılı veya başarısız her türlü sonuç bizim için tecrübe olacaktır bekleyip görecez

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

fevzib adlı üyeden alıntı

Paylaşım için teşekkürler başarılı veya başarısız her türlü sonuç bizim için tecrübe olacaktır bekleyip görecez

tesekkür ederim

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Öncelikle konuyu baştan sona okudum, eleştiri yapan arkadaşların tepkisi konu başlığıyla konu içeriğinin örtüşmemesinden kaynaklanıyor. Konu başlığının farklı olsaydı bu kadar ilgi görmezdi. Google'nin algoritmasını çözmek o kadar kolay değil.Hergün yeni birşeyler ekliyor google ve yeni sistemler deniyor buna kafa yormak akıl karı iş değil.

Önemli olan bir siteyi 1. veya 2. sayfaya çıkarmak değil bana göre orada kalıcı olarak kalmasını sağlamaktır. Google hergün yeni birşey deniyor, yeni şeyler yapıyor, buda sitelerin sıralamalarında dalgalanma olmasına sebeb oluyor bugün 5.sırada olan site bi bakıyorsun 100.sıraya gerilemiş, ertesi gün tekrar yerinde...

Sizin yaptığınız çalışma artık nasıl bir çalışmaysa o site o sırada kalıyorsa başarılı demektir.Ama eğer sadece bir gün için orada kalıp daha sonra sıralaması düşüyorsa yaptığınız işlem hatalı işlemdir demektir.

Sen güncel içerik gir, siteni google göre dizayn et gerisi çorap söküğü gibi gelir ;)

İyi forumlar.
Habercibirlik

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Machine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle konuyu baştan sona okudum, eleştiri yapan arkadaşların tepkisi konu başlığıyla konu içeriğinin örtüşmemesinden kaynaklanıyor. Konu başlığının farklı olsaydı bu kadar ilgi görmezdi. Google'nin algoritmasını çözmek o kadar kolay değil.Hergün yeni birşeyler ekliyor google ve yeni sistemler deniyor buna kafa yormak akıl karı iş değil.

Önemli olan bir siteyi 1. veya 2. sayfaya çıkarmak değil bana göre orada kalıcı olarak kalmasını sağlamaktır. Google hergün yeni birşey deniyor, yeni şeyler yapıyor, buda sitelerin sıralamalarında dalgalanma olmasına sebeb oluyor bugün 5.sırada olan site bi bakıyorsun 100.sıraya gerilemiş, ertesi gün tekrar yerinde...

Sizin yaptığınız çalışma artık nasıl bir çalışmaysa o site o sırada kalıyorsa başarılı demektir.Ama eğer sadece bir gün için orada kalıp daha sonra sıralaması düşüyorsa yaptığınız işlem hatalı işlemdir demektir.

Sen güncel içerik gir, siteni google göre dizayn et gerisi çorap söküğü gibi gelir ;)

İyi forumlar.

Tabıkı oyle google zamanla her sıteye hakkı neyse verıcekdır.benm yaptıgım ıslem sadece surecı hızlandırmak.hı kalıcımı kalıcı degılmı 1 haftadır hep yukselısde sıralamada onu 1 ay sonra gorecegız.Ben kendımden emınımde ınanmıyanlar ve olumsuz dusuncede olanlar ıcın soyluyorum.bır ay sonra gırıp baksınlar

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Konu Kilitlenirse yada silinirse valla üzülürüm .)

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar Şuan için işlemi gerçekleştirdim ancak izmir oto kiralama ve izmir rent a car da herhangi bir kıpırdama olmadı 7 ye kadar beklıcez bakalım. sadece rent a car ve oto kiralama da sıra atladıgını gozlemledim.ama bunun ekran goruntusu olmadıgından ve belırttıgım anahtar kelıme ıle farklı oldugundan bunlarda yasanan sıra atlamayı savunmak soz konusu degıldır.

ılerlıyen dakıkalarda 7 ye kadar bahsı gecen kelımelerdedede sıra atlayacagını umuyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al