wmaraci reklam

Kelime bazlı çalışacak seo uzmanı aranıyor

6 Mesajlar 759 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
Merhaba arkadaşlar, web sitem için aşağıdaki kelimelerde ilk sayfaya çıkaracak referans gösterebilecek seo uzmanı arıyorum. Fiyat bekliyorum.

"Cs1.6, Cs1.6 indir, Cs1.6 server"

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Rakiplerin bir hayli köklü ve bilindik siteler, hal böyle olunca karşınıza iyi bir bütçe çıkabilir. Bu durumda sıradan değil de ( Sıradan kastım, forumlarda bireysel seo yapıyorum deyip paket satın alıp müşterisine rapor olarak sunulan ve yapılan çalışmaların olumsuz değerlendiğinde ise google algoritmalarında suç arayanlardan uzak durmanı tavsiye ederim.) Kurumsal, bilinçli bir yol izleyenlerle yola devam etmeni öneriyorum. Aradığın şahıs ben değilim, iyi forumlar dilerim :)
Winman webisyo zezedayi

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Rakiplerin bir hayli köklü ve bilindik siteler, hal böyle olunca karşınıza iyi bir bütçe çıkabilir. Bu durumda sıradan değil de ( Sıradan kastım, forumlarda bireysel seo yapıyorum deyip paket satın alıp müşterisine rapor olarak sunulan ve yapılan çalışmaların olumsuz değerlendiğinde ise google algoritmalarında suç arayanlardan uzak durmanı tavsiye ederim.) Kurumsal, bilinçli bir yol izleyenlerle yola devam etmeni öneriyorum. Aradığın şahıs ben değilim, iyi forumlar dilerim :)

evet hocam rakiplerin sitesi 10 yıllık site. bende aslında o zamanlar açmıştım fakat devam etmedim. şimdi ise işimiz baya zor :) site yeni açıldığı için birden yüklenip patlatmakta istemedim o yüzden şuanlık backlink paketlerinden uzak duruyorum. o yüzden işini iyi bilen seo uzmanı arıyorum.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Günümüzde sosyal medyanın gücünü herkes biliyor, siteni tam anlamı ile ziyaretçinin isteğine göre uyarla ve sosyal medya'dan reklam alımları yap. Sosyal medya reklamı zamanla bilindik hale getirir. Önceliğin para kazanmak olmasın bana göre, istekleri ücretsiz ve reklamsız karşıla daha sonra yavaş yavaş gelire dönük çalışmalar yaparsın.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Günümüzde sosyal medyanın gücünü herkes biliyor, siteni tam anlamı ile ziyaretçinin isteğine göre uyarla ve sosyal medya'dan reklam alımları yap. Sosyal medya reklamı zamanla bilindik hale getirir. Önceliğin para kazanmak olmasın bana göre, istekleri ücretsiz ve reklamsız karşıla daha sonra yavaş yavaş gelire dönük çalışmalar yaparsın.

Sosyal medya içinde reklam çalışması düşünüyorum. Şuanlık zaten sponsor server falan vermeye çalışıyorum çekiliş ile vs. başlangıçta amacım giderlerin birazı çıksa yeterli.

saYRam saYRam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Anahtar kelimelerin arama yoğunlukları ve zorluk dereceleri mükemmel.

Cs1.6 için 65 binlik istikrarlı bir arama yoğunluğu ve 22 zorluk derecesi söz konusu ki bu son derece iyi.

cs1.6 indir anahtar kelimesi için arama yoğunluğu 2900 ve zorluk 18.

Serpteki sonuçlara göre rakiplerin DA (Domain Authority) oranları 22 civarında.

Çok zor görünmüyor açıkçası. Düzgün bir site yapısı ve anahtar kelime çalışmaları ile iyi bir sonuç alınabilir.

Gruplandırılış long-tail keywordlerin blogda kullanılması özellikle etkili olacaktır. doğru bir link juice ile hizmet sayfalarına yapılacak yönlendirmeler yine etkili olacaktır.

Ayrıca serp sonuçlarına göre sosyal medyada daha aktif olan siteler görece düşük DA'ya sahip olasalar bile sıralamada yukarıda görünüyorlar.

Long-tail keywordleri kullanarak Domain Authority oluşturmak adına middle-tail ve short-tail keywordleri destekleme stratejisi izlenebilir.

İşe talip olmak isterima ama daha önce hiç, bir başkasının işinin sorumluluğunu almadım. En azından seo uyumlu ve anahtar kelime bazlı içerik sağlayabilirim (kategori açıklamaları, blog, site tanıtımı makaleleri)
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al