wmaraci reklam

Search Console URL Google'da mevcut, ancak sorunları var sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

3 Mesajlar 1.491 Okunma
wmaraci reklam

Kulolmak Kulolmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 68 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, uzun süredir habergecehatti.com sitemde bir sorun ile uğraşıyorum ve bugün web master tools üzerinde kontrol yaptığımda kapsam sorunları kısmında domain için URL Google'da mevcut, ancak sorunları var gibi bir ifade ile karşılaştım bir link vermiş baktım ama hiç bir şey anlamadım sorun ne?

Bu site aynı zamanda tools üzerinde sitemap görünmüyor dizine eklendi ama site haritasında gönderilmedi hatası veriyor url incelemesi yaptığımda ise site haritası yok diyor.

http://prntscr.com/o6irrw bu resim örnek.

Bu konudan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Lütfen.:confused:

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Kulolmak Kulolmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 68 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Evet buldum mesele bu imiş, daha önce AMP eklentisi kullanmıştım daha sonra kaldırdım ve bu neden ile bu sorunu gösteriyor muş!!!

URL Google'da mevcut, ancak sorunları var

Anlamı: URL dizine eklenmiştir ve Google Arama sonuçlarında görünebilir, ancak sayfaya uyguladığınız geliştirmelerle görünmesini engelleyebilecek bazı sorunlar vardır. Bu durum, ilişkili bir AMP sayfası veya sayfadaki bir zengin sonucun (yemek tarifi veya iş ilanı gibi) bozuk yapılandırılmış verisiyle ilgili bir sorun anlamına gelebilir.

Sonraki adım: Rapordaki uyarıları veya hataları okuyun ve açıklanan sorunları düzeltmeye çalışın.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bu aralar search console da genel olarak mobil uyum ile özellikle amp konusunda uyarılar gelecektir.

Acele etmeyin, biraz süre geçtikten sonra ''doğrulandı'' şeklinde bir mail geliyor. Eğer uzun müddet geçerse mobil ve amp konusunda düzenleme yaparsınız.
Bipixel Kulolmak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al