wmaraci reklam

SEO’nun KİTABI mı OLUR ?

27 Mesajlar 4.443 Okunma
wmaraci reklam

Stratejik1SEO Stratejik1SEO SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar

Ben Enver Çakır. Sanal Yönetmen ve Stratejik SEO markalarının kurucusuyum. Bu markalar altında yaptığımız paylaşımlarda sektöre yararlı olmaya çalışmanın yanı sıra; bugün yeni çıkarmış olduğum SEO kitabının haberini ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim.

“SEO’nun Kitabı olmaz” düşüncelerine genel olarak katılmakla beraber bu kitapta; geçici SEO ipuçlarına yer vermektense, tabir-i caizse “SEO’nun ve Google’ın ruhunu anlamaya yönelik”, ne istendiğini ve neyin nasıl yapılması gerektiğini kavramaya yönelik tüm stratejiler, teorik ve pratik bilgiler yer almaktadır. Özellikle Türkçe kaynaklarda, aynı şeylerin yazılıp, çizildiği sektörümüzde, SEO’yu öğrenmek isteyenlere büyük bir ışık tutacağını düşünmekteyim.

Stratejik SEO kitabı genel olarak orta ve uzman düzeyini hedeflemekle beraber, temel bilgisi olan herkesin rahatça anlayabileceği ve stratejiler geliştirip, uzmanlığa doğru ilerlerken başucu kaynağı olabileceği bir içerikte ele alınmıştır.

wmaracı’na özel, sınırlı da olsa kitap hediye etmek istiyorum. Bunun için konuya, kitaba sahip olmak isteyenler yorum yazabilirlerse, gelen yorumlardan seçeceğimiz 2 kişiye kitap hediyemiz olacaktır. Uzun vade de Sanal Yönetmen ve Stratejik SEO sosyal medya sayfalarımızdan düzenlenecek çekiliş ve yarışmalarla da kitap hediyelerimiz olacaktır.

Kitabın temel olarak ele aldığı 20 ana konu ve bunlara ait küçük bilgileri https://www.stratejikseo.com/stratejik-seo-kitabi-2019 bu adres ve aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve varsa sorularınızı / önerilerinizi iletmek için enver@stratejikseo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler…

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Bari forum ismini değiştireydin..
Gokhan01

kişi bu mesajı beğendi.

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
5 kişiye kitap vereceğiz yazmışsınız tam yorum yazıyordum ben istiyorum diye yazana kadar iptal olmuş :)

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Elinize yüreğinize sağlık.
Daha öncede seo hakkında kitap yazanlar olmuş ve bu alanda ilk defa karşılaşılan durum oldukları için büyük ilgi görmüşlerdi.Bunları başında sehocası geliyordu.
Kitabın seo uzmanlığına, popüler olunmasına çok fazla destek verdiği kesin.
Satışları az yapılsa dahi internette görüntülenmesi isminizin, web sitenizin değerini ister istemez arttıyor.

Paylaştığınız resimdeki tüm konu başlıklarınızın bir web sitesi için olmazsa olmazları olduğu için sizi tanımadığım halde uzman olduğunuzu anlayabiliyorum.

İyi satışlar ustam.

wmaraci

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Geçici seo için ipuçları yerine google’ın ruhunu anlamak demişsin hocam ama konu başlıkları tamamen adım adım seo. Alan adı seçiminden tut seo araçlarına kadar var :)
KAS

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

yaerna1 adlı üyeden alıntı

Bari forum ismini değiştireydin..

Merhaba;
Bir mesaj alıntısı dolayısıyla yanlışlık oldu ama uyarılarınız ardından düzenledik. Teşekkürler :)

• Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

CitaYazilim adlı üyeden alıntı

5 kişiye kitap vereceğiz yazmışsınız tam yorum yazıyordum ben istiyorum diye yazana kadar iptal olmuş :)

Merhaba;

Aslında sadece diğer foruma özel bir kampanyamız vardı ama buradaki yanlışlık ve hızlı geri bildirimler ardından buraya da özel hediye sayısı belirlenmiştir.

İlginiz, uyarılarınız için teşekkürler.

• Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

CoaX adlı üyeden alıntı

Elinize yüreğinize sağlık.
Daha öncede seo hakkında kitap yazanlar olmuş ve bu alanda ilk defa karşılaşılan durum oldukları için büyük ilgi görmüşlerdi.Bunları başında sehocası geliyordu.
Kitabın seo uzmanlığına, popüler olunmasına çok fazla destek verdiği kesin.
Satışları az yapılsa dahi internette görüntülenmesi isminizin, web sitenizin değerini ister istemez arttıyor.

Paylaştığınız resimdeki tüm konu başlıklarınızın bir web sitesi için olmazsa olmazları olduğu için sizi tanımadığım halde uzman olduğunuzu anlayabiliyorum.

İyi satışlar ustam.

Geri bildirimin ve düşüncelerin için çok teşekkürler :)

• Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 0, (%0)

impjix adlı üyeden alıntı

Geçici seo için ipuçları yerine google’ın ruhunu anlamak demişsin hocam ama konu başlıkları tamamen adım adım seo. Alan adı seçiminden tut seo araçlarına kadar var :)

Merhaba;

Konu özetine bakınca haklısın. Ancak adım adım işlememin sebebi herkese hitap etmesini sağlamak. Ancak işlenen konularda domain de anahtar kelime geçsin, domain şu kadar uzunlukta olsun gibi bir içerikten ziyade markalaşma, SEO harici yatırımlara göre tercihler, hedef kitle odaklı stratejilerle yol haritası sunulmaktadır.

Bu yüzden gerçek anlamda SEO'yu ve Google'ı anlamaya yönelik bir içerik ele alınmıştır. Ama bir yerde, dediğiniz gibi adım adım SEO kurgusuna girilmiş oluyor tabi ki

videoizle34 videoizle34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
@Stratejik1SEO bu kitaba gerçekten ihtiyacım var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al