Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Arama Motoru Optimizasyonu

SEO’nun KİTABI mı OLUR ?

Okunmamış 03 Nisan 2019, 20:44
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 27 / Kadın
Meslek: SEO Uzmanı
Ad, Soyad: Hi... Ça...
Ticaret: 0, 0%
Merhaba Arkadaşlar

Ben Enver Çakır. Sanal Yönetmen ve Stratejik SEO markalarının kurucusuyum. Bu markalar altında yaptığımız paylaşımlarda sektöre yararlı olmaya çalışmanın yanı sıra; bugün yeni çıkarmış olduğum SEO kitabının haberini ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim.

“SEO’nun Kitabı olmaz” düşüncelerine genel olarak katılmakla beraber bu kitapta; geçici SEO ipuçlarına yer vermektense, tabir-i caizse “SEO’nun ve Google’ın ruhunu anlamaya yönelik”, ne istendiğini ve neyin nasıl yapılması gerektiğini kavramaya yönelik tüm stratejiler, teorik ve pratik bilgiler yer almaktadır. Özellikle Türkçe kaynaklarda, aynı şeylerin yazılıp, çizildiği sektörümüzde, SEO’yu öğrenmek isteyenlere büyük bir ışık tutacağını düşünmekteyim.

Stratejik SEO kitabı genel olarak orta ve uzman düzeyini hedeflemekle beraber, temel bilgisi olan herkesin rahatça anlayabileceği ve stratejiler geliştirip, uzmanlığa doğru ilerlerken başucu kaynağı olabileceği bir içerikte ele alınmıştır.

wmaracı’na özel, sınırlı da olsa kitap hediye etmek istiyorum. Bunun için konuya, kitaba sahip olmak isteyenler yorum yazabilirlerse, gelen yorumlardan seçeceğimiz 2 kişiye kitap hediyemiz olacaktır. Uzun vade de Sanal Yönetmen ve Stratejik SEO sosyal medya sayfalarımızdan düzenlenecek çekiliş ve yarışmalarla da kitap hediyelerimiz olacaktır.

Kitabın temel olarak ele aldığı 20 ana konu ve bunlara ait küçük bilgileri https://www.stratejikseo.com/stratejik-seo-kitabi-2019 bu adres ve aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Kitap hakkında daha fazla bilgi almak ve varsa sorularınızı / önerilerinizi iletmek için enver@stratejikseo.com adresine mail gönderebilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdiden ilginiz için teşekkürler…

Konu Stratejik1SEO tarafından (03 Nisan 2019, 21:42 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 03 Nisan 2019, 20:48
WM Aracı

Ad, Soyad: Ka... Mı...
Ticaret: 1, 100%
Bari forum ismini değiştireydin..
Gökhan01 bunu beğendi.
Okunmamış 03 Nisan 2019, 20:54
CitaYazilim Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ça... Gü...
5 kişiye kitap vereceğiz yazmışsınız tam yorum yazıyordum ben istiyorum diye yazana kadar iptal olmuş
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:15
CoaX Adlı Üyenin Avatarı
AmeleMaster

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: CoaXSEO
Ad, Soyad: Me... Pa...
Ticaret: 6, 100%
Elinize yüreğinize sağlık.
Daha öncede seo hakkında kitap yazanlar olmuş ve bu alanda ilk defa karşılaşılan durum oldukları için büyük ilgi görmüşlerdi.Bunları başında sehocası geliyordu.
Kitabın seo uzmanlığına, popüler olunmasına çok fazla destek verdiği kesin.
Satışları az yapılsa dahi internette görüntülenmesi isminizin, web sitenizin değerini ister istemez arttıyor.

Paylaştığınız resimdeki tüm konu başlıklarınızın bir web sitesi için olmazsa olmazları olduğu için sizi tanımadığım halde uzman olduğunuzu anlayabiliyorum.

İyi satışlar ustam.
~ CoaXSEO

Yol odur ki doğruya varır. Dağı, tepesi, karı, kışı olmaz.
Göz odur ki hakkı görür. Er dediğinse alçakta durur.
Yüceden bakan göz ise göz değildir.
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:30
impjix Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Ad, Soyad: Fı... Ac...
Ticaret: 12, 100%
Geçici seo için ipuçları yerine google’ın ruhunu anlamak demişsin hocam ama konu başlıkları tamamen adım adım seo. Alan adı seçiminden tut seo araçlarına kadar var
KAS bunu beğendi.
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:50
WM Aracı

Alıntı:
yaerna1 Adlı Üyeden Alıntı
Bari forum ismini değiştireydin..
Merhaba;
Bir mesaj alıntısı dolayısıyla yanlışlık oldu ama uyarılarınız ardından düzenledik. Teşekkürler
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:51
WM Aracı

Alıntı:
CitaYazilim Adlı Üyeden Alıntı
5 kişiye kitap vereceğiz yazmışsınız tam yorum yazıyordum ben istiyorum diye yazana kadar iptal olmuş
Merhaba;

Aslında sadece diğer foruma özel bir kampanyamız vardı ama buradaki yanlışlık ve hızlı geri bildirimler ardından buraya da özel hediye sayısı belirlenmiştir.

İlginiz, uyarılarınız için teşekkürler.
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:51
WM Aracı

Alıntı:
CoaX Adlı Üyeden Alıntı
Elinize yüreğinize sağlık.
Daha öncede seo hakkında kitap yazanlar olmuş ve bu alanda ilk defa karşılaşılan durum oldukları için büyük ilgi görmüşlerdi.Bunları başında sehocası geliyordu.
Kitabın seo uzmanlığına, popüler olunmasına çok fazla destek verdiği kesin.
Satışları az yapılsa dahi internette görüntülenmesi isminizin, web sitenizin değerini ister istemez arttıyor.

Paylaştığınız resimdeki tüm konu başlıklarınızın bir web sitesi için olmazsa olmazları olduğu için sizi tanımadığım halde uzman olduğunuzu anlayabiliyorum.

İyi satışlar ustam.
Geri bildirimin ve düşüncelerin için çok teşekkürler
Okunmamış 03 Nisan 2019, 21:53
WM Aracı

Alıntı:
impjix Adlı Üyeden Alıntı
Geçici seo için ipuçları yerine google’ın ruhunu anlamak demişsin hocam ama konu başlıkları tamamen adım adım seo. Alan adı seçiminden tut seo araçlarına kadar var
Merhaba;

Konu özetine bakınca haklısın. Ancak adım adım işlememin sebebi herkese hitap etmesini sağlamak. Ancak işlenen konularda domain de anahtar kelime geçsin, domain şu kadar uzunlukta olsun gibi bir içerikten ziyade markalaşma, SEO harici yatırımlara göre tercihler, hedef kitle odaklı stratejilerle yol haritası sunulmaktadır.

Bu yüzden gerçek anlamda SEO'yu ve Google'ı anlamaya yönelik bir içerik ele alınmıştır. Ama bir yerde, dediğiniz gibi adım adım SEO kurgusuna girilmiş oluyor tabi ki
Okunmamış 03 Nisan 2019, 22:04
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Meslek: Elektrikçi
Ad, Soyad: Ib... Ko...
Ticaret: 2, 100%
@Stratejik1SEO bu kitaba gerçekten ihtiyacım var
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Arama Motoru Optimizasyonu