wmaraci reklam

seocuya cebini açanlara nasihat

30 Mesajlar 3.611 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Bu yazdıklarından dolayı seni topa tutacak çok kişi var kardeşim. Para vermeden siten üst sıralara asla gelmez diyenler bile var. (Dur biraz da fitili, sana yakın yerinden ben ateşleyeyim. ) Fakat ben senin yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Bence SEO'cu diye bir şey yok. Olması da imkansız. Web tasarımdan ve kodlardan anlayan, sosyal medyada, forumlarda siteni paylaşan ve bazı kodları düzeltmeyi bilen kişiler vardır. Gerisi külliyen yalandır. Kesinlikle tek bir kuruş dahi bu kişilere verilmemelidir. Birazcık bilgisayarın başında fazla zaman geçirmek, baktın olmadı bu işi bırakmak ve bloğa yönelmek doğru olandır.

Zaten bir webmaster sitesinin iş yapıp, yapmayacağını önceden görür. SEO'cu dediğin bence vârolmayan bu kişiler, belirttiğim öngörüye sahip webmaster'ların üçüncü, dördüncü değil ama ikinci sayfada yer alan siteleri için akla gelmez kötülükler düşünen insanlardır. Sabır en büyük erdemdir. İşin sırrı bundadır. SEOcu, MEOcu, CEOcu hepsi günümüz uydurmasıdır. Google'ın yeni geliştirdiği algoritmalar ile kısa süre sonra nesli tükenecek insanlardır. Hele kopya içerik ile bir yere gelebileceğini sanan kişiler vardır ki; bu kişilere yalnızca gülmek elzemdir.

Öyle güzel yazmış ki ben birşey ekleyerek büyüyü bozmak istemiyorum. ama içimde kalmasın: Seocu denilen şahıslar kendi kendilerine uydurdukları şeyler ile kendilerini ve milleti kandıran kişilerdir kısacası bu.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
reklam

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
herkes yazmıs cızmıs 3 kelımede ısterse 1trılyon keyword kelımed e ne son sırada olun yazılımınız eger hatasız sorunsuz istedigim özelliklerdeyse 1e 10 vermeye hazırım garantılı seo uygularım ödeme nakıt verılen sure 1yıl 1yıl icinde o kelımede sabıtlemezsem 10 katı öderim herkesin ayran icme sekli farklıdır kendi sitem 7 aylık en az 300 kelimede cok kalite yerdeyim guzel hitim var bunun gibi en az 2 ayrı musterime çalışmalarım devam ediyor onalrda eski ve yeni yerleri cok kalite yerdeler devam ediyoruz yani herkesi aynı kefeye koymayın size dandik adamlar denk gelmisse bu sizin sorununuzdur işi bilmeyene verirseniz karsılıgında bu tarz konusursunuz diyecegim odur forumda seo profesyonelleri vardır onları iyice arastırın sonra gelin burda genellemede %90 verin işini bilmeden yapanlarla konusursanız olacagı bu ben hodri meydan diyorum 1 yıl profesyonel seo ve hergun ilgi 1yıllık çalışma 7500tl işine gelen gelir çalışırız gelmeyen gidip daha iyi daha ucuzunu bulsun ben 3 kelimeye 6 aylık çalışma 3 ten fazla kelimeye 1yıl sure çalışma veririm 6 aylık çalısmam 4milyar 1 yıllık 7500tl ucuza sallamasyon yapanlar sadece kelime odaklı göndermeler yapar oturur bekler biz onlara seocu deil bloogcu diyoruz:) veya paravancı umarım seocularla blogcu ve paravancıları bir tutmazsınız SEO GARANTILI VE GERI IADE GARANTISI ILE VE VERILEN SURE ICINDE VERILEN SOZDE OLUNCA HAKKINI ALIR aksi halde seocu denmez ve o sure aşamasında başarı yakalamamıssa BU İŞİDE BIRAKMALI:)
Doxan9

kişi bu mesajı beğendi.

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Siz Seo cudan yana dert yandınız bende müşteriden yana dert yanayım. Müşteri ile web sitesi + seo çalışması için anlaşılır. Seo ücreti verilen anahtar kelimelerde %70 basarı sağlanırsa alınacağını söyleriz. Müşteri pazarlık etmeye çalışır. Web site ücretini parça parça ödemek ister, fakat o kadar sabırsızdır ki 1 ay içinde anahtar kelimelerde basarı ister.. 1 Ay web site ücretinin kalanın ücretinin ödeme günü geldiğinde benim sitemi çıkaramadınız der . Site ücretini dahi ödemez. Al basına belayı. Ölür müsün öldürür müsün. Bırakın seo ücretini istemeyi yaptığınız sitenin parasını kurtarırsanız öpün basınıza koyun. Allah da bizi böyle adamlardan korusun...
imlesene elbistanli

kişi bu mesajı beğendi.

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)

Doxan9 adlı üyeden alıntı

Siz Seo cudan yana dert yandınız bende müşteriden yana dert yanayım. Müşteri ile web sitesi + seo çalışması için anlaşılır. Seo ücreti verilen anahtar kelimelerde %70 basarı sağlanırsa alınacağını söyleriz. Müşteri pazarlık etmeye çalışır. Web site ücretini parça parça ödemek ister, fakat o kadar sabırsızdır ki 1 ay içinde anahtar kelimelerde basarı ister.. 1 Ay web site ücretinin kalanın ücretinin ödeme günü geldiğinde benim sitemi çıkaramadınız der . Site ücretini dahi ödemez. Al basına belayı. Ölür müsün öldürür müsün. Bırakın seo ücretini istemeyi yaptığınız sitenin parasını kurtarırsanız öpün basınıza koyun. Allah da bizi böyle adamlardan korusun...

adamın:) dibisin iste bunu yapan cok o nedenle babam dahil olsa ödeme almadan kılımı kıpırdatmam kim olursa olsun kesin garanti veririm geri iade garantili işine gelirse yoksa öyle kacar gider sana katıldım ustad cok yaşadık öyle
Doxan9

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
seocu mu arıyosunuz ? google seo kelimesini yazın ilk sıraları kim kaplamışsa onlar ile çalışın. Bu kadar basit.Adam kendi kelimesinde ilk sayfaya düşemiyorsa zaten boştur.
azenec Doxan9 CloumDigital

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Kervan yürür :)

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Seo hikayedir. Page rank hikayedir , back link hikayedir. Eninde sonunda herkes öğrenecek ama iş işten geçmiş olacak. Bunlar netten para kazanma yolları aranırken ,ortaya çıkan webmaster sömürme yöntemleridir.

Benim fikrim.

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Seo hikayedir. Page rank hikayedir , back link hikayedir. Eninde sonunda herkes öğrenecek ama iş işten geçmiş olacak. Bunlar netten para kazanma yolları aranırken ,ortaya çıkan webmaster sömürme yöntemleridir.

Benim fikrim.

Google'ı kullanmıyorsunuz ondan bu yorumu yaptınız diyeceğim olmayacak. Eninde sonunda öğreneceğimiz şey ne peki? Bugün trilyonlara(paradan bahsediyorum :) ) hitap eden binlerce keyword mevcutken bu dünya neyi öğrenecek hocam iş işten geçince?

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Google'ı kullanmıyorsunuz ondan bu yorumu yaptınız diyeceğim olmayacak. Eninde sonunda öğreneceğimiz şey ne peki? Bugün trilyonlara(paradan bahsediyorum :) ) hitap eden binlerce keyword mevcutken bu dünya neyi öğrenecek hocam iş işten geçince?

Seocuların değil , seoculara parasını kaptıranların öğreneceği şeyden bahsettim :D

Madem bu işler para ile oluyor ise , herkesin parası var ! madem seo olmadan ilk sırada yer alınamıyor ise , neden ilk sıralarda seo ile yakından uzaktan ilişkisi olmayan siteler mevcut ?

Hiç bir kelimede 1. sırada olmayan , seo , keyword v.s olmadan, google vasıtası ile neden benim siteme günde 12 k ziyaretçi gelir ?

Sesli düşünüyorum :D

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Seocuların değil , seoculara parasını kaptıranların öğreneceği şeyden bahsettim :D

Madem bu işler para ile oluyor ise , herkesin parası var ! madem seo olmadan ilk sırada yer alınamıyor ise , neden ilk sıralarda seo ile yakından uzaktan ilişkisi olmayan siteler mevcut ?

Hiç bir kelimede 1. sırada olmayan , seo , keyword v.s olmadan, google vasıtası ile neden benim siteme günde 12 k ziyaretçi gelir ?

Sesli düşünüyorum :D

Tamam seoculara(bu zamirin içine neler girdiği çok mühim, kim ki bunlar) para KAPTIRAN kişiler ne öğrenecek bilmem kaç vakit sonra? Nihai sonuç size gelmiş de biz kaçırmışız gibi konuşuyorsunuz da o yüzden soruyorum meraklı birisiyimdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al