wmaraci reklam

seocuya cebini açanlara nasihat

30 Mesajlar 3.604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Sorduğun sorunun cevabı zaten bu konu , ama seocuların cevap veremedikleri sorular yukarıda :S

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.
wmaraci
reklam

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)
Internetten binlerce site kurdum tasarim yaptim photoshop kastim seo calismasi yaptim bir tanesinden bile para almadim ya biz cok iyi niyetliyiz yada bizi iyi sömuruyorlar :D

www.parkpera.com

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
:=))) kaliteli seo kalitesiz seocuklar...! işte ayırt etmemiz gereken bu google bir yükselme planı çıkartmış diyorki kardeşim kaliteli siteler senin linkini yayınlar kefil olursa bende bunu görürsem seni yükseltirim.. Yada yine google amca diyor senin sitendeki konulara kaliteli sitelerde rastlarsam seni yükseltirim:=)) ben demiyorum google emmi diyor aslında seo kavramı yapılan işin adı nasıl limon satan kişiye limon degilde limoncu diyoruz gibi:=) ben işin hem espiri hemde ciddi tarafından bakıyorum.. Ama keywoord kelimesini yazabilen herkes nerdeyse ben seocuyum diyor yada seo yapmaya çalışıyor...! Seo var bu gerçek seo işini yapanda var buda gerçek ama arkadaşlar şunu belirtim size....! seo felan hepsini geçin siz sitenize bir tek kelimede kopya içerik olmadan yazın hergün düzenli.... bakın nasıl yukarlara çıkıyorsunuz:=) işin sırrı özgünlükte seoculukta degil:=) herkese saygılar sevgiler

Ertem Ertem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo & E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 5, (%100)

NailUzun adlı üyeden alıntı

Siz SEO'culardan yakındınız bende müşterilerden yakınayım biraz.

Ayda 10 tane rezervasyon formu dolarken, 300'e çıkarttık.
Ayda 1000 kişi girerken, günde 1000 kişi girdirdik.
20 aracı varken, 110 araca çıkarttık.
Google adwords reklamlarınıda hayrımıza biz yönettik.
Arayıp reklamı durduralım dediler, elimizde araç kalmadı dediler.
Peki dedik durdurduk.

Sonra ne mi oldu ?
Çay içtik, kahve içtik. Bu sene ayda 500 değil 750 verin dedik.
600ün üstüne çıkamam dedi.

Şimdi size soruyorum, bu sektörde hizmet verilir mi ?
Kusura bakmayın ama, herkes "aç gözlü" olmuş.

Hocam kusura bakmayın ama suç sizde. Eğer kendinize güveniyorsanız 1 aylık cüzi bir miktara çalışma yapın ve memnun kalırsanız fiyatı tekrar görüşürüz deyin. Adam kazanmaya başlayınca o sana çaya gelir. Şahsen ben öyle yapıyorum. hiçbir müşterimden peşin para almadım. önce iş sonra para dedim. sonrası kendiliğinden geliyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kadirbakmaz kadirbakmaz kadirbakmaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 12 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Bütçeye göre seo hizmeti verilmesi gerekiyor. Bu demek değildir ki "çer çöp" gibi gereksiz, hiti az bir kelimede müşterinin sitesini çıkartmak için 4 basamaklı (0.000) fiyatlar sunmak.

Öyle adamlar var ki, müşteriyi sömürüyor, sırf müşterinin konu hakkında bilgisiz olmasından. Belki sadece 50 liraya başkasından satın aldığı backlink ile keyword domain çıkarıyor. Tamam, serbest piyasa. Devir ticaret, para kazanma devri. Lakin; her işin de bir hakkı var.

Para için yalan yanlış bilgiler veren, yastığa başını koyduğunda içinden "ne güzel kekledik lan adamı" diyen, şeytanın ve paranın esiri olmuş seo hizmete veren [B]şeytanseo şubelerinedir sözüm..
[/B] İşini hakkıyla yapan, vicdanı rahat olan kardeşlerimiz alınmasın.Bu durum her sektörde böyle.

İşinizi güzel yapın; Allah işini güzel yapanları sever. (Bakara Sûresi/195.Âyet)

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Sorduğun sorunun cevabı zaten bu konu , ama seocuların cevap veremedikleri sorular yukarıda :S

Alıntı yapaydınız iyiydi. Çelişki muamma en sevdiğiniz terimler galiba, ya az açık konuşun ne düşündüğünüzü pat pat söyleyin sorulan sorulara net ve düzgün cevap verin ima yönlendirme eksik bilgiler olmaksızın. Ya da sizinle bir hiç uğruna konuştuğum için konuyu sadece izleyici olarak takip etmeye başlayayım.

Bilinki bu konuda o kadar çok zamir ve fiil var ki düzgün anlatılmayan düzgün tanımlanmayan! herkes kendi sazını almış çalıyor. Doğru düzgün çalan da yok!

Bu konuya yaptığım ilk yoruma döneceğiz gibi geliyor böyle kendini düzgünce açıklayamayan milletimiz olduktan sonra :)

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal Medya Uzmanı işi de bu Seo işine döndü mesela :) Böyle insanlarla çalışılacaksa, mutlaka belge isteyiniz. En azından ben böyle bir işe kalkışacaksam, yaptığı referansları değil, bu işle ilgili bir eğitim almış mı almamış mı bunu belgelemesini isterim.

Adam Twitter 'da TT yapıyor Sosyal Medya Uzmanı 'yım diyor. Pravan bloglarda, adı sanı duyulmamış forumlarda konunuzu açıyor "Uzman seo ile çalışmanın keyfine varın" falan yazıyor :)

www.hakancolak.com

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Alıntı yapaydınız iyiydi. Çelişki muamma en sevdiğiniz terimler galiba, ya az açık konuşun ne düşündüğünüzü pat pat söyleyin sorulan sorulara net ve düzgün cevap verin ima yönlendirme eksik bilgiler olmaksızın. Ya da sizinle bir hiç uğruna konuştuğum için konuyu sadece izleyici olarak takip etmeye başlayayım.

Bilinki bu konuda o kadar çok zamir ve fiil var ki düzgün anlatılmayan düzgün tanımlanmayan! herkes kendi sazını almış çalıyor. Doğru düzgün çalan da yok!

Bu konuya yaptığım ilk yoruma döneceğiz gibi geliyor böyle kendini düzgünce açıklayamayan milletimiz olduktan sonra :)

Alıntı yapılmadan konuları takip edemiyorsunuz sanırım ? Dikkate aldım. Benim yazdığım cümlelerde , çelişki ,gizli,anlaşılması güç bir kelime yok.

Konunun başlığı belli , bizlerde bu başlığı baz alarak cevaplar veriyoruz. Konuda etin kilosu kaç para ,hangi kasabın eti daha taze tartışması yapılıyorda , biz seo üzerine mi konuşuyoruz ? Hayır.

Konu , bir arkadaşın seocular ile yaptığı iş , bu işin sonunda yaşadığı hayal kırıklığı , pişmanlık , kaptırdığı para ve link paylaşımının seo dan daha etkili olduğu , yani seonun boş olduğunu anladığı yazıyor.

Bende başlığa göre bunu ileride herkes öğrenecek yazıyorum ve soruyorum burada çelişki , muamma ve anlamadığınız nokta neresi ?

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

kaderebak adlı üyeden alıntı

Alıntı yapılmadan konuları takip edemiyorsunuz sanırım ? Dikkate aldım. Benim yazdığım cümlelerde , çelişki ,gizli,anlaşılması güç bir kelime yok.

Konunun başlığı belli , bizlerde bu başlığı baz alarak cevaplar veriyoruz. Konuda etin kilosu kaç para ,hangi kasabın eti daha taze tartışması yapılıyorda , biz seo üzerine mi konuşuyoruz ? Hayır.

Konu , bir arkadaşın seocular ile yaptığı iş , bu işin sonunda yaşadığı hayal kırıklığı , pişmanlık , kaptırdığı para ve link paylaşımının seo dan daha etkili olduğu , yani seonun boş olduğunu anladığı yazıyor.

Bende başlığa göre bunu ileride herkes öğrenecek yazıyorum ve soruyorum burada çelişki , muamma ve anlamadığınız nokta neresi ?

İlk yorumunuzda dönüp dolaşıp seocuya para kaptıranlar birşey öğrenecek dediniz ya? İşte hep bu mu oluyor yani? Trilyonların döndüğü ticaret hacminde birileri seoculara para veriyor ama hep de hüsran mı oluyor?

Size örnek verdim soru sordum cevaplamadınız tekrar soruyorum az yukarı çıkın, aynı soruyu sorup da es geçtiğinizi fark edeceksiniz. Burada çelişkiye doğru adım attınız.

Konu pek umrumda değil zaten, her dakika yeni bir mesaj gelmiş mi diye mobilden veya masaüstünden f5 yapacağıma alıntı yapılınca bildirim sisteminin aktif olmasını yeğlerim. Boşuna yapılmamış yoksa siz f5'lememi mi tercih ediyorsunuz?

videoizle34 videoizle34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Kimse kusura bakmasın ama ben bugüne kadar 3 tane seocuyla çalıştım hiç biride biri wm aracından diğer seo kelimesinde 1 sayfada diğeri ise ***da birisi bunların hiç biri sitemi geliştiremedi bir sürüde param gitti,bende ondan sonra hiç bir seocuya güvenmedim güvenmemde herkes kendi yağında kavrulmalı ben kendi sitemi 1 ayda kendi çabalarım 6kya getirdim seocular ise 3 ayda hiç bişey yapamadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al