wmaraci reklam

seocuya cebini açanlara nasihat

30 Mesajlar 3.584 Okunma
wmaraci reklam

nisa21 nisa21 Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek dekorasyon inşaat
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yiğide vur ama hakkını yeme bunun tersi ise müşteriyi soy ama sözünü yeme aynı şey hemen hemen
ne demek bu kendini bilen seocular bunun ne olduğunu çok iyi bilirler
sadede gelelim yaklaşık 8 yıl oldu seo işini adam gibi yapan kimseye raslamadım para benden koparana kadar canım cicim dediler bak seni üst sıraya koyacağım ben bir numarayım iş fiile gelince icraat sıfır oldu seoya verdiğim parayı hesaplayınca ve avucumu af buyrun yağlayınca asabım bozuluyor %90 bu seoculara güvenmiyorum %100 desem belki samimi seocular vardır diyerekten onların hakkını yemek istemiyorum

vallahi ben kendi imkanımla çabaladığımı hatırlıyorum ulaşabildiğim web siteleri sahipleri sayesinde link paylaşımı yapmışımdır anahtar kelimede yükselmişimdir bu uygulamayı sonradan kestim tembellik ettim o zaman geriledim

buyrun link paylaşımı yapalım para harcamaktan kurtulun :confused:
cArleone

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3618
  • Beğeniler 1125 / 1124
  • Ticaret 73, (%100)
İşin açığı ben bu forumda işini hakkı ile yapan adamlar görüyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hocam benden de size bir tavsiye. :) SEO hizmeti veren biri 3 rakamlı (000)fiyatlara çalışmaz. :) 4 Rakamlarla (0.000) uğraşır. Yapmış olduğunuz hatalar yüzünden tüm Seo hizmeti veren kişilere aynı keseye koyamazsınız.

Bir konuda size hak vermek isterim, Piyasada kendince Strateji çizip o yol üzerinden ilerleyenler kendilerini Seo'cu sanıyorlar. Örnek; Bir zamanlar toplist sitelerinden Link alarak yükseliş modaydı. Sonra Backlink, veya organik hit olarak algı verilen Yapay hitlerle yükseliş gösteren kişiler ben SEO'yu çok iyi yapıyorum diyorlardı.

Ama bulunduğumuz dönemde pek bu mantığı sürdüren kimse kalmadı. :) Yani bu cümleleri zamansız yazdınız hocam :)
Ertem

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

İşin açığı ben bu forumda işini hakkı ile yapan adamlar görüyorum.

bende bu kişilere rastlamadım:D

wmaraci

KaGaN KaGaN 1881-193∞ Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Coğrafyacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 40 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
SEO şans işidir biraz. Size denk gelmemiş olabilir ama bu işi çok iyi yapanlar var. Herkesi aynı kefeye koyamazsınız.
Parasına bakıp SEO yaptırmak da mantıksız. Kimisi var 3 haneli rakamlara süper işler yapar kimisi de var 10 haneli rakam bile versen Google'da sandboxa düşürmekten başka işe yaramaz :)
Esatozel

kişi bu mesajı beğendi.

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
paşam her kez ile çalışmayacaksın zamanında bende bir defa para kaptırdım ama sonra fiyatı biraz yükseltim kaliteli bir seo danışmanı ile anlaşma yaptım alah razı olsun sitelerim gün geçtikçe sıralamaya giriyor hemde istemediğim anahtar kelimeler dahil

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Bu yazdıklarından dolayı seni topa tutacak çok kişi var kardeşim. Para vermeden siten üst sıralara asla gelmez diyenler bile var. (Dur biraz da fitili, sana yakın yerinden ben ateşleyeyim. ) Fakat ben senin yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Bence SEO'cu diye bir şey yok. Olması da imkansız. Web tasarımdan ve kodlardan anlayan, sosyal medyada, forumlarda siteni paylaşan ve bazı kodları düzeltmeyi bilen kişiler vardır. Gerisi külliyen yalandır. Kesinlikle tek bir kuruş dahi bu kişilere verilmemelidir. Birazcık bilgisayarın başında fazla zaman geçirmek, baktın olmadı bu işi bırakmak ve bloğa yönelmek doğru olandır.

Zaten bir webmaster sitesinin iş yapıp, yapmayacağını önceden görür. SEO'cu dediğin bence vârolmayan bu kişiler, belirttiğim öngörüye sahip webmaster'ların üçüncü, dördüncü değil ama ikinci sayfada yer alan siteleri için akla gelmez kötülükler düşünen insanlardır. Sabır en büyük erdemdir. İşin sırrı bundadır. SEOcu, MEOcu, CEOcu hepsi günümüz uydurmasıdır. Google'ın yeni geliştirdiği algoritmalar ile kısa süre sonra nesli tükenecek insanlardır. Hele kopya içerik ile bir yere gelebileceğini sanan kişiler vardır ki; bu kişilere yalnızca gülmek elzemdir.

Yalnızca ateşli bir sabır ulaştırır bizi muhteşem bir mutluluğun kapısına.
Pablo Neruda

Beklemesini becerenin, her şey ayağına gelir.
Honore de Balzac

ismail03 adlı üyeden alıntı

bende bu kişilere rastlamadım:D

Bende bu kişilere hiç müracaat etmediğim ve para vermek istemediğim için rastlamadım. Allah iyisiyle de, kötüsüyle de karşılaştırmasın...

Durgun sular derin akar.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Bu yazdıklarından dolayı seni topa tutacak çok kişi var kardeşim. Para vermeden siten üst sıralara asla gelmez diyenler bile var. (Dur biraz da fitili, sana yakın yerinden ben ateşleyeyim. ) Fakat ben senin yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Bence SEO'cu diye bir şey yok. Olması da imkansız. Web tasarımdan ve kodlardan anlayan, sosyal medyada, forumlarda siteni paylaşan ve bazı kodları düzeltmeyi bilen kişiler vardır. Gerisi külliyen yalandır. Kesinlikle tek bir kuruş dahi bu kişilere verilmemelidir. Birazcık bilgisayarın başında fazla zaman geçirmek, baktın olmadı bu işi bırakmak ve bloğa yönelmek doğru olandır.

Zaten bir webmaster sitesinin iş yapıp, yapmayacağını önceden görür. SEO'cu dediğin olmayan bu kişiler, belirttiğim öngörüye sahip webmaster'ların üçüncü, dördüncü değil ama ikinci sayfada yer alan siteleri için akla gelmez kötülükler düşünen insanlardır. Sabır en büyük erdemdir. İşin sırrı bundadır. SEOcu, MEOcu, CEOcu hepsi günümüz uydurmasıdır. Google'ın yeni geliştirdiği algoritmalar ile kısa süre sonra nesli tükenecek insanlardır. Hele kopya içerik ile bir yere gelebileceğini sanan kişiler vardır ki; bu kişilere yalnızca gülmek elzemdir.

Yalnızca ateşli bir sabır ulaştırır bizi muhteşem bir mutluluğun kapısına.
Pablo Neruda

Beklemesini becerenin, her şey ayağına gelir.
Honore de Balzac

Bende bu kişilere hiç müracaat etmediğim ve para vermek istemediğim için rastlamadım. Allah iyisiyle de, kötüsüyle de karşılaştırmasın...

benim başıma bu yüzden çok bela geldi artık çekiniyorum diyebilirim

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Seo olayı sadece forumlarda satılan profil backlink, yorum backlink, şu backlink, bu backlink değildir. Seo çok ayrı bir şeydir. Adwords'ten tutunda e-ticaretteki stratejilere dahi gider. İşini hakkıyla yapan, dört basamaklı sayılarla iş yapan insanlar var. Aldıkları paraları sonuna kadar hak ediyorlar. Demem o ki öncelikle şunu öğrenmeliyiz, seo nedir?

Not: Link değişimi de sanıldığı kadar masum bir olay değildir. :)

NailUzun NailUzun Search Engine Optimization Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Search Engine Optimization
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Siz SEO'culardan yakındınız bende müşterilerden yakınayım biraz.

Ayda 10 tane rezervasyon formu dolarken, 300'e çıkarttık.
Ayda 1000 kişi girerken, günde 1000 kişi girdirdik.
20 aracı varken, 110 araca çıkarttık.
Google adwords reklamlarınıda hayrımıza biz yönettik.
Arayıp reklamı durduralım dediler, elimizde araç kalmadı dediler.
Peki dedik durdurduk.

Sonra ne mi oldu ?
Çay içtik, kahve içtik. Bu sene ayda 500 değil 750 verin dedik.
600ün üstüne çıkamam dedi.

Şimdi size soruyorum, bu sektörde hizmet verilir mi ?
Kusura bakmayın ama, herkes "aç gözlü" olmuş.

SEO Uzmanı - Güzel projelerinize hosting sponsoru olabilirim.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al