wmaraci reklam

Site Analizi Aracı

11 Mesajlar 1.656 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ancient30 ancient30 kişiselblog Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilisim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 11 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar sitedeki site analiz aracı çalışıyormu google index görsel index 0 olarak gözüküyor.Alexa değerlerinde varım.Bir bakalabilir misiniz.

wmaraci
reklam

hakancevik hakancevik Kral Çıplak Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetmen / Yapımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 22 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
0 sayısına tıkla tekrar tarama yapar bazen oluyor öyle veri çekerken google'dan

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Arada öyle gösterebiliyor refresh yapın düzelir de Sıra bulucu hala sıkıntılı cgrclk :D Bu Forum takdir edersin ki araçları sayesinde ivme kazandı, öncelikli olmalı herzaman bence :)

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

WaLek adlı üyeden alıntı

Arada öyle gösterebiliyor refresh yapın düzelir de Sıra bulucu hala sıkıntılı cgrclk :D Bu Forum takdir edersin ki araçları sayesinde ivme kazandı, öncelikli olmalı herzaman bence :)

Sıra bulucu konusunda ip engeli için çözümler üretmeye çalışıyoruz. Kısa zaman sonra stabil bir şekilde çalışacak.
WaLek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
cgrclk Biraz önce bir kaç gazete manşetleri okudum GLOBAL Dünya hatta ve hatta Lady Gaga nın anadan üryan dikkat çeken haberlerindense Webmaster kodlama vs ile alakam olmadığı halde Yeni mesajlar bölümündekilere göz gezdirmek daha bir feyz veriyor bana... Sorunlar genelde teferruat olduğu için size bu biraz uzun sürdü gibi :D - E hali ile bekara karı boşamak kolay emek sizlerin, ama bizim nezdimizde sizin de düşündüğünüz gibi burası evlat gibi :D
cgrclk Dewsire

kişi bu mesajı beğendi.

expor expor Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** I**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
cgrclk ben ip engelini aştım yaklaşık 4 saat boyunca aralıklı olarak 500+ sorgu gönderdim ve hepsini loglayıp inceledim herhangi bir engelleme durumu olmadı bunun için aylarca çalıştım bir müşterim için sanırım Türkiye'de bir örneği de yok ya da ben göremedim. İlgilenirseniz pm atabilirsiniz.

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

expor adlı üyeden alıntı

cgrclk ben ip engelini aştım yaklaşık 4 saat boyunca aralıklı olarak 500+ sorgu gönderdim ve hepsini loglayıp inceledim herhangi bir engelleme durumu olmadı bunun için aylarca çalıştım bir müşterim için sanırım Türkiye'de bir örneği de yok ya da ben göremedim. İlgilenirseniz pm atabilirsiniz.

1 dk. içinde 3-5k sorgu yapıldığı zaman ne oluyor bir dener misiniz? Sorgu sayısı daha da fazla olabiliyor tabi ki.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** I**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
@cgrclk deneyip sonucu sizinle paylaşacağım

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Y** I**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
cgrclk hocam sizin yazdığınız sistemde bir sorgu kaç saniyede ya da milisaniyede dönüyor? Eğer dediğiniz gibi 1 dakika içinde 3000 sorgu gönderiyorsanız sonucun 0.02 saniyede dönmesi lazım? Sitesi ilk sırada olan kullanıcıların değilde genelde biraz daha arka sayfalarda kalmış kişilerin ilk sıraya çıkmak amacıyla bu aracı kullandığını varsayarak sorguların büyük bir bölümünün 1. sayfada olmadığını ele aldığımızda sizin yazdığınız sistem 0.02 saniye Google'daki 5 sayfayı kontrol edip sonucu döndürüyor doğru mu anladım?

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

expor adlı üyeden alıntı

cgrclk hocam sizin yazdığınız sistemde bir sorgu kaç saniyede ya da milisaniyede dönüyor? Eğer dediğiniz gibi 1 dakika içinde 3000 sorgu gönderiyorsanız sonucun 0.02 saniyede dönmesi lazım? Sitesi ilk sırada olan kullanıcıların değilde genelde biraz daha arka sayfalarda kalmış kişilerin ilk sıraya çıkmak amacıyla bu aracı kullandığını varsayarak sorguların büyük bir bölümünün 1. sayfada olmadığını ele aldığımızda sizin yazdığınız sistem 0.02 saniye Google'daki 5 sayfayı kontrol edip sonucu döndürüyor doğru mu anladım?

Sorgular tek bir ip den gönderilmiyor. Yeni, forumdan bağımsız farklı bir sistem yazılıyor şu an.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al