Merhaba, herkese iyi haftasonları dilerim...

Evet arkadaşlar sitem bir anahtar kelimede indeksten komple gitti. Forumda daha farklı başlıklar da ben de bu tarz konularda fikir belirtmiştim ama şu an benim başıma geldi ve nasıl düzelteceğim hakkında en ufak bir bilgim yok. Çünkü neden olduğunu anlamadım.

Daha anlaşılır olması için şöyle söyleyeyim;

sitem, "il adı + web tasarım" yazınca ilk sıradaydı, isengard web tasarım diye düşünelim. Üstelik yaklaşık 6 aydır bu konumdaydı. Ayrıca isengard konumundan yapılan "web tasarım" şeklindeki aramalarda da ilk sıradaydı. Sadece bir gün arayla baktığımda (temmuz başı) şunu farkettim. Site isengard web tasarım yazınca yine ilk sırada ancak isengar konumundan yapılan "web tasarım" aramasında hiç yok :eek:

Sıra gerilemesi olsa bir şekilde yine getirebilirim yerine ama komple gitmiş :confused:
Üstelik Türkiye geneli web tasarım yazınca 26. sırada olan site Türkiye genelinde de şu an ilk 500'de değil geçmiş olsun.

Anlamadığım şey, diğer tüm anahtar kelimelerde yerini koruyor. Ama tek kelimede nasıl uçabilir?

Daha önce böyle bir şey yaşayan bir arkadaşımız var mı acaba?

Not: Siteme haziran ayında bazı seo analiz sitelerinden referans geliyordu muhtemelen birileri sitemi inceliyordu. Temmuz başı bir seo firmasının sitesinden aynı günde 60 referans geldi ve ertesi günü sitem uçtu.