wmaraci reklam

Siteniz için ne tür SEO çalışmaları yapıyorsunuz?

6 Mesajlar 767 Okunma
wmaraci reklam

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Google çoğu makale ve backlinkleri değerli görmeyip kısmi spam olarak değerlendirdiği için siteye bir katkısını görememekteyiz ve bu yüzden hitler yerinde saymaya devam ediyor.

Soruma gelecek olursak başlıktanda anlaşılacağı gibi; hit artırmak için ne tür seo çalışmaları yapıyorsunuz veya ne önerirsiniz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Kaliteli sitelerde tanıtım yazısı almak ve bunu sektör rekabetine göre yapmak daha mantıklıdır diye düşünüyorum.
TheSecret

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam öncelikle seo uzmanı değilim. Bu konuda bilgim kısıtlı sadece kendi sitemde uyguladıklarımı yazacağım. Ne kadar doğru olduğu sizin takdiriniz :)

Öncelikle site hızı birinci önceliğim. Bu konuda fazla yüzüm gülmedi ama olabildiğince siteyi yavaşlatan şeylerden uzak durmak istiyorum. Tabi 39$ para verdiğim yavaş açılan temayı kullanmazsam vicdan azabı çekerim orası ayrı konu :D

Daha sonra yazılarımın linkinin kısa olmasına özen gösteriyorum. Eski yazılarımı güncellemeye ve yeni yazılarda eski yazılara link vermeye çalışıyorum.

Birde backlink konusunda çok korkak biri olduğumdan sadece tanıtım yazısı almayı tercih ediyorum. Sonuçta bir backlink siteyi vezir de yapar rezil de :D.

Son olarak yazılarımı sosyal medyalarda paylaşıyorum :)
TheSecret

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikli olarak kesinlikle ama kesinlikle kaliteli, nitelikli, görsellerle güçlendirilmiş özgün SEO uyumlu yazılar oluşturulmalı. Söylemek istediğim eğer kötü içeriklere sahipseniz hangi SEO çalışmasını yaparsanız yapın başarısız olacaktır.

Bu yüzden öncelikle içeriklerimizi gözden geçirmeli ve kaliteli olduklarından emin olmalıyız. Ardından bu yazıları sosyal medya gibi platformlada paylaşarak hem kullanıcılara ulaştırmalı hem de bu sitemiz için doğal link yapısı oluşturmalıyız. En kolay site popülaritesi arttırmanın yolu budur.
TheSecret

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Kullanıcı refahını maksimuma çıkartmalısınız. Siteye giren biri rahatlıkla sayfalar arasında dolaşabilmelidir. Hız, tasarım...

Size şöyle bir taktik vereyim; güncel konular hakkında yazın. Daha sonra ilk sırayı kapmış, otoriter forum ve paylaşım sitelerinde paylaşın. Hit gelmeye başlayacaktır. Belki organik Google hit gelmez ancak referral hit gelecektir. Sosyal medyayı da etkili kullanın derim. Başarılar.
TheSecret

kişi bu mesajı beğendi.

siberpatron siberpatron SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 192 / 191
  • Ticaret 26, (%100)
İşe kendi sitenizi geliştirerek başlayabilirsiniz. İçeriğiniz sağlam olsun. Tanıtım yazısı işini de abartmadan yapınız.
TheSecret

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al