wmaraci reklam

Ücretsiz Backlink Almanın Püf Noktaları

14 Mesajlar 23.839 Okunma
wmaraci reklam

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Her gün açılan esiyo konularından bıktınız mı, ticaret konularında dönen ve sitenizi uçuracak backlink paketleri sitenizi spam'e mi soktu? O zaman doğru yerdesiniz! Lafı uzatmak istemiyorum, direkt olarak konuya geçelim :)

*Şuraya da milli backlink simgemizi ekleyelim de metatag'ler yolunu bulsun :D

Evet arkadaşlar, bugün sizlere backlink nasıl alınır onu gösterice... Pardon yanlış oldu. Değerli webmaster kardeşlerim lafı uzatmadan konuya girelim dedim ancak öncelikle bu sayfayı yer işaretlerine eklemenizi ve bu sitelerden her gün bir tanesinden link almanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde ters tepme durumu olursa karışmam :D

Ücretsiz backlink kaynakları konusunda daha çok sosyal medya siteleri öne çıkmaktadır. Ve ben de buna uygun olarak Türkiye'de en çok kullanılan siteleri buradan paylaşacağım. Sorularınızı aşağıdan sorabilir, eklemek istediğiniz siteleri ekleyebilirsiniz.

1- Facebook, Twitter vb. > Bu sitelerden backlink almayı hepiniz biliyorsunuz herhalde :) Sitenizin/içeriğinizin konusuna göre uygun hashtag seçimini yapın ve paylaşın.

2- Youtube, Dailymotion, Vimeo > Bu tarz video paylaşım sitelerinden link almak için öncelikle güzel bir tane video hazırlıyoruz. (uzunluğu önemli değil, ayrıca hazırlarken moviemaker gibi basit programlar kullanabilirsiniz) Videoyu hazırladıktan sonra bu sitelere kayıt oluyoruz ve video başlığını Konu adı buraya | site.com şeklinde yapıyoruz. Açıklama kısmının başına içeriğimizin linkini yazıp iki paragraf (50-100 kelime) yazı yazdıktan sonra açıklamanın sonuna da Daha fazlası için: site.com yazıp ana sayfa linkimizi veriyoruz. Mümkünse (üşenmeden) bu taktiği tüm içerikleriniz için kullanın.

3- Pinterest, Flickr > Bu siteler de Türkler tarafından fazla kullanılmasa da backlink ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güzel sitelerdir. Bu sitelere de içeriğinizdeki görselleri yükleyip link alabilirsiniz.

4- Medium - Blogger - Tumblr - Wordpress > Bu siteler ile mikro blog ağınızı oluşturabilir, kendinize paravan blog siteleri açabilirsiniz. Bu konuyla alakalı detaylı bilgi: https://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/kapsamli-anlatim-paravan-bloglar-private-blog-network-nedir-nasil-yapilir-faydalari-nelerdir-345230.html

5- Issuu, Spark, Wattpad, Storia > Bu siteler ile de tanıtım yazısı şeklinde içerik oluşturabilir, kaliteli backlinkler elde edebilirsiniz.

Peplr, quup, flipboard gibi sitelere hiç girmiyorum, onları her yerde bulabilirsiniz ancak ne kadar işe yarar bilemiyorum. Bu konuda genel olarak dış SEO'ya başlangıç amaçlı bir içerik oluşturmak istedim. Artık bu konuya da gereksiz diyorsanız bilemeyeceğim. Bu siteler dışında gerçekten yararını gördüğünüz siteler varsa konu altından yazabilirsiniz.
ontedi grsy wonder36

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Paylaşım ekibinin kurulması ve bu kişilerin seçilmesi doğru bir karar olmuş diyorum :D
sorueki SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Şuanlık bu kadar oldu ama önerime kulak verin bu sayfayı yer imlerine ekleyin diyorum. Aklıma geldikçe yeni siteler ekleyeceğim. Ayrıca hiçbirine bakmasanız bile en azından YouTube backlink olayına göz atın derim :) Şunu da unutmayın ki, en iyi SEO çalışması kendi yaptığınızdır -Anonim

worldww teşekkürler :)
muratgny4254

kişi bu mesajı beğendi.

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
güzel paylaşım.
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)
Ay dedim ne paylaşmış paylaşım ekibinden hiç bilmediğimiz kaynaklar mı geldi diye düşündüm ardından on yıllık makaleyi ısıtıp sunmuş yinede teşekkürler.
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

Ercany Ercany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 752
  • Beğeniler 231 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Çok faydalı bir yazı olmuş, yer imlerine ekleyeceğim. Teşekkürler.
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
ONE on yıl içinde açılan siteler varsa ekleyebilirsiniz, en azından sizin de konuya faydanız olur.
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

erdogandurmus erdogandurmus Yavaş Yavaş.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 25 / 52
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel paylaşım olmuş teşekkür ederim fakat listeye storia.me ekleyebilirsin
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
erdogandurmus keşke konuyu her okuyan kişi sizin gibi bir site söylese.. Storia benim de kullandığım güzel bir sitedir, listeye ekledim teşekkürker.
erdogandurmus

kişi bu mesajı beğendi.

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Yeni başlayanlar için güzel bir rehber, ben scoopit'i öneririm
SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al