wmaraci reklam

Web Blog sitelerinden linkler siliniyor (blogkoo vb)

4 Mesajlar 630 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
Blog adresilerinden backlinkler neden silinir;

Merhabalar bir sorun ile karşı karşıya kaldım bunun neden olduğu konusundan pek fikrim yok.
Muhtemelen bu acı tecrübeyi sizde yaşadınız veya yaşayacaksınız.

Örneğin : blogkoo gibi web sitelerinden blog açarak link veriyoruz, bu linkler belirli aralıklarla yönetici tarafından siliniyor.?

Araştırmama göre bunun bir çok nedeni olabilir deniliyor, kalitesiz içerik üzerinden durulmuş fakat her yazının kopya olmadığını bildiğim halde bu tür olayların neden olduğunu çözemedim acaba bu tarz sorunlarla karşılaşan arkadaşlar varmı?

netür bir yol izledim; İngilizce içerik dahi yazım bu alanda.. ama yok olmadı sebep ne olabilir?

wmaraci
reklam

kurumsaldatacom kurumsaldatacom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
hocam silinmese bile sitenize faydası olmayacaktır, ilk başta bir hareketlenme olacak sonra ya eski yerine düşecek yada daha gerilerek gidecek bu sebeple izlediğiniz bu backlink stratejisi yanlıştır.

Kurumsaldata.com | Web Tasarım | Web Yazılım | Seo

Siberdanismanlik Siberdanismanlik Google Adwords Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Google Reklam Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 227 / 228
  • Ticaret 48, (%100)
kurumsaldatacom yok aslında direk olarak link verme işlemi değil bu, bir çok blog siesini bir birine bağlayarak link alıyorum a,b,b,c,d,e mantığı ile sonra hepsi tek bir alana veriyor küme işlemi gibi düşünün bu backlink sitesini nasıl kullandığınıza bağlı evet direk link vermek sıkıntı olacak fakat. Benim sorum şu; neden hesaplar belirli bir süreden sonra askıya alınıyor?

kurumsaldatacom kurumsaldatacom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
hocam açıkçası askıya alınma işlemi tamamen blog sitelerinin elinde olduğundan net bir cevap veremeyeceğim bu konuda çünkü bir çok sebep olabilir, yetersiz içerik, spam içerik veya backlink kasmaya yönelik hareketler gibi bir çok neden olabilir. bizim kendi sitemiz için de böyle çalışmalarımız oldu fakat bu çalışma sistemini riskli olduğundan kendi paravan sitelerimizi kendimiz kurduk. ototriter sitelerin azı dofollow backlink veriyor diğer siteler den alacağımız nofollow linkler ile de trafik sağlıyoruz ancak paravan siteler için 2 şahısların sunucu, domain, blog gibi alt yapılarını kullanmıyoruz Bknz: Seo ve Paravan Site
Siberdanismanlik

kişi bu mesajı beğendi.

Kurumsaldata.com | Web Tasarım | Web Yazılım | Seo
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al