wmaraci reklam

Yorum Backlinkler Hakkında

18 Mesajlar 1.539 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

Seokoloji adlı üyeden alıntı

Yorum (blog) backlink dediğimiz olayın eskisi gibi bir etkisi yoktur.

Fakat özgün ve kaliteli bir makalenin altına alacağınız yorum backlink işe yarar. Anahtar kelime üzerinden almaya çalışın, içeriğinizle aynı olan makalelerden yorum backlink almaya çalışın.

Etkisi bulunacaktır bundan emin olabilirsiniz fakat siteniz uçacak diye beklemeyin :), 1-2 sıra yükselir ya da olduğunuz sırayı garantiler siniz.

Teşekkürler.

Türkiye'de bilinen bir başka SEOcunun yorumu:
"Anahtar kelime üzerinden asla yorum backlink almayın. Sadece site adı üzerinden yorum backlink alın."

wmaraci
reklam

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

02cvs34 adlı üyeden alıntı

Merhaba Konunuza değinerek bende bu konuda bildiğimi ve gördüğümü söylemek istiyorum. Yorum backlink çok faydalı bir çalışmadır. Ve sanırım hiç bir spam durumuda söz konusu değildir. Bende 1 milyona yakın yabancı site linkleri var. Hepside birbirinden kaliteli linklerdir. Ve bütün siteler yoruma açık otomotik onaylanıyor. Ben kendi sitem için yorumun içine kelime bazlı backlink çıkıyorum. Yabancı siteye türkçe yorum yapıyorum. bu şekilde bi çok yabancı siteye kendi sitem için backlink çıkıyorum. Ve şimdi ise inanılmaz bir etki gördüm. Tabi bu bir iki yorum yaparak olacak bir şey değildir. yabancı siteyse yabancı yorum yapacak değilsin. Önemli olan o sayfada senin site ismi olmasıdır. Ve google hiç bir zaman spam olarak algılamaz. Eğer algılamış olsaydı benim siteyi çoktan algılardı emin olun.

Yaptığınız çalışmanın neredeyse tamamı spam. Türkçe siteye yabancı backlink alınır mı? Umarım spama girmezsiniz.

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)

worldww adlı üyeden alıntı

Türkiye'de bilinen bir başka SEOcunun yorumu:
"Anahtar kelime üzerinden asla yorum backlink almayın. Sadece site adı üzerinden yorum backlink alın."

Her defasında aynı anahtar kelime üzerinde alınmaması gerekiyor zaten.

Yorum (Blog) backlink etkisi yok artık eski teknikler bunlar zamanında çok faydalandık sayesinde ama artık etkisi yok.

02cvs34 02cvs34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / K
  • Meslek Ev hanimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%50)

worldww adlı üyeden alıntı

Yaptığınız çalışmanın neredeyse tamamı spam. Türkçe siteye yabancı backlink alınır mı? Umarım spama girmezsiniz.

hocam neden spam olsun onu anlamadım. Her siteye ayrı bir yorumla link ekliyorum. Ve eklediğim backlinkler webmaster toolsta görünüyor ve backlink olarak eklenmiş. ve herhangi bir spam uyarısı gelmemiş. 1 ay oldu eger gelseydi bence şimdiye kadar gelirdi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

hocam neden spam olsun onu anlamadım. Her siteye ayrı bir yorumla link ekliyorum. Ve eklediğim backlinkler webmaster toolsta görünüyor ve backlink olarak eklenmiş. ve herhangi bir spam uyarısı gelmemiş. 1 ay oldu eger gelseydi bence şimdiye kadar gelirdi

1 ay kısa bir süre. Linkin search console'a eklenmesi bile 1 haftayı buluyor. Hem her spam durumunda size bildirim gelmez.

• Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / K
  • Meslek Ev hanimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%50)
bildirim gelmiyorsa spam olarak mesaj gelmiyorsa peki bu spamı nasıl ayıklicaz onu anlamadım :)

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

bildirim gelmiyorsa spam olarak mesaj gelmiyorsa peki bu spamı nasıl ayıklicaz onu anlamadım :)

Sıralama düşüşü, hit düşüşü yaşarsınız vs.
02cvs34

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / K
  • Meslek Ev hanimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%50)
valla tam aksine sıra yükselişi hit yükselişi yaşıyorum :) hiç kasmadığım kafa kelimeler hep 2 sayfada çoğu kelimeler 1 sayfada

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al