wmaraci reklam

Yorum Backlinkler Hakkında

18 Mesajlar 1.544 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar forumda XX PA'LI XX DA'LI siteden yorum backlink tarzı konular açılıyor. Bende eskiden bu konuları incelerdim ancak biraz araştırma yapınca yorum backlinkin spam olarak algılandığını öğrendim. Özellikle de en kötüsü bir sağlık sitesinin bir teknoloji sitesinden yorum backlink alması oluyormuş. Sizin de böyle spam yorum backlinkleriniz var ise temizleyin derim.

wmaraci
reklam

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam en iyisi aynı konularda olan sitelere backlink eklemek. Faydası oluyor. Mesela aaynı konu hakkında yazılmış bir makaleye isim üzerinden kendine linklersen ve onaylanırsa faydası daha çok olur.

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

the adlı üyeden alıntı

Hocam en iyisi aynı konularda olan sitelere backlink eklemek. Faydası oluyor. Mesela aaynı konu hakkında yazılmış bir makaleye isim üzerinden kendine linklersen ve onaylanırsa faydası daha çok olur.

Maalesef sandığınız kadar faydası olmuyor. Ben bunu test ettim, İsa hocamız bir makalesiyle benim önümdeydi. Tam backlink şeklinde ekleme yaptım. Onaylandı da. Daha sonra sıralamada yükseldim birden. 2-3 hafta sonra tekrar düştüm. Yani kısâ vadede kâr ettirse de zararı oluyor.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Bu bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim ama yaptığınız araştırmaların kaynaklarını ekleyebilirmisiniz.
İnternet bilgi çöplüğüdür kanıtlarla destekleyerek bir konu açarsanız bize daha yararlı olursunuz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Bu bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim ama yaptığınız araştırmaların kaynaklarını ekleyebilirmisiniz.
İnternet bilgi çöplüğüdür kanıtlarla destekleyerek bir konu açarsanız bize daha yararlı olursunuz.

// Ekliyorum.

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)

worldww adlı üyeden alıntı

Maalesef sandığınız kadar faydası olmuyor. Ben bunu test ettim, İsa hocamız bir makalesiyle benim önümdeydi. Tam backlink şeklinde ekleme yaptım. Onaylandı da. Daha sonra sıralamada yükseldim birden. 2-3 hafta sonra tekrar düştüm. Yani kısâ vadede kâr ettirse de zararı oluyor.

Kısa vadeli olduğu için sıram artmış olabilir hocam. Teşekkürler yanıtınız için.

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
Açıkçası ben büyük fayda görüyorum. Eskiden çok çok daha önemliydi özellikle bir dönemler 100 tane yorum ile yapamayacağın sey yoktu. Şuan o kadar etkili değil ama yinede etkisi büyük bence

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Yorum (blog) backlink dediğimiz olayın eskisi gibi bir etkisi yoktur.

Fakat özgün ve kaliteli bir makalenin altına alacağınız yorum backlink işe yarar. Anahtar kelime üzerinden almaya çalışın, içeriğinizle aynı olan makalelerden yorum backlink almaya çalışın.

Etkisi bulunacaktır bundan emin olabilirsiniz fakat siteniz uçacak diye beklemeyin :), 1-2 sıra yükselir ya da olduğunuz sırayı garantiler siniz.

Teşekkürler.
Ariyor55

kişi bu mesajı beğendi.

02cvs34 02cvs34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / K
  • Meslek Ev hanimi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 61 / 32
  • Ticaret 2, (%50)
Merhaba Konunuza değinerek bende bu konuda bildiğimi ve gördüğümü söylemek istiyorum. Yorum backlink çok faydalı bir çalışmadır. Ve sanırım hiç bir spam durumuda söz konusu değildir. Bende 1 milyona yakın yabancı site linkleri var. Hepside birbirinden kaliteli linklerdir. Ve bütün siteler yoruma açık otomotik onaylanıyor. Ben kendi sitem için yorumun içine kelime bazlı backlink çıkıyorum. Yabancı siteye türkçe yorum yapıyorum. bu şekilde bi çok yabancı siteye kendi sitem için backlink çıkıyorum. Ve şimdi ise inanılmaz bir etki gördüm. Tabi bu bir iki yorum yaparak olacak bir şey değildir. yabancı siteyse yabancı yorum yapacak değilsin. Önemli olan o sayfada senin site ismi olmasıdır. Ve google hiç bir zaman spam olarak algılamaz. Eğer algılamış olsaydı benim siteyi çoktan algılardı emin olun.
turkeyLegend

kişi bu mesajı beğendi.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Tarih: 31.07.2018
Konu: Yorum Backlink :D
Seokoloji

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al