wmaraci reklam

Söz Tasarım Ve Diğer

4 Mesajlar 2.496 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gardner1990 gardner1990 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İyi forumlar öncelikle,

Genellikle facebookta,twitterda rastladığımız söz tasarımları için arkaplanları bir türlü bulamıyorum.
Sizin yararlandığınız kaynakları buradan yada özel mesajdan atarmısınız ?

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Merhabalar.

Ben genel olarak bu tür çalışmalar yapmam ancak background konusunda bildiğim yöntemleri sizinle paylaşayım. Öncelikle ne aradığınızı biliyorsanız Google search ile görsel arama yaparak arama ayrıntılarında boyutu büyük halde gerçekleştirerek güzel çalışmalar bulabilirsiniz.

Örnek veriyorum yalnızlık ile ilgili bir arka plan lazım bana. Bunun ingilizcesini en basit yöntem olan Google translate olarak çevirin. "Loneliness" isminde google görsel aramaları yapın ve arama araçlarından boyutu büyük olarak ayarlayın. İngilizce terimlerde dünya geneli geniş bir arşivi Google'dan rahatlıkla bulabilirsiniz. En büyük arşiviniz Google olur.

Ek olarak Devintart'da fotoğraf ve photoshop ile uğraşan insanların sürekli ziyaret ettiği sitelerden biridir. Aramaları oradan yaparsanız PSD dosyalarına da ulaşabilirsiniz.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Ahmet in dediği gibi arama yapman daha mantıklı olur. Boyutları mutlaka büyük olarak ayarlaman da ayrıca faydalı olacak harika çözünürlükler çıkıyor. Şuana kadar yapmış olduğum tüm grafikleri bu ayrıntıyı kullanarak rahatlıkla buluyorum. Örnek arama: https://www.google.com.tr/search?q=Loneliness&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwibodnqgKDKAhXMjSwKHXqiCTEQ_AUIBygB&biw=1366&bih=631
Ahmet

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

ZehraNur ZehraNur -Kitap Yazarı- Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Yazar
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 39 / 61
  • Ticaret 10, (%100)

hangi kelimeye uygunsa yazacağınız söz, google de öyle arayın.. Mesela islami animeler yazıyorum islami aşklar islami evlilikler ile ilgili resim bulmak adına.. ümit etmekle alakalı söz yazacak isem ümit etmek diye aratıyorum..

- Çocuk kitabı yazarı - 
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al