wmaraci reklam

Paypal düğme oluşturma

7 Mesajlar 1.323 Okunma
wmaraci reklam

emir28 emir28 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sürüngen
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 55 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar isitiyorum ki bir kutucuk içerisine kullanıcının mail adresini yazayım ve ödeme yap yada para gönder butonuna bastığımda ödeme ekranı açılsın, giriş yapayım ve o yazdığım mail adresine ödeme yapabileyim.

ayrıca ödeme aldınız yazan kısma da otomatik olarak benim yazılmasını istediğim bir yazı yazılsın ve tabi bu ödeme kısmını sadece admin görebilsin istiyorum.

bunu yapabilmek mümkün mü ?

html yada asp olabilir.

aynı konu html sayfasında da var fakat asp de olabileceği için buraya da açtım eğer bu yasaksa ikisnden biri silinebilir

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

PcDelisi PcDelisi Kısa bir ara Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 705
  • Beğeniler 227 / 226
  • Ticaret 387, (%100)
bunun için api kullanmalısınız
emir28

kişi bu mesajı beğendi.

WebMoney hesabıma ödeme yapmadan önce mutlaka adresin güncel olduğuna dair bilgi isteyin.

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sürüngen
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 55 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
peki kodları paylaşmanız mümkün mü ? bu konuyla ilgili detaylı bilgim yok

DIABLO DIABLO select * from Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Api ilede olur veya direk post olayıda mümkündür.

yok ben api ile uğraşamam diyorsanız

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=nQmQfHWEuvRHG6rbWktYBk-AEYRLnhJvUGlrmI78ywdCqsCWi3gRG2vl03K&dispatch=5885d80a13c0db1f8e263663d3faee8d66f31424b43e9a70645c907a6cbd8fb4

burdan rahatlıkla paypal buton oluşturabilirsiniz.İlla api yada entegre yapıcam derseniz buraya yazın yardımcı oluruz.
emir28

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sürüngen
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 55 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
paypalın buton oluşturma kısmından istediğim gb bir buton oluşturmak mümkün değil. istiyorum ki kullanıcının paypal adresini yazim göndereceğim ücreti yazim gönder dediğimde paypal ödeme ekranına yönlendirsin ve giriş yapıp direk ödeme gerçekleşsin istiyorum paypal ile görüştüm bunun mümkün olmadığını söylediler. mümkün değil mi acaba ?

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)

emir28 adlı üyeden alıntı

paypalın buton oluşturma kısmından istediğim gb bir buton oluşturmak mümkün değil. istiyorum ki kullanıcının paypal adresini yazim göndereceğim ücreti yazim gönder dediğimde paypal ödeme ekranına yönlendirsin ve giriş yapıp direk ödeme gerçekleşsin istiyorum paypal ile görüştüm bunun mümkün olmadığını söylediler. mümkün değil mi acaba ?

Paypal mümkün olmadığını söylediyse mümkün değildir herhalde :D
Sanırım siz otomatik ödeme yapacak bir sistem istiyorsunuz yani ödemeyi yapacak olan sizsiniz değil mi? Bir başkasının hesabından otomatik ödeme yaptırtma gibi bir şey olsa herkesin PayPal hesabı boşaltılırdı çok hızlı bir şekilde fakat ödemeyi yapacak olan sizseniz ve tek tek Para Gönderin kısmı ile uğraşmak istemiyorsanız, PayPal Türkiye yerine direk PayPal ile iletişime geçin çünkü çok büyük firmalar PayPal ile ödeme yaparken tek tek elle yapsa işin içinden çıkamaz, yani bir yolu vardır bunun.
Buradan İngilizce olarak sorun; https://www.paypal.com/fi/cgi-bin/webscr?cmd=_contact-general
emir28

kişi bu mesajı beğendi.

PHP Coder,
Kişisel Blog: http://evrimaltay.net

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek sürüngen
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 55 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
aynen konuyu net bir şekilde anlatmışsın kardeşim dediğin gb otomatik ödeme benzeri bir şey olacak ödemeyi gönder dediğim zaman hesabıma giriş yapmamı isteyecek ve ödemeyi gönderecek... hepsi bu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al