WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   %100 KALİTE GARANTİLİ | İNDİRİMLİ Google SEO PAKETLERİ - KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME - TANIŞMA PAKETİ FIRSATINI Kaçırma (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/100-kalite-garantili-indirimli-google-search-engine-optimization-paketleri-kredi-karti-guvenli-odeme-tanisma-paketi-firsatini-kacirma-430848.html)

SeoDaddy 07 Mayıs 2017 17:07

%100 KALİTE GARANTİLİ | İNDİRİMLİ Google SEO PAKETLERİ - KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME - TANIŞMA PAKETİ FIRSATINI Kaçırma
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta : seo[at]kalitelibacklink.com
Web Site : BURADAN


Backlink paketleri, Google gibi arama motorlarında web sitelerin sıralamalarını yükselten, otoritesini yükselten ve müşteri potansiyelini yükselten hizmet paketleridir. Backlink paketleri, istenilen herhangi bir anahtar kelime Google'da sorgulandığında çıkan arama sonuçlarındaki web site sıralamasını yükseltme etkisi olan çalışmalardan oluşur. Bu çalışmalardan başarı elde etmek, özel teknikler ve uygulama tecrübesi gerektirir. SEO’nun temel ayaklarından bir tanesi olan backlinkler, anahtar kelimelerinizde sıralama yükselmek için başvurulan tek çalışma türü değillerdir ancak bu konudaki en etkili araçlardan bir tanesidir.

Kalıcı kaliteli backlink politikasıyla yürüttüğümüz çalışmaların tamamı manuel olarak yapılmaktadır. Herhangi bir bot, program vs. hiçbir şekilde kullanmıyoruz.

TANIŞMA PAKETİ NEDİR? NE DEĞİLDİR?
Raporlama şeklini, backlinklerin kalitesini, çalışma prensiplerimizi test etmenize imkan sağlamak için uygun bütçeli bir çalışmadır. 5 gün çalışma süresi vardır. Çeşitli backlink türleri barındırmaktadır. Detaylar ticaret ilanımızda yazmaktadır. Backlink paketlerimizi almadan önce nasıl bir çalışma türüyle karşılaşacağınızı bilmiyorsanız bir nevi test aşaması diyebiliriz.https://www.kalitelibacklink.com/wp-...şma-paketi.png

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...ret-konusu.png
Paketler görünmüyorsa burayı tıklayın.


https://i.hizliresim.com/BzZjgv.png

ÖRNEK RAPOR İSTEYENLERE !!!

Yoğun istek üzerine Patron Backlink Paketi'mizden örnek bir çalışmanın dosyasını konuya ekledik.
Web sitenizin içeriği, rekabet ettiğiniz sektör ve Google arama sonuçlarındaki rekabetinize göre paket içeriğinde değişiklikler olabilir.


https://i.hizliresim.com/QadW6r.gif


BİREYSEL ALICILAR İÇİN UYARI!
Backlink paketlerini SEO ile karıştırmamalısınız. Backlinkler SEO'nun en önemli ayaklarından bir tanesi olsa da SEO kadar uzun vadeli olamazlar. Web sitenizin içerik kalitesinin, iç optimizasyonunun ve geçmiş backlinklerinin sıralamanıza büyük etkisi olduğunu unutmayın. Kesin olarak sıralama yükselmek istiyorsanız SEO çalışması yaptırmalısınız. Backlink paketlerimizle sitenize KALICI VE KALİTELİ backlinkler sağlıyoruz.

AJANSLAR İÇİN UYARI!
Sevgili ajans yetkilileri... Müşterilerinizin sitelerini kendi sitelerinizmiş gibi bizlere sumayın. Size ait olmayan siteleri anlıyoruz, merak etmeyin. Çalışmalarımızda web site sahibini sektöründe başarılı olmaya teşvik edecek tavsiyeler, öneriler, ekstra hizmetler ve hediyeler sunuyoruz. Müşterinizin sitesine vereceğimiz tavsiyeler hiçbir işinize yaramıyor. Bize dürüst olarak kendi siteniz olmadığını belirtebilirsiniz. Emeğimize de yazık olmadan dürüst bir şekilde ticaretimizi yapalım.

https://i.hizliresim.com/QadW6r.gif

Tanıtım Odaklı Çalışıyoruz
'Link bırak ve geç' mantığıyla çalışmıyoruz. Sitenizi tanıtacak şekilde metinler ekleyerek, gerçek ziyaretçilerin kullandığı platformlarda tanıtımlarınızı yapıyor ve organik ziyareçi kaynağı yaratıyoruz.

Tanıtım Yazısında Sınır Tanımıyoruz
1 makale, 2 makale, 3 makale gibi sınırlar koymuyoruz. Her platrofma ayrı tanıtım yazısı yazıyor, kopya içerikler kullanmıyoruz. Siteniz için hediye çalışmalarla birlikte 10-20 arası özgün tanıtım yazısı yazıyoruz. Belki de daha fazla...

Sabit Siteler Kullanmıyoruz
Bir listeye bağlı kalarak sabit kaynaklarla çalışmaları sınırlamıyoruz. Kaynaklarımızı güncelleyerek, yenilerini eklereyek çeşitlilik sağlıyoruz. Sadece kendi bünyemizdeki sitelerde sabitleşen bir çalışmayı benimsemiyoruz.

Doğallıktan Ödün Vermiyoruz
Bot, program vs. gibi otomatik hiçbir sistem kullanmıyoruz. Her bir backlinki tek tek elle alıyoruz. Site sahibinin ve site ziyaretçilerinin olağan şekilde backlink oluşturabileceği şekilde çalışıyor, böylece doğallık sağlıyoruz.


BAŞARILARIMIZDAN SADECE BİRKAÇI


https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-1.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-2.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-3.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-4.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-5.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-6.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-7.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-8.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...%C5%9Fma-9.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-10.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-11.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-12.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-13.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-14.jpg

https://www.kalitelibacklink.com/wp-...C5%9Fma-15.jpghttps://i.hizliresim.com/p0Q2La.jpghttps://i.hizliresim.com/R05GqR.jpg

https://i.hizliresim.com/p0Q2yo.gif

https://i.hizliresim.com/374gdM.jpg

Başarılarımızın devamını görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Backlink paketleri sayfamıza buradan giriş yapabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/nJMLk1.gif

Alıntı:

ilydem Adlı Üyeden Alıntı
Çok başarılı çalışma, kaliteli hizmet backlink çalışması yaptıracaklar gönül rahatlığıyla satın alabilir. görsel

Alıntı:

eQuaL Adlı Üyeden Alıntı
Belirtilen sürede, yapılan çalışma hakkında tarafıma detaylı raporlama ile geri dönüş sağlandı. Kullanılan görsellere kadar hepsini inceleme fırsatım oldu. Verimli bir çalışma olduğuna inanıyorum. görsel

Alıntı:

AliTasc1 Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşla çalışma yapılmış ve sonuçlar gününde teslim edilmiştir. Gerçekten ilgili ve çok nazik bir arkadaşımız çalışmaları da bir o kadar kaliteli. Gönül rahatlığı ile çalışma sağlanabilir, teşekkürler :) görsel

Alıntı:

EgeBey Adlı Üyeden Alıntı
Gerçekten tanıtım yazıları olsun vs. her şeyi kaliteli yapmış. Teşekkürler hocam.
Arkadaşı tavsiye ederim :) görsel

Alıntı:

ferhatcevik Adlı Üyeden Alıntı
Kendisiyle 1 saat kadar sohbet ettik sitemin iç seo eksikliklerini iletti sağolsun çok yardımcı oldu o kadar işine saygı duyuyor ki ben istememe rağman backlink çalışmasının şuan için gerekli olmadığını öncelikle iç seomu düzeltmem gerektiğini ve yapmam gerekenleri bir kuruş bile beklenti olmadan iletti. Kendisine tekrar teşekkür ediyor ileride çalışmayı ümit ediyorum. Hayırlı bol kazançları olsun. görsel

Alıntı:

deryaerdil Adlı Üyeden Alıntı
Profesyonel backlink paketinden 1 sitem için aldım.Çalışmanın kısa sürede bitmesi gerekiyordu 3 gün içerisinde bütün çalışmalar eksiksiz olarak teslim edildi.Hediye çalışmalar içinde teşekkür ederim.SeoDaddy ile yeni projelerimde çalışmak isterim.Samimi ve başarılı hizmetiniz için teşekkürler. görsel

Alıntı:

Freelance Adlı Üyeden Alıntı
SeoDaddy kardeşim ile görüştüm kendisi şuana dek gördüğüm işinin ehli , sözünün eri , işinden ödün vermeyen bir kardeşim . İlk başta siteyi ölçer biçer eğer bir faydası olmayacaksa size delikanlı bir şekilde der ki bu site olmaz ve paranızın da boşa gitmemesi için elinden geleni sanki karşıdaki kişi kendisiymiş gibi size söyler Tereddütsüz tavsiye ederim .... Velhasıl-i kelam kendisi çok iyi bir insan Allah yolunu ve bahtını hem dünyada hem ahirette açık eylesin kardeşim benim , bilgilerin için teşekkürler 😊 Allah'a emanet ol . görsel

Alıntı:

Holiqan Adlı Üyeden Alıntı
Hocamdan 1 adet Profesyonel paketi aldım. Gerek ilgisi gerekse verdiği fikirler ile iş başlangıcında dahi siteme birçok şey kattı. Çalışma sonrası da durumun değişmeyeceğini umuyorum.

Şuan için kesinlikle tavsiye ediyorum :) görsel


https://i.hizliresim.com/26pgPO.png

Google içerik politikalarına aykırı ve uygunsuz sitelere çalışma yapılmamaktadır.

PAKETLER HAKKINDA SORU SORMAK İÇİN TIKLAYIN!

QcX 08 Mayıs 2017 23:59

Hayırlı Olsun

EgeBey 09 Mayıs 2017 08:05

Konunuz hayırlı olsun hocam :)

murattat 09 Mayıs 2017 10:23

Hayırlı olsun dostum benim . Sen yaparsın da hiç iş kötü olur mu , her zaman destekçin olarak yanında olacağım. Allah bol kazançlar nasip eylesin , emeğine ve yüreğine sağlık.

jaja123456 09 Mayıs 2017 11:06

yine etkili çalışmalardan birini başlatmışsın hocam Hayırlı olsun

SeoBoss 09 Mayıs 2017 14:07

SeoDaddy sektörde seo konusunda oldukça dürüst, bilgili ve işine özen göstererek çalışmalar yapan bir arkadaşımız. Yolun ve bahtın herzaman açık olsun. Allah hayırlı müşteri ve bereketli günler nasip eylesin hocam.

En içten hürmetlerimle
SeoBoss

btgbtg 09 Mayıs 2017 16:23

Calismanizin hayirli olmasini dilerim. Umarim hem sizin hem de musterileriniz icin faydali olur. Bol sans.

SerkanERGÜN 10 Mayıs 2017 00:23

SEO alanında ilgili, prensipli, verdiği sözleri tutmak için zararı bile göze alan bir kardeşimizdir. Şahsen tanıyor, yapmış olduğu çalışmaları destekliyorum. Çalışmalarınızda zarar görmezsiniz, SEO bir bütündür ve bu bütünlüğü her insan çözemez, yapamaz da.

Sitenizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bu mesajım da burada kalsın, ALLAH işlerini rast getirsin, hayırlı işler kardeşim :)

Kitleservers 10 Mayıs 2017 18:29

Standart pakette ki güçlü haber sitelerini p.m alabilirmiyim?

SeoDaddy 10 Mayıs 2017 18:34

Dönüş sağlanmıştır.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.