WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   %100 Yukselme Garantisi! Dev SEO Paketleri! Google Uyumlu %100 Manuel Calismalar! (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/100-yukselme-garantisi-dev-search-engine-optimization-paketleri-google-uyumlu-100-manuel-calismalar-394758.html)

GuzellikUzmani 18 Kasım 2019 15:14

Güzellik salonumuzun websitesi için bugüne kadar birçok kişiden yüklü ücretlerle seo çalışmaları aldım hiç biri istediğim sonuçları verememişti. Ödeme yapana kadar boş vaadler verip sonrasında google güncelleme geldi bizle alakası yok gibi şeyler söyleyip geçiştirmişlerdi. 2 ay önce bu arkadaşla çalışmaya başladık en önemli anahtar kelimemiz 5. sayfadan ilk sayfaya geldi. Gerçekten çok çok teşekkürler. İşine ve müsteriye olan saygısı takdire değer. Gece 2 de bile ulaşılabiliyor saçma sorularımıza bıkmadan usanmadan cevap veriyor. Diğer kelimelerimiz içinde bugün tekrar anlaştık başladık.

SeoDoktoru 18 Kasım 2019 15:45

Alıntı:

GuzellikUzmani Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3406198)
Güzellik salonumuzun websitesi için bugüne kadar birçok kişiden yüklü ücretlerle seo çalışmaları aldım hiç biri istediğim sonuçları verememişti. Ödeme yapana kadar boş vaadler verip sonrasında google güncelleme geldi bizle alakası yok gibi şeyler söyleyip geçiştirmişlerdi. 2 ay önce bu arkadaşla çalışmaya başladık en önemli anahtar kelimemiz 5. sayfadan ilk sayfaya geldi. Gerçekten çok çok teşekkürler. İşine ve müsteriye olan saygısı takdire değer. Gece 2 de bile ulaşılabiliyor saçma sorularımıza bıkmadan usanmadan cevap veriyor. Diğer kelimelerimiz içinde bugün tekrar anlaştık başladık.

Guzel yorumunuz icin tesekkur ederim, elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz. Hayirli isler bol musteriler dilerim.

Mhmtkrcby 19 Kasım 2019 22:55

mehmet kardeşime 2 ay önce 8 ayrı sitem için uzman paket çalışması rica ettim. 7 sitem ilk sayfalarda 4 ve 6 sıralara çıktı. zor kelimede ki bir sitem ise yükselmeye devam ediyor. kendisinden yine çalışma yapmasını istedim. harika bir iş çıkarıyor. Aldığınız çalışmanın karşılığı kısa sürede kendini belli ediyor. ayrıca çok ilgili ve alakalı bir arkadaş. çalışmalarını takip ediyor ve sorunlarınızla ilgilenip elinden geleni yapıyor.

Burakbudak 20 Kasım 2019 17:38

bu hafta sitem parcaesyanakliye.org sipariş verdik inşallah siteye faydalı olur.

ibrahim2784 21 Kasım 2019 11:05

Merhaba hocam ileriye dönük bir proje için kendime güzel bir domain aldım seyahattravel.com bu site için nasıl bir çalışma yapabiliriz.Editörle anlaşıldı.Sitenin teması,başlığı,açıklaması,anahtar kelimesi için sizden hizmet almak istiyorum.Skype den yazdım ama kapalısınız.

minecraftpremium 22 Kasım 2019 13:40

SeoDoktoru özelden mesaj yollandı bakabilirseniz sevinirim

otoexper 23 Kasım 2019 11:53

kesinlikle öneririm bugune kadar hiç yanılmadım. çok çalışma yaptık.

aburak 24 Kasım 2019 12:51

İlgili bir arkadaş, seo hizmeti satın aldım, rapor ve geri bildirim bekliyorum. İlerleyen zamanlarda site sıralamasında meydana gelecek değişiklikleri buradan bildireceğim.

rostistos 27 Kasım 2019 08:46

Referans amaçlı ufak bir çalışma rica edebilirmiyim hocam ?

EscanÇilingir 27 Kasım 2019 15:10

Daha önceden de çalıştığım bir arkadaştır. Yeni paket alınmış ve anlaşılmıştır, şimdiden kolay gelsin.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:34.