wmaraci reklam

2 TL'den Başlayan Fiyatlarla!ESKİ NESİL BACKLİNK PAKETLERİ

46 Mesajlar 3.918 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bdemiralp127 bdemiralp127 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 3, (%67)
Paket 1 100 adet backlink alınmıştır detaylı raporu tarafıma iletmiştir.

wmaraci
reklam

Sencer19 Sencer19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 26 / 30
  • Ticaret 18, (%100)
Paket 3 alınmıştır. Teşekkür ederim.

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
Devam ediyor musunuz hala ?

www.sinanusta.com.tr

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
2000 Adet Backlink alındı. Fakat işlemden sonra site giriş sayılarında düşüş yaşandı. Buraya yazı yazılmadan önce satıcı arkadaş ile irtibata geçildi. durum izah edildi.

Web sitemde değişiklikler yapmış olabileceğim, sitem ilgili sorunlar olabileceği veya kopya paylaşım yapmış olabileceğime dair bana dönüş yapıldı. İşlem öncesi ve sonrasında herhangi bir değişim veya kopya içerik yayınlanmadığı bilgisini satıcı arkadaşa vererk yinede bildiğim olası ihtimaller tarafımdan kontrol edildi. Tekrar irtibata geçildi.

Satıcı arkadaş kendisinde problem olmadığını gerekirse ödememi geri verip tanıtım yazısı yayınlanabileceğini söyledi. Kendisine böyle bir talebim olmadığı sadece sorunu çözmek için neler yapabiliriz diye mesaj gönderildi.

Son durum ise arkadaşın Backlinkllerinde problem yokmuş. Fakat benim sitemde yaklaşık % 70 civarında düşüş yaşandı. 3 aydır 1. sayfada olan yazım işlemden sonra 3. sayfaya düştü.

Bilginize sunulur.

Arkadaş ile yapılmış olan konuşmalar aynen şu şekildedir. Kendisi ile yapılmış olan konuşmanın tam metnidir. Kişi benim hakkımda ticaret ahlakı düşük olarak ticaret puanı vermiştir. bu kişi ile yapacağınız alışverişlere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Muratcam Adlı Üyeden Alıntı
Hocam merhaba
Yapılan çalışmanın siteye zararları varmıdır
Google arama sorunlarında geri düşüşler yaşadım ne yapabiliriz fikrinizi öğrenmek istedim.
1. sayfada çıkan yazım 2 gun önce 1. sayfa sonuna dun 2. bugun 2. sayfata düştü

turker71 Backlink ile alakası yoktur hocam. Kopyala yapıştır içerik girdiyseniz, hosting değiştirdiyseniz vb şeyler sıralamada etkiler. Ve tarayıcıdan tarayıcıya ve mobil den masaüstü aramalara da fark eder.

Bu dedikleriniz olmadı kopyala yapıştır hosting vs amladım biraz kontrol edeyim teşekkür ederim

turker71 Tamam hocam kontrol edip dönüş yaparsanız sevinirim

Her seyi tek tek inceledim ama arama sonuclarında ciddi anlamda düşüşler oluştu kullandığınız backlink ler içerisinde muhtemelen google parametrelerine takılan backlinkler var. Gerekli incelemelerini yapmanızı rica ederim.

turker71 Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Kontrol edip tekrar dönüş yapacağız. Düşüşlerin google güncellemelerinden olma ihtimali ve site güncelliğinden de kaynaklanabileceğini belirtmek isterim. Eğer bizden kaynaklanan bir durum ise, para iadesi yapıp ek olarak istediğiniz siteden tanıtım yazısı yayımlatılacaktır.

Para iadesi gibi bir düşünce içerisinde değilim amacım sadece sitemin biraz daha yükselmesi idi ama aksine geriledi en azından eski hale getirebilecek aksiyonlarımız varsa sorunun çözümünden yanayım. farkında iseniz her hangi bir olumsuz yorumda da bulunmadım sonucta sizde ekmağınızın derdindesiniz. Art niyet beslemediğimi bilmenizi isterim Teşekkürler

turker71 Hocam backlinkleri tek tek kontrol ettik, fakat spama düşen veya olumsuz etkilenecek bir durum saptayamadık. Ve müşterilerimiz arasında ilk defa sizin gibi sıralama kaybeden bir vaka ile karşılaşıyoruz. Hit konusuna gelince de hafta sonları genel olarak aranma hacmi az olduğu için hitler yarıya inmektedir. 1 hafta daha konunun takipçisi olacağız.

Organik arama sonucu günlük 5 lere düştü malesef site çöp oldu

turker71Hocam bizim çalışmamızla bir alakası yoktur. Şuan 69 site için çalışma yaptık ve sadece sizden olumsuz dönüş alıyoruz.

Muratcamoglu.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar bu kişinin sisteminde sorun var 1. sayfadaki yazım bu arkadaşın işleminden sonra 6. sayfaya kadar düştü.

Muratcamoglu.com

CokAsi CokAsi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Sadece Gov ve Edu'lar için backlink hizmeti almak istesem, PM alabilir miyim?

Ücretsiz yazı fontları arşivim: https://yazifontlari.blogspot.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al