wmaraci reklam

%100 KALİTE GARANTİLİ | İNDİRİMLİ Google SEO PAKETLERİ - KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME - TANIŞMA PAKETİ FIRSATINI Kaçırma

185 Mesajlar 75.971 Okunma
wmaraci reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta : seo[at]kalitelibacklink.com
Web Site : BURADAN

Backlink paketleri, Google gibi arama motorlarında web sitelerin sıralamalarını yükselten, otoritesini yükselten ve müşteri potansiyelini yükselten hizmet paketleridir. Backlink paketleri, istenilen herhangi bir anahtar kelime Google'da sorgulandığında çıkan arama sonuçlarındaki web site sıralamasını yükseltme etkisi olan çalışmalardan oluşur. Bu çalışmalardan başarı elde etmek, özel teknikler ve uygulama tecrübesi gerektirir. SEO’nun temel ayaklarından bir tanesi olan backlinkler, anahtar kelimelerinizde sıralama yükselmek için başvurulan tek çalışma türü değillerdir ancak bu konudaki en etkili araçlardan bir tanesidir.

Kalıcı kaliteli backlink politikasıyla yürüttüğümüz çalışmaların tamamı manuel olarak yapılmaktadır. Herhangi bir bot, program vs. hiçbir şekilde kullanmıyoruz.

TANIŞMA PAKETİ NEDİR? NE DEĞİLDİR?
Raporlama şeklini, backlinklerin kalitesini, çalışma prensiplerimizi test etmenize imkan sağlamak için uygun bütçeli bir çalışmadır. 5 gün çalışma süresi vardır. Çeşitli backlink türleri barındırmaktadır. Detaylar ticaret ilanımızda yazmaktadır. Backlink paketlerimizi almadan önce nasıl bir çalışma türüyle karşılaşacağınızı bilmiyorsanız bir nevi test aşaması diyebiliriz.

Paketler görünmüyorsa burayı tıklayın.

ÖRNEK RAPOR İSTEYENLERE !!!

Yoğun istek üzerine Patron Backlink Paketi'mizden örnek bir çalışmanın dosyasını konuya ekledik.
Web sitenizin içeriği, rekabet ettiğiniz sektör ve Google arama sonuçlarındaki rekabetinize göre paket içeriğinde değişiklikler olabilir.

BİREYSEL ALICILAR İÇİN UYARI!
Backlink paketlerini SEO ile karıştırmamalısınız. Backlinkler SEO'nun en önemli ayaklarından bir tanesi olsa da SEO kadar uzun vadeli olamazlar. Web sitenizin içerik kalitesinin, iç optimizasyonunun ve geçmiş backlinklerinin sıralamanıza büyük etkisi olduğunu unutmayın. Kesin olarak sıralama yükselmek istiyorsanız SEO çalışması yaptırmalısınız. Backlink paketlerimizle sitenize KALICI VE KALİTELİ backlinkler sağlıyoruz.

AJANSLAR İÇİN UYARI!
Sevgili ajans yetkilileri... Müşterilerinizin sitelerini kendi sitelerinizmiş gibi bizlere sumayın. Size ait olmayan siteleri anlıyoruz, merak etmeyin. Çalışmalarımızda web site sahibini sektöründe başarılı olmaya teşvik edecek tavsiyeler, öneriler, ekstra hizmetler ve hediyeler sunuyoruz. Müşterinizin sitesine vereceğimiz tavsiyeler hiçbir işinize yaramıyor. Bize dürüst olarak kendi siteniz olmadığını belirtebilirsiniz. Emeğimize de yazık olmadan dürüst bir şekilde ticaretimizi yapalım.

Tanıtım Odaklı Çalışıyoruz
'Link bırak ve geç' mantığıyla çalışmıyoruz. Sitenizi tanıtacak şekilde metinler ekleyerek, gerçek ziyaretçilerin kullandığı platformlarda tanıtımlarınızı yapıyor ve organik ziyareçi kaynağı yaratıyoruz.

Tanıtım Yazısında Sınır Tanımıyoruz
1 makale, 2 makale, 3 makale gibi sınırlar koymuyoruz. Her platrofma ayrı tanıtım yazısı yazıyor, kopya içerikler kullanmıyoruz. Siteniz için hediye çalışmalarla birlikte 10-20 arası özgün tanıtım yazısı yazıyoruz. Belki de daha fazla...

Sabit Siteler Kullanmıyoruz
Bir listeye bağlı kalarak sabit kaynaklarla çalışmaları sınırlamıyoruz. Kaynaklarımızı güncelleyerek, yenilerini eklereyek çeşitlilik sağlıyoruz. Sadece kendi bünyemizdeki sitelerde sabitleşen bir çalışmayı benimsemiyoruz.

Doğallıktan Ödün Vermiyoruz
Bot, program vs. gibi otomatik hiçbir sistem kullanmıyoruz. Her bir backlinki tek tek elle alıyoruz. Site sahibinin ve site ziyaretçilerinin olağan şekilde backlink oluşturabileceği şekilde çalışıyor, böylece doğallık sağlıyoruz.

BAŞARILARIMIZDAN SADECE BİRKAÇI

Başarılarımızın devamını görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Backlink paketleri sayfamıza buradan giriş yapabilirsiniz.

[QUOTE=ilydem]Çok başarılı çalışma, kaliteli hizmet backlink çalışması yaptıracaklar gönül rahatlığıyla satın alabilir. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=eQuaL]Belirtilen sürede, yapılan çalışma hakkında tarafıma detaylı raporlama ile geri dönüş sağlandı. Kullanılan görsellere kadar hepsini inceleme fırsatım oldu. Verimli bir çalışma olduğuna inanıyorum. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=AliTasc1]Arkadaşla çalışma yapılmış ve sonuçlar gününde teslim edilmiştir. Gerçekten ilgili ve çok nazik bir arkadaşımız çalışmaları da bir o kadar kaliteli. Gönül rahatlığı ile çalışma sağlanabilir, teşekkürler :) görsel[/QUOTE]

[QUOTE=EgeBey]Gerçekten tanıtım yazıları olsun vs. her şeyi kaliteli yapmış. Teşekkürler hocam.
Arkadaşı tavsiye ederim :) görsel[/QUOTE]

[QUOTE=ferhatcevik]Kendisiyle 1 saat kadar sohbet ettik sitemin iç seo eksikliklerini iletti sağolsun çok yardımcı oldu o kadar işine saygı duyuyor ki ben istememe rağman backlink çalışmasının şuan için gerekli olmadığını öncelikle iç seomu düzeltmem gerektiğini ve yapmam gerekenleri bir kuruş bile beklenti olmadan iletti. Kendisine tekrar teşekkür ediyor ileride çalışmayı ümit ediyorum. Hayırlı bol kazançları olsun. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=deryaerdil]Profesyonel backlink paketinden 1 sitem için aldım.Çalışmanın kısa sürede bitmesi gerekiyordu 3 gün içerisinde bütün çalışmalar eksiksiz olarak teslim edildi.Hediye çalışmalar içinde teşekkür ederim.SeoDaddy ile yeni projelerimde çalışmak isterim.Samimi ve başarılı hizmetiniz için teşekkürler. görsel[/QUOTE]

[QUOTE=Freelance]SeoDaddy kardeşim ile görüştüm kendisi şuana dek gördüğüm işinin ehli , sözünün eri , işinden ödün vermeyen bir kardeşim . İlk başta siteyi ölçer biçer eğer bir faydası olmayacaksa size delikanlı bir şekilde der ki bu site olmaz ve paranızın da boşa gitmemesi için elinden geleni sanki karşıdaki kişi kendisiymiş gibi size söyler Tereddütsüz tavsiye ederim .... Velhasıl-i kelam kendisi çok iyi bir insan Allah yolunu ve bahtını hem dünyada hem ahirette açık eylesin kardeşim benim , bilgilerin için teşekkürler 😊 Allah'a emanet ol . görsel[/QUOTE]

[QUOTE=Holiqan]Hocamdan 1 adet Profesyonel paketi aldım. Gerek ilgisi gerekse verdiği fikirler ile iş başlangıcında dahi siteme birçok şey kattı. Çalışma sonrası da durumun değişmeyeceğini umuyorum.

Şuan için kesinlikle tavsiye ediyorum :) görsel[/QUOTE]

Google içerik politikalarına aykırı ve uygunsuz sitelere çalışma yapılmamaktadır.

PAKETLER HAKKINDA SORU SORMAK İÇİN TIKLAYIN!

SerkanERGUN Crewx Seobaz

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

QcX QcX Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 8, (%63)
Hayırlı Olsun
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

EgeBey EgeBey CORAZU Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 57 / 51
  • Ticaret 6, (%100)
Konunuz hayırlı olsun hocam :)
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Hayırlı olsun dostum benim . Sen yaparsın da hiç iş kötü olur mu , her zaman destekçin olarak yanında olacağım. Allah bol kazançlar nasip eylesin , emeğine ve yüreğine sağlık.
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

jaja123456 jaja123456 Eski Kullanıcı Adı: corsario Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 75 / 75
  • Ticaret 287, (%100)
yine etkili çalışmalardan birini başlatmışsın hocam Hayırlı olsun
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
SeoDaddy sektörde seo konusunda oldukça dürüst, bilgili ve işine özen göstererek çalışmalar yapan bir arkadaşımız. Yolun ve bahtın herzaman açık olsun. Allah hayırlı müşteri ve bereketli günler nasip eylesin hocam.

En içten hürmetlerimle
SeoBoss
SeoDaddy barman

kişi bu mesajı beğendi.

btgbtg btgbtg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Calismanizin hayirli olmasini dilerim. Umarim hem sizin hem de musterileriniz icin faydali olur. Bol sans.
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
SEO alanında ilgili, prensipli, verdiği sözleri tutmak için zararı bile göze alan bir kardeşimizdir. Şahsen tanıyor, yapmış olduğu çalışmaları destekliyorum. Çalışmalarınızda zarar görmezsiniz, SEO bir bütündür ve bu bütünlüğü her insan çözemez, yapamaz da.

Sitenizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bu mesajım da burada kalsın, ALLAH işlerini rast getirsin, hayırlı işler kardeşim :)
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Kitleservers Kitleservers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet ve Bilişim hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Standart pakette ki güçlü haber sitelerini p.m alabilirmiyim?

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Dönüş sağlanmıştır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al