wmaraci reklam

DA:54 PA:56 Sitemden Link Satıyorum

3 Mesajlar 523 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rakun Rakun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar lafı çok fazla uzatmak istemiyorum. Tumblr, pinterest, google + vb sitelerden linkleme yapmıyorum. Site adım cashadvancevtg.com (cash advance:nakit avans) Site yabancı yüksek otoriteli bir sitedir. Sitemden çıkış yaptığım link sayısı çok az. O yüzden benden alacağınız linkin veya tanıtım yazısının site otoritenize etkisi daha iyi olacaktır

Ör: Google + DA:100 ise burada belki kaç milyar link çıkışı var. Sonuç olarak 100/bilmemkaç milyar link sayısı... Sonuç DA etkisi 0,00000000001. Benim sitemden çıkış yaptığım linklere bakın. Çıkış yaptığım linkler 5 6 adet ve otoritesi 90 üzeri siteler.Sadece bir kere sanırım kendi siteme de çıkış aldım. O zaman DA:16 idi bugün DA:18 (İçerik girmiyorum siteye) Bu yüzden pinterest, tumblr, google plus vb siteler yerine size site otoriteniz üzerine direkt etkisi olabilecek sitemi sunuyorum.

İlgilenenler için link başı fiyat: 10 TL'dir. Tanıtım yazısı şu anlık 30 TL( Maks 3 Link Çıkışı)

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhabalar hocam,

Site adresi ve güncel google analitik verileriyle birlikte özel mesaj gönderebilir misiniz?

wptreni.com |  Wordpress Blogu

Rakun Rakun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Özelden bilgiler gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al