wmaraci reklam

BU SEO PAKETLERİ Tam Size Göre - YÜKSEK MOZ DA PA Backlink Paketleri ** ALEXA PUANI Düşür

315 Mesajlar 114.768 Okunma
wmaraci reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

kısa bir süre sonra ilan güncellenecektir

-Bilgilendirme: MÜŞTERİLERİMİZE DUYURUDUR:angel:

:BDeğerli Arkadaşlar önceki müşterilerim bilseler de Yeni müşterilerime UYARI niteliğinde birkaç konudan bahsetmek istiyorum.

:cool:Ben Google Şirketi bünyesinde çalışan biri değilim FAKAT SEO hakkında iyi düzey bilgiye sahibim ve bu yüzden Sıra/Sayfa Garantisi Vermiyorum. Görevim sağlam değerlere sahip, Google Sorgulamalarına Uyumlu kalıcı kaliteli backlink çalışması yaparak, takdiri/kararı GOOGLE'a bırakmaktır. Çalışma sürecinde de elimden gelen tüm çabayı göstermeye çalışıyorum.

Çünkü SEO EK İŞİMİZ değil, TEK İŞİMİZ dersek İddaa'lı olduğumuzu birkez daha ifade edebiliriz diye düşünüyoruz.

:hush:"Sen bu siteye çok iyi çalışma yap ben sana diğer sitelerimi de getireceğim" şeklinde veya "ben sana çok müşteri bulcam kardeşim sen hiç merak etme" gibi iyi niyetini daha ilk ticaretinde göstermeye çalışacak müşterilerime de (ayrı ayrı...) herzaman teşekkür ediyorum sağolsunlar. Bu ülkenin Girişimci Vatandaşlarını görmek bizi mutlu ediyor:confused:

sitenianlat adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışmaya başladık, bir çok kelimede ciddi anlamda yol aldık. Gayet ilgililer, müşterilerini nasıl memnun edeceklerini, müşterilerin ne istediklerini biliyorlar.

Çook teşekkür ediyorum kendilerine, daha çok çalışma dileğiyle.

3 sayfadan, 3. sıralara getiren ve çok uygun fiyatlara çalışan bir firma.

kafkafes07 adlı üyeden alıntı

9.günün sonunda an itibari ile rekabetli kelimemizde artık 1.sayfadayız, seo çalışmalarımıza hep sizinle devam edelim hocam.

falconzei adlı üyeden alıntı

SeoBoss çok teşekkür ederim, bugüne kadar 4 sefer çalışma yaptırmıştım fakat böylesine düzenli ve kalıcı yükselişle ilk kez karşılaştım. Sitem hala yükselmeye devam ediyor elinize sağlık, en yakın sürede tekrar çalışacağım sizle. Arkadaşımız aralıksız şekilde ilgi gösteriyor çalışma sonunda hazırladığı rapor ise ustaca hazırlanmış diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum hem işinin ehli, müşterisine karşı kibar ve herşeyi detayına kadar anlatıyor.

Ek Olarak:

suskun adlı üyeden alıntı

Referans aldim tüm raporlar geldi ALLAH Razı olsun herşeyi titizlikle yapmış arkadaş kesinlikle bot kullanmamış herşeyi manuel olarak yapmış işinin ehli iyi niyetli bir arkadaştır, tekrardan teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

bestwriter adlı üyeden alıntı

Verilen tarihte raporlar mailime gönderilmiş. İnceledim ve tam anlamıyla özenli bir çalışma olmuş. Dolayısıyla kendisine teşekkür ederim. Tüm çalışmalarına referansım

masterweyoda adlı üyeden alıntı

1) Yeni açtığımız bir site için çalışmalara başlandı helali hoş olsun verdiğim para. Şaşırdığımı ifade etmek isterim ki cüzzi rakamlarla neden yapıyorsun
bu tür başarılı çalışmaları ? Artır fiyatı ve ben referans olurum sana hem dürüstsün hem de profesyonel çalışma yapıyorsun.

2) Gönderdiğin rapordaki çalışmalara baktığımda ben şahsen böyle az fiyattan yapmam bunu kimseye, tebrik ediyorum işini emeğinin alnının teriyle hak ede ede yapıyorsun.

duyguinsani adlı üyeden alıntı

Yaptığı çalışmayı bir kenara bırakalım.Öyle bir analiz raporu çıkarmış ki ordaki uyarıları direkt olarak uyguladım ve süper bir şekilde işe yaradı.Çok ince noktaları yakalamış.Benim sektörü benden iyi biliyormuş gibi bişey olmuş.Çalışma da süper geri dönüş sağladı.Kendisine teşekkür ediyorum.

emrahgunes23 adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı. Öncellikle SeoBoss ' a teşekkür ederim güzel çalışma yapmış. Şimdiden sitemde etkilerini görmeye başladım. Site analizinide güzel açıklamış. Sitemdeki hatalarıda böylelikle görmüş oldum. Kendisine teşekkür ederim, tavsiye ederim.

egeli435 adlı üyeden alıntı

arkadaş güzel bir çalışma yapmış çiçeği burnunda siteme yakışır şekilde. soru sormaktan asla çekinmeden her soruma da cevap vermesi bunun yanında referanslığa dahil olan sitem de ne gibi değişiklikler yapmam içinde profesyonel bir analiz yapmış rapor olarak sunmuş bu da işin güzel yanı herkese tavsiye ederim...

Samusya adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı referans olarak kabul etmişti saolsun.
Kendisine çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık
Yakında yeni açılacak web sitem içinde ücretli hizmet alacağım.
Kaliteli ve güzel iş.

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı titizlikle yapılmış bir çalışma kesinlikle. Kesinlikle tavsiye ederim.

emirhan61 adlı üyeden alıntı

Arkadaş ufakta olsa bir çalışma yapmış. Çalışmasından ziyade yapmış olduğu analiz ve raporlama çok hoşuma gitti. Sitemde nerelerde eksiklikler var nereler düzeltilmeli tane tane bahsetmiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çalışacaklara da tavsiye ediyorum.

ptmiavci adlı üyeden alıntı

nakliyat sitemize seo çalışması yaptırdık rekabeti zor kelimede tam 9 günde 44.sıradan 10.sıraya yükseldik SeoBossekibini değerlendirin derim

architectorss adlı üyeden alıntı

Ellerine sağlık mükemmel bir çalışma yapmışsın SeoBoss kardeşim, sitem 49.sıradaydı şimdi 8.sırada alnının teriyle kazanıyorsun sağol

rfteken adlı üyeden alıntı

SeoBossla 3. seo çalışmamıza anlaştık hepsindede 100 puanı hak etti

sezginacer adlı üyeden alıntı

SeoBoss ÇOK İYİ NİYETLİ DÜRÜST VE PROFESYONEL ARKADAŞIMIZDIR GÜVENEREK ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

taipeerer adlı üyeden alıntı

yeni oyun sitesi için anlaşma sağladık. SeoBoss yine konuşturmuş işini yine süpper bi çalışma yapmış adamsın adam

premajorx adlı üyeden alıntı

böyle az ücretlerle bu hizmeti bulamazsınız arkadaşlar benden size söylemesi kişisel blog sitem paket süresi dolmasına rağmen yükselmeye devam etmekte

webthill2 adlı üyeden alıntı

mutlaka tavsiye ediyorum SeoBoss güvenilirdir muazzam bir seo uzmanı.

zrvbadorx adlı üyeden alıntı

Adaş kendi siten gibi özen gösteripyapmışsın seo çalışmasını, bu SeoBossin alnından öpmek lazım yav beklemiyodum boyle başarılı sonuç alacağmı. .

cansonay adlı üyeden alıntı

SeoBoss kardeşimle anlaştık 1 hafta önce antalya otelleri kelimesinde 38.sıradaki sitem şimdi 6.sırada

arzutkndor adlı üyeden alıntı

SeoBoss'dan öncesinde yıldız paket almıştım sitem 13.sıraya yükselmişti - 1 tane daha yıldız paket aldım şimdi 4.sıradayım kombi ve türevi kelimelerde.

wmseo adlı üyeden alıntı

neden sizlen daha evvel karşılaşmadıkki bu SeoBoss kardeşim mest etti beni sağolsun varolsun ziyaretçi kitlem yükseldi sayende site 1.sayfada çıkmaya başladı eyvallah kardeşim benim

backhool adlı üyeden alıntı

arkadaşımız çok güvenilir ve dürüst bir ticaret erbaabıdır herkese tavsiye ediyorum

ironadam adlı üyeden alıntı

Yapılan dijital medya tanıtımların muazzam seni takdir ettim. Bundan önce birilerine 3-4 kez yaptırmıştım fakat SeoBossdaki gibi etki alamamıştım herkese seni tavsiye ediyorum.

storagecll adlı üyeden alıntı

SeoBoss seni buldum kardeşim birdaha bırakabileceğimi zannetmiyorum ilk kez itina ile web sitemle ilgilenip adam gibi seo çalışması yapan oldu oda SeoBoss'du, çookk teşekkürler

kajmeran39 adlı üyeden alıntı

salı günü SeoBoss ile anlaştık seo çalışmasına başlandığı ilk günden sitem google'da yükselişe geçmeye başladı 68.sıradan 12.sıraya geldi site şuanda, bugün raporu sabah saatlerinde raporunu yolladı. İtina ve özenerek hazırlamış yönergeler yazmış allah razı olsun başkasını tercih etmem bu saatten sonra.

tipotivix adlı üyeden alıntı

SeoBoss'dan yine çok profesyonel bir çalışma kaçırmayın arkadaşlar.

OzanP adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı. SeoBoss'a teşekkür ederim :)

erdemjhon adlı üyeden alıntı

SeoBoss raporu görünce şaşırdım mükemmel hazırlanmış ve yapılmış bi seo çalışması... kutluyorum seni hocam butür paketlerle her forumda adından sıkça söz ettirirsin

kombinist2 adlı üyeden alıntı

film yorumlarına dayalı sitemizi teslim ettik yıldız paketle başlandı şuanda 4.günüm olmasına rağmen 18 sıra birden atladım böyle devam

lordixer adlı üyeden alıntı

bundan sonra artık sendeyim SeoBoss biraderim başkasını tercih edeceğimi zannetmiyorum.

zlatanibrhm adlı üyeden alıntı

tek kelimeyle süper kaçırmayın tavsiye ediyorum telefonda konuşurkende çok samimi bi arkadaş olduğunu anlayabiliyosunuz hemen.

woilender adlı üyeden alıntı

SeoBoss ile gıda sitemiz üzerine anlaşma sağladık şuanda büskivi-kraker kelimeleri gibi zorlu rekabet kelimeleri olmasına rağmen 3 günde 28 sıra birden atladık kendisini tbrik ve tkdir ediyorum.

sitewebdz adlı üyeden alıntı

adam yıldız pakette söylediklerinin resmen 2 katını daha yapıp raporu bile öyle gönderio helall sana SeoBoss

ertugrulnak adlı üyeden alıntı

SeoBossla klima servisi sitemiz üzerine anlaşma sağladık çalışmaya başlayalı 2 gün oldu gayet müthiş bir reklam tekniğine sahip arkadaşımız olduğunu gördüm, mükemmel hizmet gösteriyor.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: LastWebmaster (08.07.2022 12:34)

SerkanERGUN VARIEN CoaX

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
yükseliş paket içeriği veyahut örnek bir çalışma alabilirmiyim?
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

tanerava adlı üyeden alıntı

yükseliş paket içeriği veyahut örnek bir çalışma alabilirmiyim?

Dönüş sağlanmıştır.

turko turko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek 3d max grafik & tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 3 / 31
  • Ticaret 8, (%100)
Star paket için kendisiyle anlaşma sağladım. İlgili bir arkadaş siteme yapacağı etkiyi sizinle paylaşacağım.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

turko adlı üyeden alıntı

Star paket için kendisiyle anlaşma sağladım. İlgili bir arkadaş siteme yapacağı etkiyi sizinle paylaşacağım.

Hayırlı olsun hocam.

Saygı ve Hürmetlerimle
SeoFaster

webmasteramca webmasteramca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
örnek bir rapor atarmısınız almayı düşünüyorum
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

webmasteramca adlı üyeden alıntı

örnek bir rapor atarmısınız almayı düşünüyorum

Dönüş sağlanmaktadır.

Saygı ve hürmetle

adanahpservisi adanahpservisi www.hpservisiadana.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarım,bilgisayar yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bir denemek isterim sitem için
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
İletişim sağlanmıştır.

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
Örnek rapor alabilirmiyim? Tanıtım yapılan siteler, dofollow linkler vs. görmek açısından.
Kolay gelsin.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al