WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   [ BACKLİNK PAKETLERİ ARIYORSAN] - TAMAMI YÜKSEK DEĞERLERE SAHİP BACKLİNKLER Denemeniz için MERHABA PAKETİMİZDE VAR - (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/backlink-paketleri-ariyorsan-tamami-yuksek-degerlere-sahip-backlinkler-denemeniz-icin-merhaba-paketimizde-var-349694.html)

SeoBoss 26 Mayıs 2016 19:22

[ BACKLİNK PAKETLERİ ARIYORSAN] - TAMAMI YÜKSEK DEĞERLERE SAHİP BACKLİNKLER Denemeniz için MERHABA PAKETİMİZDE VAR -

https://i.hizliresim.com/BOOWVj.png

< < Paketler Görünmüyorsa Bu Linke TIKLAYINIZ > >

https://i.hizliresim.com/VQr8gr.png

https://i.hizliresim.com/3OEWN2.png

https://i.hizliresim.com/DO7WE6.png

-Bilgilendirme: MÜŞTERİLERİMİZE DUYURUDUR:angel:

:BDeğerli Arkadaşlar önceki müşterilerim bilseler de Yeni müşterilerime UYARI niteliğinde birkaç konudan bahsetmek istiyorum.

:cool:Ben Google Şirketi bünyesinde çalışan biri değilim FAKAT SEO hakkında iyi düzey bilgiye sahibim ve bu yüzden Sıra/Sayfa Garantisi Vermiyorum. Görevim sağlam değerlere sahip, Google Sorgulamalarına Uyumlu kalıcı kaliteli backlink çalışması yaparak, takdiri/kararı GOOGLE'a bırakmaktır. Çalışma sürecinde de elimden gelen tüm çabayı göstermeye çalışıyorum.

Çünkü SEO EK İŞİMİZ değil, TEK İŞİMİZ dersek İddaa'lı olduğumuzu birkez daha ifade edebiliriz diye düşünüyoruz.

:hush:"Sen bu siteye çok iyi çalışma yap ben sana diğer sitelerimi de getireceğim" şeklinde veya "ben sana çok müşteri bulcam kardeşim sen hiç merak etme" gibi iyi niyetini daha ilk ticaretinde göstermeye çalışacak müşterilerime de (ayrı ayrı...) herzaman teşekkür ediyorum sağolsunlar. Bu ülkenin Girişimci Vatandaşlarını görmek bizi mutlu ediyor:confused:

Alıntı:

sitenianlat Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071696895)
Arkadaşla çalışmaya başladık, bir çok kelimede ciddi anlamda yol aldık. Gayet ilgililer, müşterilerini nasıl memnun edeceklerini, müşterilerin ne istediklerini biliyorlar.

Çook teşekkür ediyorum kendilerine, daha çok çalışma dileğiyle.

3 sayfadan, 3. sıralara getiren ve çok uygun fiyatlara çalışan bir firma.

Alıntı:

kafkafes07 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071747539)
9.günün sonunda an itibari ile rekabetli kelimemizde artık 1.sayfadayız, seo çalışmalarımıza hep sizinle devam edelim hocam.

Alıntı:

falconzei Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1916371)
SeoBoss çok teşekkür ederim, bugüne kadar 4 sefer çalışma yaptırmıştım fakat böylesine düzenli ve kalıcı yükselişle ilk kez karşılaştım. Sitem hala yükselmeye devam ediyor elinize sağlık, en yakın sürede tekrar çalışacağım sizle. Arkadaşımız aralıksız şekilde ilgi gösteriyor çalışma sonunda hazırladığı rapor ise ustaca hazırlanmış diyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum hem işinin ehli, müşterisine karşı kibar ve herşeyi detayına kadar anlatıyor.

Ek Olarak:
Alıntı:

suskun Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1874425)
Referans aldim tüm raporlar geldi ALLAH Razı olsun herşeyi titizlikle yapmış arkadaş kesinlikle bot kullanmamış herşeyi manuel olarak yapmış işinin ehli iyi niyetli bir arkadaştır, tekrardan teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

Alıntı:

bestwriter Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1875797)
Verilen tarihte raporlar mailime gönderilmiş. İnceledim ve tam anlamıyla özenli bir çalışma olmuş. Dolayısıyla kendisine teşekkür ederim. Tüm çalışmalarına referansım

Alıntı:

masterweyoda Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071670638)
1) Yeni açtığımız bir site için çalışmalara başlandı helali hoş olsun verdiğim para. Şaşırdığımı ifade etmek isterim ki cüzzi rakamlarla neden yapıyorsun
bu tür başarılı çalışmaları ? Artır fiyatı ve ben referans olurum sana hem dürüstsün hem de profesyonel çalışma yapıyorsun.

2) Gönderdiğin rapordaki çalışmalara baktığımda ben şahsen böyle az fiyattan yapmam bunu kimseye, tebrik ediyorum işini emeğinin alnının teriyle hak ede ede yapıyorsun.

Alıntı:

duyguinsani Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071719250)
Yaptığı çalışmayı bir kenara bırakalım.Öyle bir analiz raporu çıkarmış ki ordaki uyarıları direkt olarak uyguladım ve süper bir şekilde işe yaradı.Çok ince noktaları yakalamış.Benim sektörü benden iyi biliyormuş gibi bişey olmuş.Çalışma da süper geri dönüş sağladı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Alıntı:

emrahgunes23 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1881988)
Rapor elime ulaştı. Öncellikle SeoBoss ' a teşekkür ederim güzel çalışma yapmış. Şimdiden sitemde etkilerini görmeye başladım. Site analizinide güzel açıklamış. Sitemdeki hatalarıda böylelikle görmüş oldum. Kendisine teşekkür ederim, tavsiye ederim.

Alıntı:

egeli435 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1876985)
arkadaş güzel bir çalışma yapmış çiçeği burnunda siteme yakışır şekilde. soru sormaktan asla çekinmeden her soruma da cevap vermesi bunun yanında referanslığa dahil olan sitem de ne gibi değişiklikler yapmam içinde profesyonel bir analiz yapmış rapor olarak sunmuş bu da işin güzel yanı herkese tavsiye ederim...

Alıntı:

Samusya Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1880383)
Rapor elime ulaştı referans olarak kabul etmişti saolsun.
Kendisine çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık
Yakında yeni açılacak web sitem içinde ücretli hizmet alacağım.
Kaliteli ve güzel iş.

Alıntı:

ebubekiragbaba Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1874477)
Rapor elime ulaştı titizlikle yapılmış bir çalışma kesinlikle. Kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı:

emirhan61 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1875799)
Arkadaş ufakta olsa bir çalışma yapmış. Çalışmasından ziyade yapmış olduğu analiz ve raporlama çok hoşuma gitti. Sitemde nerelerde eksiklikler var nereler düzeltilmeli tane tane bahsetmiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çalışacaklara da tavsiye ediyorum.

Alıntı:

ptmiavci Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1893727)
nakliyat sitemize seo çalışması yaptırdık rekabeti zor kelimede tam 9 günde 44.sıradan 10.sıraya yükseldik SeoBossekibini değerlendirin derim

Alıntı:

architectorss Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1876397)
Ellerine sağlık mükemmel bir çalışma yapmışsın SeoBoss kardeşim, sitem 49.sıradaydı şimdi 8.sırada alnının teriyle kazanıyorsun sağol

Alıntı:

rfteken Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1822717)
SeoBossla 3. seo çalışmamıza anlaştık hepsindede 100 puanı hak etti

Alıntı:

sezginacer Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1298717)
SeoBoss ÇOK İYİ NİYETLİ DÜRÜST VE PROFESYONEL ARKADAŞIMIZDIR GÜVENEREK ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Alıntı:

taipeerer Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1846717)
yeni oyun sitesi için anlaşma sağladık. SeoBoss yine konuşturmuş işini yine süpper bi çalışma yapmış adamsın adam

Alıntı:

premajorx Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1888727)
böyle az ücretlerle bu hizmeti bulamazsınız arkadaşlar benden size söylemesi kişisel blog sitem paket süresi dolmasına rağmen yükselmeye devam etmekte

Alıntı:

webthill2 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2992797)
mutlaka tavsiye ediyorum SeoBoss güvenilirdir muazzam bir seo uzmanı.

Alıntı:

zrvbadorx Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2992797)
Adaş kendi siten gibi özen gösteripyapmışsın seo çalışmasını, bu SeoBossin alnından öpmek lazım yav beklemiyodum boyle başarılı sonuç alacağmı. .

Alıntı:

cansonay Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2822797)
SeoBoss kardeşimle anlaştık 1 hafta önce antalya otelleri kelimesinde 38.sıradaki sitem şimdi 6.sırada

Alıntı:

arzutkndor Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2844797)
SeoBoss'dan öncesinde yıldız paket almıştım sitem 13.sıraya yükselmişti - 1 tane daha yıldız paket aldım şimdi 4.sıradayım kombi ve türevi kelimelerde.

Alıntı:

wmseo Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2893797)
neden sizlen daha evvel karşılaşmadıkki bu SeoBoss kardeşim mest etti beni sağolsun varolsun ziyaretçi kitlem yükseldi sayende site 1.sayfada çıkmaya başladı eyvallah kardeşim benim

Alıntı:

backhool Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1822797)
arkadaşımız çok güvenilir ve dürüst bir ticaret erbaabıdır herkese tavsiye ediyorum

Alıntı:

ironadam Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2975797)
Yapılan dijital medya tanıtımların muazzam seni takdir ettim. Bundan önce birilerine 3-4 kez yaptırmıştım fakat SeoBossdaki gibi etki alamamıştım herkese seni tavsiye ediyorum.

Alıntı:

storagecll Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1866797)
SeoBoss seni buldum kardeşim birdaha bırakabileceğimi zannetmiyorum ilk kez itina ile web sitemle ilgilenip adam gibi seo çalışması yapan oldu oda SeoBoss'du, çookk teşekkürler

Alıntı:

kajmeran39 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1822817)
salı günü SeoBoss ile anlaştık seo çalışmasına başlandığı ilk günden sitem google'da yükselişe geçmeye başladı 68.sıradan 12.sıraya geldi site şuanda, bugün raporu sabah saatlerinde raporunu yolladı. İtina ve özenerek hazırlamış yönergeler yazmış allah razı olsun başkasını tercih etmem bu saatten sonra.

Alıntı:

tipotivix Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1822727)
SeoBoss'dan yine çok profesyonel bir çalışma kaçırmayın arkadaşlar.

Alıntı:

OzanP Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1874751)
Rapor elime ulaştı. SeoBoss'a teşekkür ederim :)

Alıntı:

erdemjhon Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1885727)
SeoBoss raporu görünce şaşırdım mükemmel hazırlanmış ve yapılmış bi seo çalışması... kutluyorum seni hocam butür paketlerle her forumda adından sıkça söz ettirirsin

Alıntı:

kombinist2 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2393727)
film yorumlarına dayalı sitemizi teslim ettik yıldız paketle başlandı şuanda 4.günüm olmasına rağmen 18 sıra birden atladım böyle devam

Alıntı:

lordixer Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1833327)
bundan sonra artık sendeyim SeoBoss biraderim başkasını tercih edeceğimi zannetmiyorum.

Alıntı:

zlatanibrhm Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1883427)
tek kelimeyle süper kaçırmayın tavsiye ediyorum telefonda konuşurkende çok samimi bi arkadaş olduğunu anlayabiliyosunuz hemen.

Alıntı:

woilender Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1822439)
SeoBoss ile gıda sitemiz üzerine anlaşma sağladık şuanda büskivi-kraker kelimeleri gibi zorlu rekabet kelimeleri olmasına rağmen 3 günde 28 sıra birden atladık kendisini tbrik ve tkdir ediyorum.

Alıntı:

sitewebdz Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1885727)
adam yıldız pakette söylediklerinin resmen 2 katını daha yapıp raporu bile öyle gönderio helall sana SeoBoss

Alıntı:

ertugrulnak Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1893727)
SeoBossla klima servisi sitemiz üzerine anlaşma sağladık çalışmaya başlayalı 2 gün oldu gayet müthiş bir reklam tekniğine sahip arkadaşımız olduğunu gördüm, mükemmel hizmet gösteriyor.

tanerava 23 Ağustos 2016 02:45

yükseliş paket içeriği veyahut örnek bir çalışma alabilirmiyim?

SeoBoss 23 Ağustos 2016 14:05

Alıntı:

tanerava Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2109293)
yükseliş paket içeriği veyahut örnek bir çalışma alabilirmiyim?

Dönüş sağlanmıştır.

turko 23 Ağustos 2016 14:50

Star paket için kendisiyle anlaşma sağladım. İlgili bir arkadaş siteme yapacağı etkiyi sizinle paylaşacağım.

SeoBoss 23 Ağustos 2016 14:52

Alıntı:

turko Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2109859)
Star paket için kendisiyle anlaşma sağladım. İlgili bir arkadaş siteme yapacağı etkiyi sizinle paylaşacağım.

Hayırlı olsun hocam.

Saygı ve Hürmetlerimle
SeoFaster

webmasteramca 24 Ağustos 2016 00:18

örnek bir rapor atarmısınız almayı düşünüyorum

SeoBoss 24 Ağustos 2016 11:44

Alıntı:

webmasteramca Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2110675)
örnek bir rapor atarmısınız almayı düşünüyorum

Dönüş sağlanmaktadır.

Saygı ve hürmetle

adanahpservisi 24 Ağustos 2016 18:15

hocam bir denemek isterim sitem için

SeoBoss 24 Ağustos 2016 18:18

İletişim sağlanmıştır.

ÖmerFaruk 26 Ağustos 2016 09:49

Örnek rapor alabilirmiyim? Tanıtım yapılan siteler, dofollow linkler vs. görmek açısından.
Kolay gelsin.

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:09.