wmaraci reklam

GÜNCEL - YENİ SEO PAKETLERİ - Manuel İşlemler - 10.YIL - Binlerce Referans - KELİME -

1.522 Mesajlar 403.220 Okunma
wmaraci reklam

BetrayalSEO BetrayalSEO SEO Altın Üye
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 158, (%100)

WMaracına Özel - Geniş Kapsamlı - Etkili - Çeşitli Backlink Paketlerini Sizler İçin Geliştirdik.
YENİ PREMİUM ELİT SEO PAKETİMİZ KISA SÜRELİĞİNE 3000 TL'DİR DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

İLK SAYFADAYIZ!
"SEO Paketi" ve "SEO Paketleri" KELİMELERİNDE WEB SİTEMİZ İLK SAYFA'DA YER ALMAKTADIR.

Paket Güncelleme
ŞUBAT 2024
İletişim ;
Whatsapp ; 530 119 88 74
Skype ; https://join.skype.com/invite/DEfpifp0A4tq
Mail ;seobor@hotmail.com

WP Hızlı İletişim

Fazla Söze Gerek Yok Alttaki Güncel Referansları Okumanız Yeterli

Rapor

Raporlarınız İş Alımından Sonraki Raporlama Süresi İçerisinde Gönderilir.

PAKET DETAYLARINDA GÖRÜNÜN PAYLAŞIMLARDA SERVİS SAĞLAYICILARDA SIKINTI YAŞANMASI DURUMUNDA FARKLI SERVİSLERLE GİRİŞLERİNİZ YAPILABİLİR PAKET SATIN ALAN KİŞİLER BU KURUALI KBUL ETMİŞ SAYILIR.
Paylaşımlar da silinme olasılığı çok düşük bi ihtimaldir, biz yine de her türlü sunucu , domain yada hesap kapanmasına karşın bi silinme olması durumun da haber verdiğiniz saatten itibaren 1 gün için de silinen linkleri yenileriyle değiştiriyoruz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI
Yapılan Çalışmalarda ki Yükselişler Gördüğünüz Gibi 15 - 20 Günlük Değil Aylarca Etkili Kalabiliyor.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++
2.NCİ SAYFADAN 1.SAYFA 2.SIRAYA

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++
3.NCÜ SAYFANDAN 1.SAYFA 3.SIRAYA

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

chelick adlı üyeden alıntı

Aldığım Gold Paket SEO çalışması hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlandı, raporlar düzenli bir şekilde alındı. Çalışma öncesi google arama sonuçlarında ilk 500'de bile görünmeyen sitem şu an itibariyle ilk sayfa 5.sırada görünmektedir. Herkese tavsiye ederim.

berrynetwork adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile seo çalışması yapıldı. Platin paket kapsamında söylediği herşeyi yaptı.Zamanında raporlama ve iş teslimi ile güvenilir bir arkadaş olduğunu gösterdi. Sitemde ise 4 kelimede ilk 5te yer alıyordum. Şu anda 3 kelimede 2. sırada bir kelimede 1. sıradayım. Teşekkür ediyorum tekrar çalışmak dileğiyle.

Tolga342 adlı üyeden alıntı

Bundan yaklaşık 20 gün önce platinium paket çalışması yaptık. O zaman site metin2 pvp serverler'de 4 ve 5.sırada oynuyordu, pvp serverlerde 6.sıradaydı. Şu anda pvp serverler kelimesinde 1.sıra, metin2 pvp serverler kelimesinde ise 2.sıraya yükselmiş durumda. Tekrardan teşekkürler

Provizyon adlı üyeden alıntı

Selamlar.

Recep Saraç ile uzun süredir çalışıyoruz. Son olarak 2 adet platin paket siparişi vermiştik.

Çalışma yaptığımız kelimelerdeden 1.'sinde 26. sıradan, 6. sıraya geldik. 2'nci kelimede ise 19. sıradan 7. sıraya geldik.

Bu kelimelere başka bir çalışma yapmadık. Kelimeler orta zorlukta kelimelerdi. Recep Saraç'ı her türlü tavsiye ederim.

Son olarak 1 adet platin paket siparişi daha verdik. 15 güne kadar o paketin sonuçlarını da yazacağım.

İyi çalışmalar dilerim.

ttk adlı üyeden alıntı

yaklaşık 1 ay önce çalışma yaptırıldı, çoğu kelimemde 1. sayfaya yükseldim, önümüzdeki hafta tekrar çalışalım. bol kazançlar...

hdtaskin adlı üyeden alıntı

daha önce arkadaşla çalışmıştım sitelerim için bir yıl olmuştur yaklaşık.

geçenlerde 1 sipariş daha verdim. yeni algoritma falan tereddütlerim de vardı ancak raporu aldıktan 5 gün sonra kontrol ettiğimde anahtar kelimelerde 9 ve 12. sırada olan sitem 2 kelimede de 6. sıraya çıkmış.

sonuç olarak tavsiye ediyorum.

Teşekkürler.

fevzib adlı üyeden alıntı

Çalışmalar yapıldıktan sonra sıralamaları inceleyip yorum bırakacağımı belirtmiştim. 2 niche sitem için klasik paket alındı çalışmalar yapıldıktan 1 hafta sonra;

1. sitem anahtar kelimesinde 14. sayfadan 4. sayfaya yükseldi.
2. sitem 24-27. sayfa arasındaydı 6. sayfaya yükseldi.

Başarılı çalışmaları için tekrardan çok teşekkür ederim.

SivasNetTR adlı üyeden alıntı

Arkadaşa 5 site için çalışma yaptırıldı.

Asıl sitemin 1k tekili varken tüm sitelerin toplam geliri günlük 15 TL idi.

Çalışma sonrasında asıl sitem 2k tekile geldi ve günlük kazanç 22 TL oldu.

1 ay bu şekilde devam ettikten sonra aynı siteler için tekrar çalışma yaptırdım.

İşi vereli 1 hafta henüz rapor alınmadı

Çalışma bitmemiş olmasına rağmen asıl sitem 3.5k tekil hite sahip oldu ve tüm sitelerden toplam kazanç günlük 30 TL yi geçmiş durumda.

1 ay arayla yapılan çalışmalar sonucunda sitemin tekili % 200 artış gösterdi ve kazancım % 100 artış gösterdi.
Tekil : 1k > 3.5k
Kazanç : 10TL > 30TL

Not : Abarttığımı düşünen veya yalan söylediğimi düşünen olursa onlinewebstats ve adsense panelimden görüntü atabilirim. Konuya yüklemeye üşendim : )

Sembolbu adlı üyeden alıntı

1 günde indexlenmeyen site gold çalışmanın uygulanmasından sonra anlık olarak index almaya başladı. ayrıca aramalarda ilk 3 sayfadan ilk 3 sıraya yükseldi. Platinum paketide alıcam. ve verdiğim kelimeler ilk 20 içerisinde. teşekkürler

mganda adlı üyeden alıntı

platin paket almıştım.Rapor bugün teslim edildi.
Gerçekten mükemmel bir çalışma yapmış, tam 5 anahtar kelimede 23,40,13,35,21 . sırada(özellikle not almıştım) olan kelimelerin hepsinde ilk 5 e girdim bu kadar kısa bir sürede daha 1.5 aylık bir siteyi buraya getirmek? valla elinize sağlık mutlaka tekrar çalışacaz teşekkür ederim.

cngyazilim adlı üyeden alıntı

5.Gün sonu , 1.sayfaya geldik .
Emeğine sağlık ustam ;)

Mkarabiyik adlı üyeden alıntı

İlk 500 de bile olmayan sitem şu an anahtar kelimede 39. sırada.

Bu arkadaşın seo çalışmalarını herkese tavsiye ediyorum.

Not : Aldıgım paket platinium.

Marshmallow adlı üyeden alıntı

1.5k larda gezen sitem 3k oldu ilerde bir çalışma daha yapmayı düşünüyorum alcak arkadaşlar hiç düşünmesin :)

AVKAN adlı üyeden alıntı

Şahsen şaştım kaldım 19. Sayfadaki kelimem calisma yapali 1 hafta olmadi daha simdi baktim 1. Sayfa 9. Siraya yerlesmis hay senden allah razi olsun. Kesinlikle calisin derim

Hukonline adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerçekten işini biliyor. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum çalışmasından 1 hafta sonra en zor kelimede 2. sayfaya geldim.

Çok teşekkürler.

8. kez Platinum paket aldım. Çalışma tamamlanalı 5 gün oldu. 74. sırada olan bir kelimem 19. sıraya yükseldi :) Diğer kelimelerde de ciddi yükselmeler var.

Kesinlikle tavsiye ediyorum. #KesinBilgiYayınBunu:D

gucnet adlı üyeden alıntı

Bir önceki çalışma sonucu :) eline sağlık hocam

EcirWeb adlı üyeden alıntı

İlk verdiğimiz siparişin katkılarını görmeye başladık.
Henüz 1 hafta dolmadan İlk 500 de olmayan keywords ler de birinde 30. sıradayız, birinde 132 sıradan giriş yaptık.
Etki gayet güzel. çalışmamız devam edecek.
İyi Çalışmalar.

Liderhan adlı üyeden alıntı

3.yeni açtığım için site çalışması yaptırdım. Ve yine mükemmel bir sonuç. Teşekkürler.

Cronix adlı üyeden alıntı

1 adet klasik paket siparişi verildi ve daha önce yaplan çalısmanın ekran görüntüsünü paylaşıyorum kısa sürede etki etti

ilhanfixrank adlı üyeden alıntı

Recep kardeşimden platinium paket siparişi aldım raporları alalı bugün tam bir hafta oldu bir sitem anahtar hedef kelimesinde ilk 500 de yokken 5. sayfaya yerleşti 2. yan kelimemde 3. sayfadayım yine ilk 500 de yoktum.
saolsun çok ilgili bir arkadaş recep kardeşim sattım karışmam demiyor satış sonrasında bilgilendirmeye, takip etmeye, yönlendirmeye devam ediyor yapılacaklarla ilgili.
Sürekli çalışıyorum kendisiyle googleda kelime bazlı yükselmek için recep işinin ehli

zeamays adlı üyeden alıntı

Raporu an itibariyle teslim aldım ve inceledim bu kaliteli çalışma için teşekkür ediyorum.

Edit: Raporumu inceleyip yukarıdaki yazıyı yazmıştım sıralamalarımı kontrol etmemiştim çünkü bu kadar hızlı ve etkili olacağını tahmin etmemiştim.Şimdi kontrol ettim. Hemen ekleme yapayım 9. sırada olan hedef kelimemde 7. sıraya yükselmişim 5.sırada olan ana kelimemde ise 4. sıraya yerleşmişim, görünüşe göre ilk ikiye bile girebilirim. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

dayf16 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar selamun aleyküm;

çalışmaya yaptıralı 2 hafta oldu sitem 2 hafta önce rekabet olan bir kelime de 3. sayfada çıkıyoru bu sabah kontrol ettiğimde 1. sayfa da 9 . sıraya gelmiş.Betrayal arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.bu kadarını beklemiyordum açıkçası rekabet olan bir kelime de muhteşem oldu site girişleri coştu :) başka bir site için tekrardan çalışıcam arkadaş ile.güvenle ticaret yapın muhteşem faydalı oluyor.

selamlar saygılar...

arpej adlı üyeden alıntı

Recep ile sürekli çalışıyoruz.Bir sitemde 2 sayfadan 5. sıraya kadar gelmişiz tamamen betrayalseo paketleri ile teşekkür ediyorum .Tekrardan klasik paket sipariş geçilmiştir.

dayf16 adlı üyeden alıntı

arkadaşla daha önce çalıştım anlaştığımı kelime de 22. sıradan 7 . sıraya çıkardı beni.

şimdi tekrar başka sitem için gold paket ile anlaştık.başarılı çalışmalarını bekliyorum selamlar.

deFaCtoo adlı üyeden alıntı

platinum paket alınmıştır geçen seferde almıştım recep kardeşten gerçekten mükemmel çıkarmıştı sitem 27 tekil den 6.537 tekile çıktı ellerine sağlık recep kardeş her zaman böyle olmaya devam et iyi çalışmalar dilerim

RoxiRox adlı üyeden alıntı

Platin paket aldım hitlerim tavan yaptı resmen, günlük 700 olan hitim bir hafta içinde 2k yı geçti resmen.

aversus adlı üyeden alıntı

vallahi kardeşim ellerine sağlık diyorum toplam 5 site için öalışma yaptık hepside iyi yerlere geldi en son yaptırmış olduğum teknoloji sitemde ilk 500 de yokken anahtar kelimelerde birinde 1ncı sayfa 9cu sıra dıgerınde 1ncı sayfa 5 cı sıra ellerine sağlık tüm çalışamalarımızdan verim aldım ve şuan bu forumdaki bu tarz iş yaptıracak arkadaşlara sesleniyorum 1 aylık film sitem bile kelime lerde en üstlerde sayesinde gözünüz kapalı iş vere bilirsiniz arkadaşa referansları zaten sağlam söylemeye gerek yok hayırlı işler dilerim recepim ...

byfrodo adlı üyeden alıntı

Arkadaşa bir adet sitem için platin paket çalışması yaptırmıştım.1 yıllık bir siteydi ve şu son dalgalanmalarda işler kötüye gidiyordu.En son 80 küsürlere kadar gerilemiştim ana kelimede hatta bir ara ilk 500 de olmadığım da oluyordu.Çalışma yapalı 10 gün falan oldu dalgalanmalardan sıyrılıyor yavaş yavaş dün 40. sıradaydı bugün kelimesinde 33 e çıktı gün geçtikçe artıyor (1. sayfaya çıkacağız inş.).Gelecek ay ekstra özel bir çalışma daha yapacağız pm aracılığı ile görüştük.Ayrıca 1,5 aylık bir site hiç bir kelime de sıralamalarda yoktu sadece klasik paket aldım alt kelimelerin % 90'ında ilk sayfalara kadar çıktı .Tekrar görüşmek dileğiyle hocam ellerinize sağlık.

Liderhan adlı üyeden alıntı

Arkadaşa10 günlük yeni sitem için çalışma yaptırmıştım. Aslında ilk yaptırmaya karar verdiğimde çok fazla endişelerim vardı. Acaba sandboxa girermiyim vs..

Sonuç olarak iyi ki yaptırmışım.

20 TL'lik başlangıç paketinden aldığımız sonuçları buraya yazacağımı belirtmiştim.

Betrayal Başlangıç Paketinden bir sitemin iki farklı kelimesine uygulattım. Bugün 20. günü geçti.

Kelimeleri burada belirtmeyi doğru bulmuyorum ama cidden zor kelimeler. Forumda yüksek ticaret puanı olanlara gönderebilirim.

Birinci kelimede sitem 14. Sıradan 4. Sıraya, ikinci kelimede ise 18. Sıradan 2. Sıraya yükseldi.

Şimdi siteye biraz daha özgüç içerik girip 5 farklı kelimede daha çalışma yaptıracağım. Forumda bu güne kadar aldığım paketlerde bu kadar etkilisini gerçekten görmedim.

Emeğinize sağlık üstadım.

gokh4n adlı üyeden alıntı

rapor elime tam zamanında geldi. yaklasık 3 hafta sonra sonucunu aldım ve 10 sıradaki sitem 5. sıraya yukseldı. öneririm. r10 da ender rastlanacak adamlardan.

onrckr adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 3 başarılı çalışma yaptım , hepsinden memnun kaldım. Şimdi 4.kez çalışma için sipariş verdim. Sürekli çalıştığım ve memnun olduğum bir arkadaş. Tavsiye ederim.
Klasik paket olmasına rağmen çalışma yaptığımız sitelerden birisi ;

RootAjans adlı üyeden alıntı

Çalışmanın Sonuçları ve Raporları İyi olunca bende kendisine bir rapor hediye etmek istedim.
Domain : henüz 1 aylık pr0 haliyle :D
günlük ortlama 70-80 hit vardı çalışmaya başlandığında şimdi 250 hit civarı hızla güzel bir grafik ile artış gözlemleniyor.
Arkadaşın Emeğinin Yorumları Grafiklerle Size Bırakıyorum .
Tavsiye Edebileceğim Bir Aradaşımız Oldu.
İyi Çalışamalar Dilerim.

aversus adlı üyeden alıntı

arkadaşla calısmaya 1 hafta önce başladık teknoloji sitemle google de ilk 500 de olmayan 3 kelımem sırayla yukseldı 1ncı kelımem googlede 12cı sıraya kadar geldı 10 gunde dıger kelımelerde 3 sayfadan yukarı cıkmıyor basarılı calısmaları var arkadaş ısını tıtızlıkle yapıyor ve sorun oldugunda sureklı soruyorum cevap verıyor ılgılı bır arkadas kendısı bu ısı ustalık ve tıtızlıkle yapıyor kesınlıkle tavsıye ederım ..

Arkadaşla rekabetin çok yoğun olduğu iki kelimede çalışma yaptık. Kelimeleri buraya yazmayı doğru bulmuyorum. En düşük pakette yaptığımız bir çalışma olmasına rağmen 10. günde her iki kelimede de çok ciddi bir yükseliş gördük. Bu çalışmadan başka bir çalışma kesinlikle yapılmadı. Sonuçları görene kadar buraya yazmak istemedim ama gerçekten çok faydalı paketler.

Çalışma yaptığımız sitede tüm alt kelimelerde Betrayal ile çalışma kararı aldım. Hayırlı işler diliyorum arkadaşa.

Abraxas adlı üyeden alıntı

paketi geçen hafta almıştım ve 16.sayfada olan bir kelimede bugün kontrol ettiğimde 1.sayfada 7.sırayadayım. teşekkürler çok güzel bir çalışma oldu gerçekten.

pan_river adlı üyeden alıntı

25 den 12. sıraya geldim ve hızla yükselmeye devam ediyorum Teşekkürler Hocam.

Umutbey adlı üyeden alıntı

Bir hafta öncesine kadar arkadaşa yaptırdım işini teslim etti. İşi yaptırmadan önce anahtar kelimede 9. sırada çıkıyordum şu an 2. sırada çıkıyorum gerçekten harika..

KudretÇ adlı üyeden alıntı

Hocam ilk mesajınıza eklemek isterseniz:

Çalışmadan bir hafta sonra :)

legendking15 adlı üyeden alıntı

tekrar calisma yaptirmak istiyorum.

Once ki seo uygalattigim sitem 254 deydi calismanizdan yaptirdim ve siralamam suan 2.sirada :)

Yeni sitemi de sizlerle calisarak yukseltmek istiyorum cunku sizin calismaniz sayesinde ilk sayfaya girecegine musteri olarak kendim garanti veriyorum :)

Calisma yaptirabilirsiniz rahatlikla. Benim sitelerin siralamasina inanmak isteyenler ozelden mesaj atsinlar gosteririm ;)

Mura adlı üyeden alıntı

İkinci bir çalışma daha yapıldı Hatta Ücretini hala ödeyemedim :) Aramıda Halledecem en kısa zamanda ....Sitem Biraz bekleme yapıldıktan sonra sitem su anda senytan kulağına kursun mu desem bi yerlerimi mi kasısambilemiyorum nazarlardan korumak amaclı... 9 sıraya yerleşti işinde iyi ve iş harici bilgilerinde yardımcı bir arkadaş...

Effe adlı üyeden alıntı

Recep Bey'den üst üste 2 defa paket aldım. Sitelerim 2. haftalarından sonra, ciddi anlamda yükseldiler. Ayrıca, kendisi için şunu rahatlıkla söyleyebilirim; daha önce çalıştığımızda haliyle önce bir ticaret gereği güven lazım. İş sonrası para verebilirim dediğimde, ikiletmedi bile :) 3 gün içerisinde ilk 2 siparişin raporunu anında dediği vakitlerde sundu. Sonraki siparişimizde de , bazı sorunlar yaşadığı için telefonla bildirmişti gecikeceğini. Raporları alıp ödeme yapacağım dediğimde, bu ikramımızdır dedi. Parasında pulunda değiliz tabiki, böyle davrandığı için kendisine yalakalık yapıyoruz sanmasın kimse. Arkadaş, kendi konusunda nadiren işleri sonuçlandırıp - faydasını fazlasıyla gördüğümüz kişilerden biridir. Konusundaki mesajlardan ve sanırım konunun sayfa adedinden bu bellidir :)

Şuan bir paket daha sipariş ettik, şahsen zerre şüphemde yok. Kendisine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim :)

Kaanatak adlı üyeden alıntı

Arkadaşla geçen hafta çalışma yaptırmıştık.Bu kadar kısa sürede bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim.Beş gün içerisin de ki hit farkı fotoğrafta mevcut.Fazlası ile memnun kaldım ve arkadaşın konusuna da bunu yansıtmak istedim.

Efe_INCE adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Arkadaşa yaptırdığım çalışmadan önceki ve sonraki sonuçları paylaşmak istedim.

Hedef kelimelerimden biri için, çalışmadan önce screen almıştım.

İşte önce:

Genel :

Hedef Kelime Sıra:

Çalışmadan Sonra:

Genel :

Hedef Kelime :

Recep Bey'e gerçekten çok teşekkür ederim.

Not: Bu mesajdan kendisinin haberi yoktur, sadece yaptığı işin fayda sağladığını ve işi sorunsuz teslim ettiği için kendisine teşekkür için paylaşılmıştır..

Mkarabiyik adlı üyeden alıntı

Arkadaşımıza 2 hafta önce betrayal platinium seo paketi yaptırdım. İlk 500 de olmayan sitem 19. sıraya yükseldi. Herkese tavsiyemdir. İşini çok iyi yapan bir arkadaşımız.

Mura adlı üyeden alıntı

geçenlerde bir çalışma yaptırdım biraz tedirgin bi şekilde ..... sonuç itibari ile bircok ******** var.... ama bi düşününce çok çok 20-30 tl gibi cuzzi bir para gider giderse basımın gözumun satakası olsun diyerek bir arkadasımın gazı ilede yaptırma kararı aldım raporu elime 2 gunde geldi rapor gelir gelmez sitemi verdiğim anahtar kelime ile analiz yaptım birde baktımki googlede ilk 500 de olmayan site 14 sıraya yerleşmiş sanbax vs gibi yermiyiz düşüncesi ilede bu zamana kadar yorum yapmadım su an arada analizlerime baktığımda 14-15-16 cı sıralardan aşşağı düşmüyor .. biraz bekle dikten sonra tekrar bir çalışma yapabilirim diğer sitelerim içinde ayrı ayrı çalışma yaptıracağım kesinlikle ben gibi bu işi yarım yamalak bilen arkadaslara tavsiye ediyorum en azından güvenilir ve işinin ehi bir arkadaş.... Tekrar Teşekkür ederim.....

rabii adlı üyeden alıntı

anahtar kelimem (daniel klein saatler) 250. sıradan 1.sayfa 3.sıraya geldi bi kaç gün içinde
ne denebilirki gerçekten süper bir çalşıma

CyBeRPrenS adlı üyeden alıntı

Çalışma yapılmadan önce anahtar kelimede 32. sıradaydı 12. sıraya geldi. diğer sitelerim içinde 3 paket sipariş verildi. Emeğine sağlık arkadaşım.

SER adlı üyeden alıntı

Merhabalar, arkadaşa yaptırğırm işden memnun kaldım. Sıralamada 2 ci sayfada bulunan sitem suan 8' ci sıraya kadar geldi 2 ci calısmayı yaptırmayı düsünüyorum. Emeğine sağlık kardeşim.

onrckr adlı üyeden alıntı

İstediğim kelimede 25.sıradayken 2.sıraya yükseldim. Kelime anlamında sitem yükseldi.

atkhosting adlı üyeden alıntı

2. Çalışma rapor alındı.

1. Çalışmada istenen sonuça ulaşıldı kelimler google 'da 2. sıraya yerleşti.
Teşekkürler.

Cankalemi adlı üyeden alıntı

Çalışma
yapmadan önce 67'inci sıradayken daha
şimdiden 26.nci sıraya yerleşmiş durumda, mükemmel iş diye buna denir
:)
Betrayal uygun fiyata kaliteli hizmet diye buna denir, teşekkürler.

boraege adlı üyeden alıntı

iki sitem için çalışma yapmıştım. Etkisini hemen gösterdi. Birinicisi 61. sıradan 28 sıraya, İkincisi ise 25. sıradan 11. sıraya kadar geldi. Bu çalışmaya bu kadar etki için teşekkürler...

reball adlı üyeden alıntı

1 adet platin yaklaşık 10 gün önce satın alındı.hedef kelimelerde gidilebilecek en iyi noktalarda olmama rağmen 1-2 sıra atlamayı başardım. teşekkürler. raporlama zamanlamasında da bir problem yok.

Videoreklam adlı üyeden alıntı

Harika bir arkadaşım işini tüm dürüstlüğüyle yapmakta ayrıca çok anlayışlı ve alakalı.

İlk sayfa 8.ci sıradan 4.cü sıraya yükselme söz konusu tekrar teşekkürler

zaptak adlı üyeden alıntı

Daha çalışmalarımız bitmedi ama etkisini görmeye başladık, 2. Sayfanın 6. sırasından birinci sayfaynın 9. sırasına yükseldik. Çalışma başlayalı 3 gün oldu.

ahmetshen adlı üyeden alıntı

platinum paket almıştım. imzamdaki site ilk 500 de yoktu. ama şimdi 140. sırada teşekkürler Recep hocam

Turkishli adlı üyeden alıntı

Daha önce 4 site için yaptırmıştım. Allah'a şükür verim almadığım site yok. Şimdi 5. sitemin ödemesinide geçtim. İyi çalışmalar.

LosT1983 adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı. Forum sitem veritabanı hatası yüzünden cuma, cumartesi ve pazar günleri kapalı kalmıştı.Pazartesi sabahı forum sitemi aktif ettim.Site 2 gündür gerçek anlamda aktif.2 gündür hiç beklemediğim kadar ziyaretçi geliyor siteme.Betrayal_13'e çok teşekkür ediyorum böyle bir hizmet verdiği için bizlere:)

izlemesitesi adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı. Güvenilir ve hızlı arkadaş . Sitem 2 gün içinde 41. sıradan 26. sıraya yükseldi bu kadar hızlı etki beklemiyordum . Bu seo çalışmasını kesinlikle yaptırmalısınız . İnşallah bir daha çalışacağız arkadaşla. Teşekkürler.

legendking15 adlı üyeden alıntı

Çalısmam bitti düzde 10 gun içerisinde belli olur demişti ama 2. Günden kendini belli etti .istedigim kelimeden 3. Sıraya yerleştim bu fiyatta olan islemden hic beklemiyordum böyle basarı :) teşekkürler yeni bir kampanya bekliyorum :)

rabii adlı üyeden alıntı

çalışma süper,işin ehli bi arkadaş çalışmanın ilk günü hitt artışı %100 oldu teşekkür ederim

Direj adlı üyeden alıntı

Rapor Teslim Alındı Gerçekten Kardeşim Güzel Bir Çalışma Yapmış Eline ve Gözlerine Sağlık Bu Çalışmayı İsteyen Arkadaslara Tavsiyem Bu kardeşimizle Çalışmasıdır, Ben Kendi Adıma Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım Saygılar Allah Kolaylık Versin.

HeReTiC adlı üyeden alıntı

Arkadaşa belki 50 tane iş vermişimdir hepsininde raporlarını aldım + ödemelerini bile işi yaptıktan 10-15 gün sonra verdiğim zamanlar oldu,
gerçekten işini düzgün yapan bir arkadaşımız.

hafta sonu 10 adet iş daha verilecektir.

kanas271 adlı üyeden alıntı

rapor alındı etkisi görülmeye başlandı arkadaşlar tavsiye ederim 2 arkadaş yaptırdık ikimizde etkisini gördük

Umutbey adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim arkadaş gerçekten çok uğraşmış. Yaptığı iş aldığı paradan daha çok.. Helal olsun.. Umarım tekrar çalışırız.. Faydasını daha bugünden gördüm çalışma da daha bugün bitti ama 4 günlük bir çalışmadan sold paket satın alınmıştır.Sürekli çalışma gerçekleştiriyoruz ve bu paketlere bu fiyatlar mükemmel etkili..

ErzurumPark adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı.Gerçekten güzel çalışma.Ayrıca paket içeriğine göre daha fazla çalışma yaptığınız için teşekkür ederim.

Oguz11 adlı üyeden alıntı

daha önceden bir sitem için çalışma yaptrmıştım çok memnun kaldım diğer bi sitem için çalışma yaptıracağım sanalpazar linki pm lütfen

Ayz3T adlı üyeden alıntı

bir adet alınmıştı önceden faydasını gördüm. bir adet daha alıyorum. çalışmaya başladı arkadaş. teşekkürler

Turkishli adlı üyeden alıntı

Daha önce 2 sitem için yaptırmıstım ve çok iyi verim almıştım. Şimdi tekrar yeni 2 sitem için sipariş verdim. İyi calısmalar.

skypuncher adlı üyeden alıntı

Rapor'u teslim aldım, detaylı ve özenli bir şekilde hazırlanmış.. Kaliteli hizmet teşekkür ederim.

Bluewater adlı üyeden alıntı

Arkadaş işini büyük bir titizlik ile yapıyor. Rapor geldi ve oldukça memnun kaldım, İyi çalışmalar.

qoxu adlı üyeden alıntı

rapor alındı kaliteli iş çıkardı. yeni sipariş vermeyi düşünüyorum

skypuncher adlı üyeden alıntı

Harika iş çıkarmış, Raporlar özenle hazırlanmış. Yeni siteler için pm atıyorum.

Teşekkür ederim.

ttk adlı üyeden alıntı

raporumu aldım, iki sitem için paket almıştım her ikiside yükselmeye başladı, en küçük paketle çalışma yaptırdığım sitem dahi 100.sıradan 2 3 gün içinde 80e geldi. hayırlı işler bol satışlar

FeNoMeN_ adlı üyeden alıntı

Arkadaşa daha öncede çalışma yaptırıp sitelerimde faydasını görmüştüm.Şimdide 2 adet Gold çalışması için sipariş verilmiştir.

FeNoMeN_ adlı üyeden alıntı

Arkadaşa yaptırmış olduğum çalışma çok verimli oldu,sitem şu an ilk sayfada çıkıyor kendisine teşekkür ediyorum.

Demirkan adlı üyeden alıntı

Seo Paketi 4.Kez Yaptırılıyor , Hangi siteme yaptırsam Kesin Artış Gözledim
Seo Betrayal_13 Ten Sorulur : )

Demirkan adlı üyeden alıntı

Seo Çalışmasıyla Sitelerimle kelime bazlı kesin Yükselme oldu Arkadas işini iyi yapıyor.

kenansagiroglu adlı üyeden alıntı

Arkadaş konuya hakim, bilgili, tecrübeli herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir ve beklentilerine değecek başarıyı görebilir. Tavsiyemdir.

boraege adlı üyeden alıntı

arkadaş ile ilk olarak 2 site sonrasında ise 5 site ile ilgili çalışma yaptım. Hepsinde de istediğim kelimelerde başarıyı yakaladım. Ellerine sağlık. çalışmalarının devamını dilerim...

Oguz11 adlı üyeden alıntı

Rapor alındı gayet güzel bir çalışma ve detaylı rapor teşekkürler iyi çalışmalar

Cankalemi adlı üyeden alıntı

Rapor alındı, güzel iş çıkarılmış. Ayrıca fazla yapılan iş için teşekkürler:)
Uygun fiyatta iyi çalışma herkese tavsiye ederim.

Kage adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı arkadaşa teşekkür ederim. En ufak sorularımı bile yanıtladı gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.

Arkadaşla bir site için daha çalışma yapıldı, aynı titizlik aynı kalite.
Kendisine çok teşekkür ederim.

webledik adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı,ilgili ve işini iyi yapan bir arkadaşımız.İki hafta içinde kelime bazında da hızlı bir yükselme oldu.

biliyom adlı üyeden alıntı

Hızlı rapor gonderili çalışma çok başarılı Teşekkürler

ayrıntılı olarak rapor alınmıştır itinalı iş yapmayı standart hale getirdiği için Betrayala ayrıca teşekkürler.

kontrakurt adlı üyeden alıntı

1 site için çalıma yaptırdım rapor elime sorunsuz ulaştı hızlı ve ve işini fazlasıyla yapan bi arkadaşımz teşekkür ediyorum

BySiriUS adlı üyeden alıntı

raporlar elime ulaştı çok kaliteli bir çalışma olmuş. tekrar çalışmak üzere inş.

AJaNSULuS adlı üyeden alıntı

Uygun Fiyat , Temiz İşcilik, Hızlı Teslimat,
Bi paket aldım herkeze tavsiye ederim bayramdan sonra 10-15 paket daha alıcam çok teşekkür ederim

rapor alınmıştır her zamanki gibi itinalı iş.

sinan06 adlı üyeden alıntı

teşekkürler paketin fazlası var eksiği yok kolay gelsin tekrar çalışmak dilegi ile...

Rapor teslim alındı, arkadaş titiz çalışma yapmış. Çok teşekkür ederim kendisine.

Sonsuzsiyah adlı üyeden alıntı

1 adet sitem için çalışma yaptırdım zamanında rapor teslimi oldu ilgili bir arkadaş , Hayırlı satışlar dilerim.

Mesaj 13 defa düzenlendi. Son düzenleyen: BetrayalSEO (16.02.2024 16:18)

zaferbas mstfozdnc secret1071

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

EnkaZ EnkaZ Dijital Pazarlama Uzm. Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 31
  • Ticaret 24, (%100)
[COLOR=#000]BetrayalSEO[/COLOR] backlink alanında 1.000'lerce müşteriye hizmet vermiş ve referanslarından da anlaşılacağı gibi kaliteli hizmet sunmaktadır. Herkese tavsiye ederim.
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam hoş geldiniz, hayırlı satışlar :)
Buraya gelişiniz şerefine en kısa zamanda bir çalışma yaptıralım :)
Alanında profesyonel biridir alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
1 Adet Gold Paket sipariş Geçildi. Rapor gönderildikten sonra görüşlerimi ivedilikle bildireceğim. :)
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Sembolbu Sembolbu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
1 adet gold paket sipariş geçildi.

çalışma sonrası detayları özet geçeceğim :)
AhmetGuler BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 158, (%100)
Sipariş Verenlere Hayırlı Olsun..
İş Alımı Devam Etmekte..
Skype Ekleyerek İletişim Kurabilirsiniz..
Skype - Mail : betrayalseo@hotmail.com

Yeni Ve Geliştirilmiş Paket İçerikleriyle Çalışmalarımız Devam Etmekte.

simaofcp simaofcp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Medya Sektörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 21 / 81
  • Ticaret 36, (%97)
1 Adet Yabancı Seo Paketi Sipariş Geçildi.

Arkadaş ilgili, güzel sonuçları merakla bekliyoruz.
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

programdukkani programdukkani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Developer
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
1 Adet Standart Paket Sipariş Geçildi.
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

mertgulec mertgulec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
1 Adet Klasik Paket sipariş Geçildi.
BetrayalSEO

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 158, (%100)
Sipariş Verenlere Hayırlı Olsun..
İş Alımı Devam Etmekte..
Skype Ekleyerek İletişim Kurabilirsiniz..
Skype - Mail : betrayalseo@hotmail.com

Yeni Ve Geliştirilmiş Paket İçerikleriyle Çalışmalarımız Devam Etmekte.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al