Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

179Beğeni

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Backlink Paketleri
Gerçek Backlink Paketi mi Arıyorsun ? TAMAMI OTORİTER Backlink Çalışmaları - Spam YOK ! Program YOK ! Kalite VAR - Nitelik VAR -

Gerçek Backlink Paketi mi Arıyorsun ? TAMAMI OTORİTER Backlink Çalışmaları - Spam YOK ! Program YOK ! Kalite VAR - Nitelik VAR -

Okunmamış 07 Eylül 2016, 18:16
SeoBoss Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Me... So...
Ticaret: 25, 100%
Alıntı:
ogrencifm Adlı Üyeden Alıntı
skype eklenmiştir hocam bakarmısınız
Görüşme sağlanmıştır.
Okunmamış 07 Eylül 2016, 22:53
SerkanERGÜN Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 33 / Erkek
Meslek: Ticaret
Ad, Soyad: Se... Er...
Ticaret: 235, 100%
SeoBoss'un yaptığı çalışmalar bir tarafa, kişiliğinin ön planda olduğu muhteşem bir karaktere sahip. Aylardır çalışıyoruz ve çalışma prensibini ciddiye alan aynı zamanda çıkardığı işin derecesi apaçık ortadadır. Forum da SEO işi yapan nadir insanlardan biridir. Çalışma süresince tanıdığım ve bilgi alışverişi yaptığımızda anladım ki çalışma yaptığı herhangi bir web sitesini benimseyerek ilerletmeye gayret edip başarı elde ediyor.

Herkes seo yapabilir, ama kalıcı ve ileri dönük çalışmaları herkes yapamaz. Bu tür çalışmaları profesyonel bir hizmetle almanızı önerdiğim Seoboss arkadaşım var. Bunu ne kadar anlatsam da fark edemeyebilirsiniz ama çalıştığınız da benim şuan burada sarf ettiğim cümlelerin çok fazlasını hak ettiğini anlayacaksınız.

Uygun bütçe oranı ile de her sektöre göre planlamalar yapan SEOBOSS'a güvenebilir, web sitenizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz.
hanifi36 ve SeoBoss bunu beğendi.
Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
Okunmamış 08 Eylül 2016, 12:37

Alıntı:
SerkanALAZ Adlı Üyeden Alıntı
SeoBoss'un yaptığı çalışmalar bir tarafa, kişiliğinin ön planda olduğu muhteşem bir karaktere sahip. Aylardır çalışıyoruz ve çalışma prensibini ciddiye alan aynı zamanda çıkardığı işin derecesi apaçık ortadadır. Forum da SEO işi yapan nadir insanlardan biridir. Çalışma süresince tanıdığım ve bilgi alışverişi yaptığımızda anladım ki çalışma yaptığı herhangi bir web sitesini benimseyerek ilerletmeye gayret edip başarı elde ediyor.

Herkes seo yapabilir, ama kalıcı ve ileri dönük çalışmaları herkes yapamaz. Bu tür çalışmaları profesyonel bir hizmetle almanızı önerdiğim Seoboss arkadaşım var. Bunu ne kadar anlatsam da fark edemeyebilirsiniz ama çalıştığınız da benim şuan burada sarf ettiğim cümlelerin çok fazlasını hak ettiğini anlayacaksınız.

Uygun bütçe oranı ile de her sektöre göre planlamalar yapan SEOBOSS'a güvenebilir, web sitenizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam. Allah utandırmasın ve başarımız daim olsun.

Saygı ve Hürmetle
SeoBoss
Okunmamış 09 Eylül 2016, 14:28
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: ..
Ad, Soyad: Is... Çe...
Ticaret: 11, 100%
Star paket sipariş verildi. Büyük bir ilgi gördüm belli ki işini helaliyle yapan birisi çok memnun oldum kendisini tanimaktan. Sonuclari paylasirim burdan
Okunmamış 11 Eylül 2016, 02:09

Alıntı:
isacetinkaya Adlı Üyeden Alıntı
Star paket sipariş verildi. Büyük bir ilgi gördüm belli ki işini helaliyle yapan birisi çok memnun oldum kendisini tanimaktan. Sonuclari paylasirim burdan
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah utandırmasın. Başarımız daim olsun.

Saygı ve Hürmetle
SeoFaster
hanifi36 bunu beğendi.
Okunmamış 11 Eylül 2016, 14:47
WM Aracı

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Me... Gü...
Ticaret: 1, 100%
Hocamıza Star paket çalışması yaptırdık. Bu işi profesyonelce yapmasının yanında kendisi çok samimi bir arkadaş, şimdiye kadar bir çok kere backlink ve seo çalışması yaptırdım ama Mert hocamız gibi yardımcı ve samimi bir insan görmedim. Kendisi aklınıza gelebilecek her türlü konuda yardımcı oluyor. Aklıma takıldığı soruları kendisine ilettiğim zaman hocamız içtenlikle geri dönüş yaptı. İleride kendisiyle tekrar çalışmak istiyorum. SeoBoss ile çalışmayı düşünenler varsa hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla çalışabilirler.
Okunmamış 11 Eylül 2016, 23:54
Sosyal Medya Hizmeti

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Ad, Soyad: Ka... Ka...
Ticaret: 36, 93%
Öncelik olarak şöyle bir giriş yapmak istiyorum ;
Hiçbir türlü paranızda gözü olmayan gerçekten yardım sever birisidir. Örneğin zararlı linkleri ücretli temizlermisiniz dedim ücretsiz olarak nasıl temizliyeceğimi öğretti bende bu iyi niyetinden dolayı star paketi satın aldım ve arkadaşın samimiyetine güvenerek zirveye yakın olan sitemin tam zirveye oturacağını düşünüyorum cidli anlamda çok para harcamadan googlede nasıl yükselebilirsiniz. Bunun kanıtıdır bu adam tavsiyem sizinde deneme amaçlı olsa bile bir paket satın alarak yükselişi görmenizdir. Diğer paketlerle kıyaslandığı zaman çok ucuza geliyor zaten...
Okunmamış 13 Eylül 2016, 15:59
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 42 / Erkek
Meslek: KARS...Seo..
Ad, Soyad: Ha... Gü...
Ticaret: 2, 100%
Harıka bir insan bana güven verdi sitelerimin anlaşmasını mert kardeşimle ANLAŞTIK calışmaya başladık
SeoBoss bunu beğendi.
Konu hanifi36 tarafından (13 Eylül 2016, 16:19 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 13 Eylül 2016, 21:29

Alıntı:
Turkesh Adlı Üyeden Alıntı
Hocamıza Star paket çalışması yaptırdık. Bu işi profesyonelce yapmasının yanında kendisi çok samimi bir arkadaş, şimdiye kadar bir çok kere backlink ve seo çalışması yaptırdım ama Mert hocamız gibi yardımcı ve samimi bir insan görmedim. Kendisi aklınıza gelebilecek her türlü konuda yardımcı oluyor. Aklıma takıldığı soruları kendisine ilettiğim zaman hocamız içtenlikle geri dönüş yaptı. İleride kendisiyle tekrar çalışmak istiyorum. SeoBoss ile çalışmayı düşünenler varsa hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla çalışabilirler.
İyi dileklerinizden dolayı Çok teşekkür ederim. Hayırlı bayramlar dilerim hocam. Rabbim size ve sevdiklerinize sağlık sıhhat ve huzur ihsan eylesin.

En içten saygılarımla
SeoBoss

Alıntı:
kadirkaracaoglu Adlı Üyeden Alıntı
Öncelik olarak şöyle bir giriş yapmak istiyorum ;
Hiçbir türlü paranızda gözü olmayan gerçekten yardım sever birisidir. Örneğin zararlı linkleri ücretli temizlermisiniz dedim ücretsiz olarak nasıl temizliyeceğimi öğretti bende bu iyi niyetinden dolayı star paketi satın aldım ve arkadaşın samimiyetine güvenerek zirveye yakın olan sitemin tam zirveye oturacağını düşünüyorum cidli anlamda çok para harcamadan googlede nasıl yükselebilirsiniz. Bunun kanıtıdır bu adam tavsiyem sizinde deneme amaçlı olsa bile bir paket satın alarak yükselişi görmenizdir. Diğer paketlerle kıyaslandığı zaman çok ucuza geliyor zaten...
Allah razı olsun hocam, elimden gelenin üstüne çıkabiliyorsam bu benim için ödüldür. Başarımız ve birliğimiz daim olsun.

Saygı ve Hürmetle
SeoBoss

Alıntı:
hanifi36 Adlı Üyeden Alıntı
Harıka bir insan bana güven verdi sitelerimin anlaşmasını mert kardeşimle ANLAŞTIK calışmaya başladık
Hayırlı uğurlu olsun, allah utandırmasın. Başarımız daim olsun.

Saygı ve Hürmetle
SeoBoss
Okunmamış 13 Eylül 2016, 22:31
Kimlik Onayı Bekliyor

Yaş / Cinsiyet: 41 / Erkek
Meslek: Ajans Sahibi
Ad, Soyad: Ha... Yı...
Ticaret: 0, 0%
bi raporda ben alabilirmiyim??
SeoBoss bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Backlink Paketleri