WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   Güncellendi Dünyaca Ünlü Sitelerden BACKLİNK Çalışması Global Siteler Edu-Gov Siteler DA / PA Değeri Yüksek Siteler % (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/guncellendi-dunyaca-unlu-sitelerden-backlink-calismasi-global-siteler-edu-gov-siteler-pa-degeri-yuksek-siteler-143487.html)

Emrah 01 Mayıs 2014 10:12

Güncellendi Dünyaca Ünlü Sitelerden BACKLİNK Çalışması Global Siteler Edu-Gov Siteler DA / PA Değeri Yüksek Siteler %
 
Bilgilendirme:
Son zamanlarda sağdan soldan buldukları sitelerle ve bizden hizmet alan/konumuzu kopyalayan çok fazla amatör ilanlar bulunmakta.
Sürekli güncellenen sitelerle + 10 yıllık tecrübe ve 5 bin üzeri referans ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

12.10.2020 Paketlerimiz Daha Kaliteli Sitelerle Güncellenmiştir.

İLETİŞİM: Özel mesaj veya Skype & Mail r10emrah@hotmail.com.tr

https://cdn.r10.net/editor/50952/2815744925.png

Canlı Destek: www.Googital.com

%100 OLUMLU PUAN
+
5000 ve Üzeri Referans ile Sizlerleyiz.https://www.googital.com/wp-content/...2/paketler.png

https://www.hizlibul.com/upload/urun...j3mrria5ia.png


Dünyaca Ünlü Sitelerden Profil Backlink fırsatıyla karşınızdayım.Piyasada Ucuz fiyatla tek tıkla 500 link gönderen, otomatik PROGRAMLA Yapılan Spam linkler değildir. Ucuz Spam linkler alıp sitenizi Filtreye sokmayın!%100 Elle eklenmektedir.

• Siteler Dünya çapında otoriter sitelerdir.

• Mozrank, hit, alexa ve trustrank değerleri de çok yüksektir.

• Her sayfada sadece size ait özel link bulunur.

• Her çalışmada doğal link olması için ip adresi değiştirilip linkiniz eklenir.

• Tamamen YASAL bir şekilde Size özel boşta bir kullanıcı adı ile hesap açılır, linkleriniz eklenir. Silinme olasılığı %1 denecek kadar azdır.

• Dofollow/nofollow karışıktır. Son panda ve penguin güncellemesinden sonra nofollow linklerin değeri arttı.

• Trustrank değeri ve Google sıralamanızı ve Alexa değerlerinizi yükseltir.

• Sitelerin ortalama yarısına anahtar kelime, yarısına ise linkinizi ekletebilirsiniz.

• Edu paketteki 3-4 site TR karaktere izin vermez. (ş,ü,ç,ğ gibi karakterler desteklemez, s,u,c,g şeklinde eklenir. + Edu sitelerde bazen sunucu sorunu olabiliyor, böyle durumlarda normal kaliteli sitelerden ekleme yapılır.)

• Sitelere kesinlikle ping yapmıyorum. Bu zararlı bir işlemdir, doğal olması için zamana bırakmanız gerekmektedir,index sorumluluğu size aittir.

• İş bitimi detaylı rapor sunulur. (Raporu link olarak iletiyoruz, müşteri gizliliğinden dolayı rapor iletildikten 15 gün sonrasında arşivimizden silinir.)


-Çalışma teslim süremiz paket başına ortalama 15-20 gündür.
Bu süre içinde bilgi verilmemektedir, yalnızca iş bitimi bilgi verilmektedir. Toplu alımlarda süre sorunuz.


Not: verilen iş, iptal edilemez. Çalışmaya başlanmadıysa, ikinci siteniz için değişim yapılabilir.


Toplu alımlarda indirim yapılır, fiyat sorabilirsiniz.


Ödeme onayından sonra siparişler işleme alınır.


Önemli: Hizmet sağladığımız müşteri aynı hizmeti sunamaz. Sitelerin raporu, ücretsiz veya ticari amaçla satılamaz/dağıtılamaz! Tespiti halinde şikayet edilip cezai işlem uygulanacaktır.

Ayrıca; Google'ın siteler üzerinde yüzlerce algoritması var, yararını deneyerek test edebilirsiniz. Konumuzda yeterince müşteri yorumu mevcuttur.
Bu garantili bir çalışma değil dir. Garantili çalışma için seo hizmetimizi almanız gerekmektedir, bunun fiyatı da kelime rekabetine göre aylık 500-1000 tldir.

Saygılarımla..


Diğer Hizmetlerimiz

500+ Referans / Film-Dizi siteleri için Site içi Optimizasyon ve Hitlendirme Çalışması Yapılır.

Profesyonel Firma Rehberi Kayıt Firmanızı Türkiye'ye Tanıtın %100 Manuel Ekleme


Müşteri Yorumlarımız

Alıntı:

sott Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1074473955)
Emrah Bey'den Güney Amerikada faaliyet gösteren ispanyolca sitemiz için 1 kelime odaklı platin paket alımı yapmıştık.

Kelimemiz rekabeti yüksek olan ve 5-6 ülkede kullanılan jenerik bir kelimeydi. 5 Yıldır ilk sayfaya gelemediğimiz sitemizi de yenilemiştik ve sonrasında Platin paketi aldık.

Şuanda kelimemizde 3 ülkede 1. sıradayız. Diğerlerinde 1-2 sayfalara geldik. Daha da iyi olacağına inanıyorum.

Teşekkürler.

Herkese tavsiye ederim.


Alıntı:

ekayacetin Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073696788)
Emrah beyden 3 ay önce açtığım sitem için platin paket satın aldım. Hedeflediğim anahtar kelimede ilk 100 e 3 ay boyunca girememiştim. Emrah bey söylediği tarihte sorunsuz bir şekilde siparişimi teslim etti sitem anahtar kelimede 60. sıraya geldi.Bu sıra hızla yükseliyor. Kaliteli backlink almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Alıntı:

EgeCan Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073661608)
Emrah hocamla sürekli olarak çalışıyoruz. Kendisi işinin hakkını veren sürekli olarak çalıştığım nadir insanlardan. Sürekli olarak çalışmalara devam edilecektir çünkü her zaman etkisini görüyorum. Eline emeğine sağlık 6 toplu iş daha teslim alındı.

Alıntı:

metinoz Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072727498)
Arkadaştan paket almak isteyen arkadaşların okumasını tavsiye ederim.
Hizmeti teslim alalı 40 gün oldu. İlk başlarda sıralamda 42-45 arasında bulunan sayfamız 2. haftalarda 30-35arasına kadar yükseldi yalnız daha sonraki süreçte anlam veremediğim şekilde sayfamız 6. sayfaya 51-55 arasına düşmeye başladı. Her gün sitenin durumunu kontrol eden birisi olarak bu durum biraz canımı sıkmadı değil. 1 ay boyunca her gün kontrol ettim fakat gün geçtikçe sayfamın sıralaması olumsuz yönde düşmeye devam edince backlink hizmetinin zararlı olduğuna kanaat getirmiştim. Arkadaşa herhangi birşey sormadım demedim de.

Daha sonraki süreçte web sayfam yurt dışı aramalarında 6. sırada çıkmaya başladı fakat Türkiye aramalarında yine 60 lardaydı. Bu sefer backlink eklenen sitelerin yurt dışı kaynaklı olduğu için böyle olacağını düşünüp yinede durumu kabullendim.
Fakat 1 hafta önce baktım ki web sayfam Türkiye aramalarında da 6. sırada çıkmakta. Hemde ilk başta 52. sırada bulunan makale ile değil doğrudan doğruya anasayfamızın adıyla 6. sırada çıkmakta, kaldıki anasayfa adımız ilk 100 de bile yoktu. Bu seviyede bir başarı beklemiyordum.

Özetle ilk 100 de olmayan web sayfamız şuan 6. sırada. 1 haftadır olumsuz bir değişimde olmadı.

200 - 300 tl fiyatlarla çalışan kişilerin referanslarını kontrol ettiğimde yapılan çalışmanın kalıcı olmadığını tespit etmiştim hatta öyleki içinde seo yada backlink adı geçen websayfalarına sahip olmalarına rağmen google da "seo" ve "backlink" aramalarında ilk 100 de bile olmadıklarını farkettim. Buradan hareketle kendi web sayfalarını ilk 100 e sokamayan kişilerle çalışmadım fiyat olarak çok cazip olan arkadaşla çalıştım. Sonuçtan memnunum. Arkadaşla çalışacak kişiler gönül rahatlığıyla çalışabilir sadece benim gibi sabırsız olmamalarını tavsiye ediyorum.

Alıntı:

sndesign Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072205806)
Ben arkadaştan edu-gov full paket satın aldım. Güzelce hazırladı ve ilgilendi sağolsun. Nihayet Çalışma meyvasını verdi. Biraz sabır + biraz emek = Ve sonuç aşağıda:

İkinci siparişi başka bir sitem için geçtim kendisine.

Yüzlerce lirayı seoculara vermeyin, mantıklı ve yerinde adımlar atın arkadaşlar:)


https://i.hizliresim.com/8POWbW.jpg

Alıntı:

jabbcreative Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073367927)
2 hafta önce bir iş verildi kendilerine, çok memnun kaldık 3 sayfa yukarı fırlattı.
Tekrar bir sipariş geçtik kendisine, iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.

Alıntı:

Siyanix Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072206024)
Emrah arkadaştan daha önce 10 adet platin paket sipariş verildi ve çalışma sonucunda sitelerim evrim geçirdi.az önce 5 platin paket daha sipariş verildi.kendisi çözüm üreten ve kendi kafasına göre değil müşterinin istedikleri dogrultusunda ilerleyen bir arkadaşdır tşk ederiz kendisine..

Alıntı:

WarmachineW Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072492964)
1 Adet site için Platin paket sipariş verdim o kadar etkisi oldu ki Sitemde ki her yazı neredeyse ilk sayfalarda. 3 Adet Daha Platin Paket Siparişi Verilmiştir. Teşekkürler Emrah Bey :)

Alıntı:

gunesgame Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072717617)
Hem yaptığı iş hayet başarılı hemde kendisi çok iyi bir insan. Ben yeni değil çok uzun zamandan beri çalışıyorum hep memnun kaldım kendi dalımda google sıralamasında ana sayfada 7-8 tane websitem var bu işten anladığımı bu yüzden tahmin ediyorum ve bana güvenen varsa arkadaş gayet başarılı tavsiye ederim.

Alıntı:

arap Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072257352)
daha önce 1 sitem için çalışma yaptırıldı. Arkadaşın konusuna bilerek yazmamıştım. Çünkü iş tesliminden hemen sonra çalışmanın verimi yapılmaz iyi yorum yaparsam sonra faydasını görmezsem zoruma gider diye yorum yapmadım.

Çalışma yaptığım sitede hitler gün geçtikçe yükselmeye başladı. bugün iki sitem için daha spariş verdim

Alıntı:

BilgiciDedeniz Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072387488)
Bir sitem için çalışma yaptırdım, çalışma yaptırmazdan önce sitem 30. sıralardaydı. Çalışma sonrasın da site, 15. Sıralara kadar yükseldi.

Alıntı:

mewo95 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073367251)
Çalışma yaptırıldı, sitem 7-8. sıralardaydı organik hit vs. uğraşıyordum paketi aldıktan sonra direk 3. sıraya çıktı.
Emrah Bey çok ilgili, teşekkürler.

Alıntı:

eminbarkcin Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072474517)
Arkadaşın işi teslim ettikten sonra üzerinden biraz süre geçti ve yapılan çalışmalar etkisini göstermeye başladı. Tekrar ellerinize sağlık. Yakında tekrar sipariş geçeceğim.

Alıntı:

Euros Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072572852)
Yeni siteler açıyorsanız eğer ana site mayetinde bulunduğunuz sektörde, kendi sektörünüzdeki sitelerden backlink almadan önce 30. günden sonra ilk olarak bu çalışmayı yaptırırsanız muazzam bir etki veriyor.

Ortalama 200k civarında hitim var, yeni site kurduğumda hep işe Emrah arkadaşımızdan platin paket alarak başlıyorum, artık doğal bir süreç oldu.

Daha öncesinde 3 defa platin paket almıştım, bugün yeni 2 tane platin paketin de siparişi verildi.

Kendisine teşekkür ederim kaliteli hizmeti ve güzel ticaret anlayışı için.

Alıntı:

editoralp Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072929920)
Uzun yorum yapmak için 2-3 gün beklemek istedim ve beklenen gün geldi :) Konularda gezerken Emrah hocamın konusunu gördüm, ilgimi çekti. Bir baktım yüzlerce yorum, kaliteli profil herkes memnun vs. Bende bir platin paket siparişi vermek istedim. Üzerinde calısma yaptığınız sitem 25. gününü yeni doldurdu. Kendisine 2 kelimeden oluşan anahtar kelime ilettim. Platin paket ile yaklaşık 60 küsür backlink calısması yaptı. Ayrıca 2 tane bonus hediyesi verdi :) onun için ayrı teşekkürler parantez açmak istedim. Herneyse sitemiz daha 25 günlük ve rakipler de gayet köklü siteler. İlgili aramada 60 küsürlerdeyken backlınk calısmasından sonra ilgili anahtar kelimede 6. sıraya geldik :) Her gün baktığımda 20 sıra birden atladı ve bugün baktığımda inanamadım :) Gercekten hakkını veren bir kişilik kendisi. Hem karakteri hem çalışması 10 numara 5 yıldız. Backlink çöplüğü değil onu anladım. Tekrardan teşekkürler Emrah hocam. Herkese platin paket tavsiye ederim. Yükseliş isteyenler için :) Hayırlı günler

Alıntı:

ByAsLaN Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072473748)
Emrah hocam ile daha önce çalışma paketleri farklı iken çalışmalar yapmıştık. Şimdi yeni gördüm paketler büyümüş ve birleştirilmiş çok güzel paketler çıkmış ortaya.

Platin paket için çalışma yaptırılmıştır.

Alıntı:

azattarinci Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073365922)
1 adet platin paket alındı, rapor tarafıma teslim edildi. Çalışma yaptığı kelimede sitem ilk sayfaya çıktı. Teşekkürler :D

Alıntı:

demirumt Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073371285)
Kardeşim'in ellerine sağlık. Çalıştığı siteler gerçekten alexa değeri yüksek siteler. şimdi raporu teslim aldım. bu kadar beklemiyordum açıkçası. farklı yerlerde saçma sapan ücretlerle seo hizmeti aramanıza gerek yok. Emrah kardeşimin fiyatları da gayet uygun bu fiyata bu kalite iş çok güzel bir fırsat. Herkese tavsiye ederim. Eline emeğine sağlık kardeşim..

Alıntı:

Mf.Rub Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072116131)
2 Site için çalışma yapıldı :) 1 kelime verdiğim halde direk 5-6 kelimeyi etkiledi :)
Aldığım, açtığım tüm siteler için çalışmaya devam :)

Teşekkürler dost :)

Alıntı:

necmicolak Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072336028)
Gold paketi bugün teslim aldım.

Hit durumumda gözle görülür derecede artış oldu. index hızında da aynı şekilde artış oldu. kendisine çok teşekkür ederim. beklediğimden çok daha iyi sonuçlandı.

Alıntı:

yolcu_34 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072263220)
2.ci calisma olarak baska sitem icin gold paket isi verildi Emrah hocama. Ilk pakette baya faydasini gordum bundada gorecegim insallah. Saygilarimla.

Samsung ile

Alıntı:

newpage Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071791290)
Emrah Bey'den aldığım backlinkler etkisini gösteriyor yaptığımız çalışmaya güzel bir takviye oldu :)

Alıntı:

EralpCicekdagi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072361654)
1 site için 60 sitelik çalışma yaptırıldı, etkisini gördüm.

1 site için daha 25 edu gov paketi sipariş verildi.

Alıntı:

Meliksah_2006 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1071481946)
Çalışma yapılmıştır. Oldukça zor bir kelimede 8. sırada olan sitemiz 4.sıraya getirilmiştir. İlgili ve detaylı rapor sunan bir arkadaş, teşekkürler.

Alıntı:

Minic Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069968273)
Rapor teslim alındı. Gördüğüm en güzel backlink çalışması. Haftaya ikinci sitemiz için çalışma yapılacaktır. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar alabileceğiniz en güzel backlink paketi boşuna 200 300 :tl vererek spam sitelerden link almayın.

Alıntı:

YusufKISA Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069963975)
İlk olarak 1-2 çalışma yaptık memnun kalınca 16 adet çalışma satın alındı. Raporları teslim aldık tavsiye ederim. Temiz ve risksiz bir şekilde sitesini çıkartmak isteyenler için ideal.

Alıntı:

Dreamhunter Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072410080)
Çalışma yaptırıldı ve an itibariyla teslim alındı. Arkadaş son derece titizlikle ekleme işlemini yapmıştır. Yine çalışmak isteyeceğim nadir insanlardan birisi. Ellerine emeğine sağlık Emrah hocam.

Alıntı:

habermark Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072415954)
Ellerinize sağlık 2 sitem için biri yabancı biri türkçe 2 platin paket aldım güzel linklemeler ve tanıtım çalışması oldu teşekkür ederim

Alıntı:

fanty_35 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069936859)
Sipariş verdiğim iki pakette zamanında titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.

Tekrar çalışmak ümidiyle..

Alıntı:

Tarbilisim Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069937235)
ikincikez calısma yapılmıstır titiz bir çalışmayla teslim edilmiştir.

Alıntı:

Gloreix Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069719865)
3 site için hizmet alındı sonuç hızlı yükselme çok teşekkür ederim güvenilir ve iyi bir arkadaş hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Alıntı:

sandox Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069769814)
İş verildi - iş tamamlandı ve çok memnun kaldım teşekkür ederim

Alıntı:

fthhhh41 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069770014)
Raporlar alındı başarılı hızlı ve ilgili bir arkadaş

Alıntı:

AlptekinCan Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069286313)
çalışma yaptırılmıştır çok iyi bir rapor geldi teşekkürler

Alıntı:

hizliseedbox Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069296025)
2 adet paket alındı ve rapor teslim edildi ilgi ve alaka için teşekkürler.

Alıntı:

ClaudiusMedia Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072408648)
Edu gov 3 paketi raporu teslim alındı gayet güzel bir çalışma olmuş teşekkürler
diğer siteler için siparişlerim olacak
İyi çalışmalar dilerim .

Alıntı:

sislan Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069215029)
Çalışma yaptırıldı ve verilen tarihte iş teslimi sorunsuz bir şekilde yapıldı, teşekkür ederiz.

Alıntı:

dizayn Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069126337)
3 site için çalışma yaptırıldı, ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. kısmetse en kısa zamanda tekrar çalışılacaktır.

Alıntı:

mesut16 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072922118)
Sürekli Emrah hocamla çalışıyoruz. Yine paket aldım :) Teşekkür ederim ilgin için.

Alıntı:

ermanaltind Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073156623)
platin paket sipariş verildi, hemen her güncellemede Emrah hocamızla iş yapıyoruz sağolsun her defasında aynı özenle güzel iş çıkartıyor.

Alıntı:

EmProduksiyon Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073259804)
Site tüm anahtar kelimelerde 1.sayfa ilk 4'e oturdu.
Harika bi çalışma, ekstra birşey yaptırmadım.
En yüksek paket ile geldik 1. sayfaya.
teşekkürler (y):clap::muscle:

Alıntı:

PaTrOn35 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069320611)
2. sitem için çalışma yaptırıldı rapor her zamankı gibi sorunsuz teslım ettı tşkler

Alıntı:

oflibaba Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072928491)
Her elime aldığım siteye ilk önce yaptığım iş bu paketlerden almak. Yine kaliteli bir hizmet aldım. Teşekkür ederim

Alıntı:

xbased Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1073286132)
çalışma yaptırılmıştır, faydasınıda görmeye başladım açıkçası teşekkür ederim.

Alıntı:

sessizcocuk Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069315392)
Çalışma yapılmıştır. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Emrah Hocam'a teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Alıntı:

emreyurtseven Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069476966)
Güzel,temiz Hızlı iş her anlamıyla karşılık alabileceiğiniz bi arkadaş.

Alıntı:

Effe Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069473793)
Rapor alındı, arkadaşa ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.

Alıntı:

AhmetKofali Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069452480)
Rapor teslim alınmıştır, çalışma güzel olmuş.

Alıntı:

Novaport Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069453655)
Çalışma alındı, söz verdiği gibi zamanında ve bahsi geçen tüm değerlere göre linkler eklendi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Alıntı:

Ceybi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072919562)
kendisine bir site ile ilgili çalışma yaptırıldı gerçekten çok ilgili ve alakalı çok teşekkür ederim hocam herşey için teşekkürler eline emeğine sağlık.

Alıntı:

maruchi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069432213)
çalışmalar zamanında teslim alındı. işini iyi yapan bir arkadaş. tavsiye ederim.

Alıntı:

NeUTraliZE Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069317996)
Çalışma yaptırıldı, çok ilgili bir arkadaş.

Alıntı:

web43 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069306378)
Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...

Alıntı:

Daky Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069430062)
Iki paket siparişi teslim alındı. Teşekkürler


Alıntı:

KingDizayn Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069307184)
Çalışma Yaptırıldı Tşkler Ellerinize Saglık

Alıntı:

metropolfrm Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069308556)
2 adet backlink paket alınmıştır. rapor zamanında teslim edildi

Alıntı:

web43 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069306378)
Film sitesi için çalışması ve link çalışması yaptırıldı...

Alıntı:

MyKaBuS Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069301988)
Rapor Alınmıştır.

Çok Teşekkür Ederim İnşallah Hedef Kelimede Yükselirim.

...

Alıntı:

PaTrOn35 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069314669)
yabanci oyum sitem için 2 paketdende aldim daha once baska sitem için paket almısdım ilgili arkadas inşallah ilerde diger sitelerim içinde alırım başka çalısmalarınız olursa iletirseniz sevinirim hocam işini düzgün gününde teslim eden arkadaslar oldukça ticaret zevkli iştır iki tarafda kazanır hayirli işler.

Alıntı:

tasarimmarket Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1068963733)
7 adet site için çalışma yaptırılmıştır. Rapor alındı.

Alıntı:

SuratTeknoloji Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069068135)
Çalışma Yaptırıldı.Diyer projelerde çalışmak dileği ile.

Alıntı:

WEBTURA Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069323204)
Sorunsuz şekilde 24 saat içerisinde teslim alındı. Linkler tek tek incelendi, bir soruna rastlanmadı. Emrah Hocam'a emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Daha nice çalışmalara inşallah..

Alıntı:

fRtkmR Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069092650)
Teşekkür ederiz, işi teslim etti.. Umarım iyi dönüşler olur

Alıntı:

hbilek Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069061716)
1 adet alındım ve raporladı. İyi çalışma teşkekürler.

Alıntı:

Direct Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072258066)
İş verildi ve işi temiz bir şekilde yaptı, teşekkürler

Alıntı:

kaangumus Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069034262)
sorunsuzca raporu aldım . güzel çalışma teşekkürler

Alıntı:

future Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069239017)
Rapor teslim alınmıştır 3 site için, teşekkürler.
Tekrar çalışmak dileğiyle.

Alıntı:

kopollo Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069248514)
2 pakette alındı. siteler on numara :)

Alıntı:

mos Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069253452)
Rapor alındı. Temiz bir çalışma olmuş. Kolay gelsin.

Alıntı:

kaptan2302 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072502234)
PLATİN PAKET satın alındı arkadaş detaylı raporla çalışmanın bittiğini bildirdi kontrolleri yaptım başarılı ve süper bir çalışma olmuş ellerinize sağlık hocam hayırlı işler .. Platin paketi öneririm arkadaşlar ...

Alıntı:

eturker Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069258841)
rapor teslim alındı teşekkürler.

Alıntı:

tito Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069250357)
rapor teslim alındı, teşekkürler...

Alıntı:

doctor_cmptr Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1069248252)
çalışma yaptırıldı...


BYILDIZ 01 Mayıs 2014 10:31

Detayları pm alabilir miyim?

Emrah 01 Mayıs 2014 10:47

Detaylı pm gönderilmiştir.

realstone 01 Mayıs 2014 13:12

örnek çalışma pm lütfen

Emrah 01 Mayıs 2014 13:29

Alıntı:

realstone Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 863921)
örnek çalışma pm lütfen

Merhaba,

mail üzerinden iletişim kuran siz iseniz dönüş yaptım hocam.
Değilseniz mesajıma dönüş yaparsanız pm ile detaylı bilgi veririm.
teşekkürler.

kurtberk83 01 Mayıs 2014 16:46

gsm ile detaylı pm alabilirmiyim

Emrah 03 Mayıs 2014 10:55

Alıntı:

kurtberk83 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 864367)
gsm ile detaylı pm alabilirmiyim

pm gönderdim..

harbi46 06 Mayıs 2014 13:19

hocam örnek rapor alabilirmiyim

frbuldu 06 Mayıs 2014 13:20

mail ile detay alabilir miyim? maili pm attım.

ahmet24 06 Mayıs 2014 13:27

pm alabilir miyim?


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 23:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.