WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   (İNDİRİMLİ) Backlink Ustasından - Dev Paketler (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/indirimli-backlink-ustasindan-dev-paketler-369887.html)

sergennaslan 24 Ağustos 2016 01:34

(İNDİRİMLİ) Backlink Ustasından - Dev Paketler

Merhabalar,

Yaklaşık 3 yıldır wmaracı üzerinden değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, bir çok farklı konuda hizmet verdik ve uzun zamandır SEO hizmeti veriyoruz.

Referanslar (Ticaretlerimden daha fazlasına erişebilirsiniz.)
Alıntı:

icerikmedya Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3120798)
Kullandığımız anahtar kelimede ki 1 günlük gelişme:

https://i.hizliresim.com/r58b2N.png

Teşekkürler Sergen ağabey. :)

Alıntı:

anilcan Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3045998)
Hocam ile sitelerimden birine seo çalışması yaptık. Çalışmalardan çok iyi geri dönüşler aldık. İşlerimiz büyük ölçüde artış sağladık. Çalışmanızı tavsiye ederim.

Alıntı:

Muratcam Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3075656)
Çok bilgili, yardım sever ve konunun uzmanı bir arkadaş. Konusuna kesinlikle %100 hakim ne yapılası gerektiğini nasıl aksiyon alınacagının sorunların ne şekilde nasıl giderileceğinin kesinlikle bilgisinde. Çalışılacaksa işin uzmanı ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Alıntı:

icerikmedya Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3120158)
Muhteşem bir kalite ile backlink hizmeti aldım. Sorunsuz, güvenilir ve hızlı biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alıntı:

laborantmali Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3083538)
Sergen abiyle 2 aylık bir çalışma yaptık, çalışma sonrası anahtar kelimem de 2'inci sıraya yerleştim. Ücret konusunda öğrenci olduğum için yardımcı oldu. Ziyaretçi sayımda %250 civarı büyüme oldu.

Alıntı:

mts Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2033170)
Çalışmayı az önce bitirip raporu gönderdi. Öncelikle gerçekten çok teşekkür ederim, metinleri'de kendisinin yazmasını istemiştim, bir çok kişinin yaptığı gibi baştan savma yapmadan, gerçekten özenilerek yazılmış metinler, ben yazıp versem bu kadar olmazdı sanıyorum. Söylediği zamanda söylediği işlemleri yaparak, sorunsuzca ve son derece güzel iş yaptı, bu şekilde çalışan insanlardan pek fazla kalmadı artık. Bir sonraki çalışmada görüşmek üzere.

Alıntı:

HüseyinALHAS Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3154870)
1 Paket alındı hızlı rapor sağladı arkadaş. Çok iyi bir çalışma oldu, parasını fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum.

Alıntı:

serkanes Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2008321)
Anlayışlı bir arkadaş sorunsuz çalışabilirsiniz.

Alıntı:

elektrik Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2037471)
İlgili bir arkadaş, kısa süre içinde talebimizi karşılayıp rapor gönderdi. Artık sürekli çalışacağız.

Alıntı:

szmania Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2072148)
Çalışma yapıldı. Hediye için ayrıca tşk ediyorum.

Alıntı:

mrtek Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3071454)
Çalışmaya yeni başladık ilk sonuçlar başarılı uzun süreli çalışacağımızı düşünüyorum.İşini bilen ,karşı tarafa bilmesi gerekenleri düzgün aktarabilen bir arkadaş .

Alıntı:

ugurguven Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2187076)
Arkadaştan 3 paket satın aldım. 2 tane sitem anahtar kelimesinde ilk sıraya yerleşti. Tavsiye ederim.

Alıntı:

bymerdo Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2201633)
140 backlink paketinden bir adet alındı. Çalışma başladı .Müşteri ile iletişim ve yardımcı olma konusunda iyi . Çalışma tamamlanınca fikirlerimi buraya yazacağım

Alıntı:

nakolik Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2229043)
Ufak bir paket alındı, işinde iyi ve güvenilir bir arkadaştır. Tekrar çalışmak üzere Sergen bey.

caddebodrum 24 Ağustos 2016 01:45

merhaba almak istiyorum pm alabilirmiyim

tosyafurkan 24 Ağustos 2016 01:51

mesajım bulunsun

farukmetn 30 Ağustos 2016 18:08

Merhaba;

Forum listenize;
www.forumadsense.com
www.forumaraba.com
www.rustserverler.com

Adreslerini de eklerseniz sevinirim.

iyi satışlar.

AdnanSimge 31 Ağustos 2016 20:17

Detaylı pm alabilir miyim

afterlife86 02 Eylül 2016 17:08

merhaba pm alabilir miyim

Ozcanocak 05 Eylül 2016 04:39

detaylı dizi sitelerini pm alabilirmiyim

muglatasarim 13 Eylül 2016 00:29

1 adet sipariş verilmiş rapor beklenmektedir.

veyselnet 17 Eylül 2016 20:34

mobil ödeme ile alım varmı??

KaanC 19 Eylül 2016 07:39

En Para öncelikli hesap nonuzu PM gönderin

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 05:37.