wmaraci reklam

Premium Üyelik HEDİYE! # Etkisi Kanıtlanmış %100 Organik Seo Paketleri # Yüzlerce Mutlu Müşteri # Muhteşem Sonuçlar!

44 Mesajlar 10.151 Okunma
wmaraci reklam

SEOnom SEOnom 📢 SEOnom! Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 637 / 87
  • Ticaret 114, (%100)

[COLOR=#7C706B][FONT=Century Gothic]K[/FONT][/COLOR][COLOR=#7C706B][FONT=Century Gothic]onumuz mobil uyumludur.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#7C706B][FONT=Century Gothic] En iyi görüntüleme için "R10 Modern" teması ve "Gündüz Modunu" kullanmanız gerekmektedir.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Century Gothic][COLOR=#7C706B] Konuya mesaj yazmak için tıklayın.[/COLOR][/FONT][/COLOR]

[SIZE=5][COLOR=#FBA026][SIZE=6]Yüzlerce Referansımdan Sadece Birkaç Tanesi[/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=#FBA026]
[/COLOR]

ahmetkara adlı üyeden alıntı

Güngör beyden 1 adet seo siparişi verdim sonuçların gelmesi yaklaşık 1 hafta sürdü. ve bu süre içerisinde web sitem verdiğim tüm anahtar kelimelerden 1. sayfaya geldi. İşini gerçekten iyi yapan kaliteli bir insan. Müşteriyle olan muhabbeti ve ilgisi ayrıca güzel. Seo hizmeti arıyosanız hiç şüphesiz güngör beyle iletişime geçsin. Kaybetmez gerçekten kazanırsınız. Herkese tavsiye ederim, bundan sonraki çalışmalarımdada aynı şekilde güngör beyle çalışacağım :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Baha1984 adlı üyeden alıntı

Gungor Hocam İle 15 Gun once Film sitemiz icin dev pakette anlasma sagladık. Ödemesini yaptık. İşlemlere başladı. Daha 10 gun olmasına ragmen film sitemizde dehset bir hit artışı gorduk. Bunun uzerine kendisiyle tekrar konusup paketimizi ultraya cevirdik. Gerçekten gozu kapalı calısabilirsiniz. piyasadaki sitelere milyonlar harcamayın etkisi gercekten muhtesem. kendisine çok teşekkür ederim. elinize sağlık hocam.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mahfuz adlı üyeden alıntı

Dev Segment paketinden sipariş vermiştim. Çalışma zamana yayılarak eksiksiz bir şekilde yapıldı. Gerçekten özenilerek yapılmış bir çalışma olduğunu sonuçları ile gösterdi. Sitemdeki hit istikrarlı bir şekilde artmaya başladı. Aşağıya çalışma ile başlayan hit artış grafiğini bırakıyorum. Zaim Beye emeklerinden dolayı çok teşekkür ederimO:) . Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir insan. Güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Herkese bol "HİT"li günler:)

RedRover adlı üyeden alıntı

bir kaç ay önce hizmeti satın almıştım. Geçen hafta farkettiğimde iki anahtar kelimede 1. ve 3. sırada olduğumu gördüm. Çok teşekkür ederim. Diğer websitem için sipariş vermek istiyorum

kadersiz35 adlı üyeden alıntı

Bir tane sorunlu müşterim vardı ve 4 den fazla seocuyu bu siteye soktum. Site 4aydır gelmiyor aksine dahada geriye doğru gidiyor.
neyse güngör ajansla anlaştım son bir seferde bunu deneyelim dedim.
ilk 500de olmayan siteyi, anti seo yapılmış siteyi 1 ay gibi sürede 3. sayfaya kadar getirdi. Bundan sonraki büyün işlerim onundur.
bu arada kelime zorluğu rekabeti en çok olan 3 kelimeden birisi.

gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

akvarist adlı üyeden alıntı

Ultra Segment Paket'ten alındı. Daha çalışmanın ortalarında ilgili kelimede yükselmeler başladı zaten. Şu anda ilgili kelimelerde ilk sayfadayım. Paketi daha yeni teslim aldım. Muhtemelen ilk üçe kadar yükselmeye devam edecektir.
Özenli çalışma ve raporlama için çok teşekkür ediyorum. Ocak ayında diğer bir sitem için aynı paketten yine sipariş geçeceğim.

ultibil adlı üyeden alıntı

Güngör ile daha önce defalarca çalıştık, yaptığı iş tam bir harika etkisi çok hızlı, aldığı linklerin anahtar kelimelerimde sitemden daha öne çıktığını bizzat gördüm,çünkü linklerin hepsi kaliteli. Birden fazla sitemiz için çalıştık şimdide bir adet ultra segment siparişi verildi. Şimdiden eline emeğine sağlık ����

JustiNHorgaN adlı üyeden alıntı

Verdiğim anahtar kelimelerle siteyi birinci sıraya taşıdı çok ilgili ve işinde başarılı tavsiye ederim

NecatiGZL adlı üyeden alıntı

Yöresel ürünler sitem için çalışma yapıldı 10 günde etkisini gösterdi. 2. sayfadan 4. sıraya geldim dahada ilerliyor. Teşekkürler :)

Minifirsat adlı üyeden alıntı

Hiç bir sıralamada olmayan bir web sitesini aldığım bir paket sayesinden abartmadan söylüyorum istediğim 1 kelimede 1.sayfa 3. sıraya getirmeme yardımcı oldu bundan sonraki seo konusunda çalışacağım tek arkadaş teşekkürler hayırlı satışlar.

oguzhankayan adlı üyeden alıntı

En düşük paketten sipariş vermiştim, daha üstünden az bir vakit geçmesine rağmen 80. sıradan 49. sıraya kadar indik kelimemizde. Kim bilir linkler oturunca, vakit ilerleyince nasıl olacak. Arkadaşın verdiği hizmet gerçekten kalitesini, etkisini hissettiriyor. Çok teşekkür ediyorum.

Seoraks adlı üyeden alıntı

150 liralık paketten hizmet aldım, sitem şimdiden yükselmeye başladı, çok Teşekkürler.

MitiSen adlı üyeden alıntı

Kendisi ile dev segment için anlaşmıştık.Anlaşmamızdan sonra bu gün iş bitti ve detaylı bir raporlama ile geri döndü.Ticaret ahlakının yanında kendisi samimide birisidir.Kesinlikle güvenebileceğiniz birisidir.Sitem yaptığı işlemlerden sonra şuan tr de 54k ya kadar düştü.Önceden sıralamada bile yoktu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tekrar çalışmak dileği ile :)

allergien adlı üyeden alıntı

Sanırım 10. Siparişim felan, her müşterinin veya kendi sitelerimin domaın register ettikten sonra 2.is olarak aldığım standart hizmet bir nevi çalışmanın temeli, kendisi sözünün eri, yardımsever ve iyi bir baba, 2 isim teslim edilmiştir, ay başı için farkli sipariş verilmiştir, teşekkür ederim.

marco01 adlı üyeden alıntı

Güngör kardeşimin eline sağlık, raporları az önce iletti. Geniş kapsamlı bir rapor hazırladı kendisi. Site sıralama bakımından kendini hemen belli etti. Teşekkür ediyorum buradan kendisine...

chtkr adlı üyeden alıntı

Güngör Hocam ile uzun zamandır çalışıyorum. Bu işi helaliyle düzgün doğru yapan nadir insanlardan biridir. 1 Adet site için yine kapısını çaldım, kolaylıklar dilerim :)

recordable adlı üyeden alıntı

Hizmeti teslim aldım, çok memnunum. Bir çok kişiyle çalıştım ama ilgisi, açıklaması gerçekten güzel. Duvarla konuşuyormuşum gibi hissetmeden iletişim kurabildiğim ender seo hizmeti sunanlardan. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

werthamon adlı üyeden alıntı

Dev segment paketi alınmıştır. Çok düzgün bir insan belirtilen sürede teslimatı bitirdi.üst sıralarda sık sık çıkan ağır anahtar kelime çalışması Ultra segment paketi için bir kez daha kapısını çalacağım.Umarım çok kısa sürede çalışmalarının meyvesini de alacağız.inanıyorum böyle ilgili ve siteyi kendi sitesiymiş gibi benimseyip çalışan bir adam sayesinde site iyi bir gelecektir..kendisine teşekkür ediyorum.ufak hediyeler için de tşk ederim:)

femrey adlı üyeden alıntı

Dev segment paket raporu alındı. Titiz iş çıkartılmış teşekkür ediyorum.

[/CENTER]

SEOnom | Kurumsal Seo | Bireysel Seo | E-Ticaret Seo | www.seonom.com.tr
Mail: bilgi@seonom.com.tr

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
paket ödemesi yapılmıştır. Rapor gelsin bakalım. İnşallah fayda görürüz.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

Win Win WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
1 Adet sipariş verildi.

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
pm alabilirmiyim
SEOnom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

rockmeyh rockmeyh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek rad.tek.
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
detaylı pm alabilir miym
SEOnom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 637 / 87
  • Ticaret 114, (%100)
Geri dönüşler sağlanmıştır.
Kampanyamız devam ediyor.

lantis01 lantis01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Emlak
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 16 / 44
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba,
19 tl lik paket için detay pm alabilir miyim
SEOnom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 637 / 87
  • Ticaret 114, (%100)
Geri dönüşler sağlanmıştır.
Kampanyamız devam ediyor.

sdlmedia sdlmedia Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 14 / 12
  • Ticaret 7, (%100)
Sipariş verildi
SEOnom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 637 / 87
  • Ticaret 114, (%100)
Hizmetimiz devam ediyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al