wmaraci reklam

Profesyonel SEO Hizmetleri | Backlink Paketleri | Yüzlerce Müşteri Memnuniyeti

521 Mesajlar 346.917 Okunma
wmaraci reklam

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1537
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)

Uzun süredir SEO çalışmalarını sadece kendi projelerimize gerçekleştiriyor, dışarıdan iş almıyorduk. Yenilenmiş hizmetlerimiz ile tekrar sizlerleyiz...

Adınız soyadınız:
Site adresiniz:
Talep ettiğiniz çalışma:
Anahtar kelimeleriniz:
İletişim bilgileriniz:

Hızlı iletişim için lütfen yukarıdaki bilgileri iletiniz.

Mega ve Platin paketler için teslim süresi minimum 1 aydır. Diğer paketler için ise 7-10 gündür. İstek doğrultusunda çalışma programı çıkartılarak daha uzun süreye yayılmış çalışma gerçekleştirilebilir. Prensip gereği ödeme alınmadan çalışma başlatılmaz.

05 Ocak 2013 ten bu yana, bizi tercih etmiş olan yüzlerce müşterimize ayrı ayrı teşekkür ederiz...

- Ödeme Yöntemleri -

(Kredi kartına taksit imkanı.)

- İletişim Yöntemleri -

conestoga adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı !!!
Çalışmaktan ve tanışmaktan son derece memnun olduğum ayrıca sizinde memnun olacağınızı düşündüğüm bir kardeşimizdir. Çok hızlı ve kaliteli bir çalışma idi. Kendisi ile çalışılmasını şiddetle tavsiye ederim.
derinhavuz.com - HARUN ÖZDİŞ

akhisarspor adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 15 yıldır internetteyim. Bir çok programcı, web master ile çalışmak istedim, be bu arkadaş kadar iş disiplinine sahip birisini görmedim. Yarım saat içinde raporu bile gönderdi. Her şeyden önemlisi hız. Tebrikler.

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Kalıcı Başarı sağlayan çalışmasını aldım.Ve yaptığı işi fazlasıyla yapan utkubrs arkadaşımızın samimiyetini,saygısını,güleryüzünü iş esnasında bizzat tanık oldum.Bu kadarını beklemiyordum.Şaşırttı beni...Sorularımı büyük sabır ve güleryüzüyle yanıtlaması çok takdirimi kazandı... Bence kaliteli iş yapması ayrı zaten bunu başarmış bir kişi utkubrs... Müşteri gözüyle değilde sanki ailesinden biri gibi davranması internet aleminde yok...tekrar teşekkür ediyorum...

Serhan adlı üyeden alıntı

Kesinlikle öneriyorum, işini kaliteli ve zamanında ve titiz yapan bir abimizdir.

etuner adlı üyeden alıntı

1 adet paket alındı yararını yavaştan görmeyede başladık. Arkadaş işinde iyi çalışmak isteyenler güvenilir bir arkadaş hemen çalışın derim...

djvedo adlı üyeden alıntı

calısmalar tam zamanında bıtırıldı tesekkurler. tavsıye edıyorum temız calısan bırısı

oyunvan adlı üyeden alıntı

arkadaşa ekonomik paket siparişi verildi. Arkadaşa Zamanında çalışmaları yaparak raporları gönderdi. Teşekkürler.

ill adlı üyeden alıntı

paket alindi, hizli raporlama. raporlama geldi site akşamina 4 sira atladi.

asiveasil adlı üyeden alıntı

Buradaki paketlerin karışımı bir iş verildi. İşinde ilgili ve titiz bir arkadaş. Etkisini ilk 2 günde gördük. Görünen o ki utku beyle ticaretimiz uzun süreler devam edecek

alimurat adlı üyeden alıntı

iş için anlaşıldı, rapor teslim alındı emeğine sağlık

sismailoglu adlı üyeden alıntı

Akşam üzeri rapor geldiğini belirtmiştim - saat 01.30 itibari ile google ilk 500 de olmayan site 9.sırada:D inanılır gibi değil...Şaşkınlıkla izliyorum şu an.site vipvitokiralama.org aranma kelimesi az olsada çok iyi çok

Serhan adlı üyeden alıntı

Bana da yaptı Utku abi çalışma. 46. sıradayken 25. sıraya atladım bir çalışmada. Kaldı ki bana yüklü olarak yapmadı. Kesinlikle yararını görürsünüz.

bonafide adlı üyeden alıntı

3 Farklı Site'm için, Paket-3- 'den Yaptırdım. Rapor Alındı, Ciddi Anlam da Temiz Çalışan ve İşine Sadık Bir Arkadaş. Çalışmanızı Tavsiye Ederim.

webledik adlı üyeden alıntı

Gayet iyi niyetli ve işinin uzmanı bir arkadaş. Şimdilik bir site için çalışma yaptırdım ve raporları aldım. :)

SerTACh adlı üyeden alıntı

arkadaşımız temiz iş yapıyor ve iş teslimlerini hemen yapıyor. Güvenilirdir. Teşekkürler

bilgisepetim adlı üyeden alıntı

bilgi kelimesinde ilk 100'e girildi. (Site ilk 500 de yoktu.)

simal25 adlı üyeden alıntı

işlem yaptırdım raporu aldım teşekkürler

sarkos adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışıldı sitelerden bazılarının rastgele pr değerine baktım pr4 pr3 olanlar da var aralarında herkese tavsiye ederim

sohbetclub adlı üyeden alıntı

Arkadaşımızdan paket 3 çalışması alındı kısa bir sürede rapor elime geçti sanırım çalışma biteli 1 hafta olmadı sitem çalışma yapılan bütün kelimelerde resmen kanatlandı burdan kendisine tşkler.

oyungezgini adlı üyeden alıntı

Hocam teşekkür ederim yarım saat içinde makale ve linkleme yaptınız. Hayırlı olsun inşallah.

McCOY35 adlı üyeden alıntı

çalışma yaptırıldı hızlı ve düzenli çalışma teşekkürler

Dogukan adlı üyeden alıntı

1 adet paket alındı :)

siflali adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptırıldı. Raporu teslim etti. Güvenilir arkadaş şimdi sonuçları bekliyorum

çalışma yapılıp rapor teslim alınmıştır. titiz çalışma için teşekkürler

vlkn adlı üyeden alıntı

gerçekten işi ehli olan ve işin uzmanlarından olan güvenilir arkadaş ilk önce pkaeti uygulayınca biraz temkinli davranmıştım.. sonra işi vereyim bi deneyelim dedim işi verdim ve rapor tesliminin ardından 5 gün geçti ve sitemi anahtar kelimesinde herzaman ki gibi arayayım deyip direk googleyi açtım ve sitemin olduğu sayfaya gittim o da ne yerinde yok.. ileri gittim gittim ve filtreye girdi sandım sonra ilk sayfalara bakmak geldi aklıma sitem 6. sayfadan 2. sayfanın başına yükselmiş :) gerçekten çok teşekkür ederim diğer sitelerim içinde işe başlandı raporlar bekleniyor.

santor adlı üyeden alıntı

Geçekten çok dürüst ve işinde 10 numara bir arkadaş tavsiye ediyorum bende !

cristogi adlı üyeden alıntı

Hem konunun güncel kalması adına, hemde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı @utkubrs'ye çok teşekkür ederim. Kendisiyle iş yapılmayı hak ediyor, zaten almış olduğu ticaret puanı ortadadır. Verdiği hizmetin yanı sıra eksikliklerimizi gidermemiz için çok yardımı oldu. Çok teşekkür ederim kendisine.

myenes adlı üyeden alıntı

Rapor alındı teşekkür ederim çalışma için ileride bir çalışma daha yapabiliriz :)

AliAkan adlı üyeden alıntı

Şuan şoktayım.
Çok zor olan bir kelimede ilk 500'de bile yokken bu çalışma sayesinde 34. Sıraya yerleştim.
Gerçekten işinin ehli.
Allah razı olsun.

Suat Bayram adlı üyeden alıntı

Gördüğüm en etkili paketti. Arkadaş oldukça ilgili ve işinde gerçekten profesyonelmiş.
8. sayfada olan anahtar kelimemi ilk sayfaya çıkardı. (6 günde ilk sayfaya geldi)

Abateknik adlı üyeden alıntı

5 websitem için çalışma yaptık kendisiyle.İşini çok iyi yapan ve karakterli bir arkadaş.Günenle çalışabilirsiniz

cortex adlı üyeden alıntı

rapor alındı kontrol ettim gayet güzel bir çalışma yapmış arkadaş, teşekkürler.

analizseo adlı üyeden alıntı

Neticesini güzel bir şekilde aldık. Google'da ilk 500 de bile çıkmayan sitemiz Elektronik Sigara artık 112. sırada. Tabiki bizim de backlink desteğimizle beraber oldu. Ancak böyle ufak bir çalışma için kısa dönemde bir gelişme beklemeyin. Arkadaşla ara ara uzun dönemde çalışırsanız 200-300 lira gibi komik rakamlara çok ciddi faydasını görürsünüz.

Teşekkürler.

yurdabak adlı üyeden alıntı

Kendisiyle henüz çalışmaya başlamadım ama doğru ve düzgün yönlendirmesi çok hoşuma gitti. Pm'den yazdıklarına dikkat edeceğim.. Bir kaç haftayada mutlaka onunla çalışacağım..

hayallerdukkani adlı üyeden alıntı

ödeme yapıldı, 3 gün içinde rapor sorunsuz geldi, bu konuda birçok arkadaşla çalışmıştım, gerçekten çok başarılı, ayrıca olumlu tavsiler için teşekkürler,
bakalım kemelerde bizi nereye getirecek, :) selamlar,

tayfunkirca adlı üyeden alıntı

Utku Bey ile çalışmamız henüz sonlanmadı hala devam etmekteyiz ama şu ana kadar saygı çerçevesi içinde işini yapan, sorunlardan sıkılmadan cevap veren, parayı aldım devamı daha sonra demeyen, çalışma prensipleri olan bir arkadaş. Çalışmamızın sonunda bu ağaçtan meyve toplayacağımızı düşünüyorum. Buradan bir kere daha teşekkür ederim.

Webteyiz adlı üyeden alıntı

Utku Bey'e çalışma yaptırılmıştır. Başarılı ve gerçekten çok hızlı oldu. Faydasını anında gösterdi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler...

Ve karakter sıkıntısından adını yazamadığım bir çok değerli üye...

Önemli Not:
Backlink paketleri bir seo çalışmasının tamamı değildir, olamazda. Her ne kadar en önemlilerinden biri olsa da backlink paketleri bir seo çalışmasının onlarca ayağından sadece bir tanesidir.

evden2010 operator24 videolarim

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Nightmare39 Nightmare39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 17 / 22
  • Ticaret 11, (%100)
Hayırlı olsun iyi satışlar.

Referanslarınız sağlam bir adet PM gönderdim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim hocam.

İyi çalışmalar.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Web Blogum || http://www.sezeraytac.com

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1537
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)

Nightmare39 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun iyi satışlar.

Referanslarınız sağlam bir adet PM gönderdim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim hocam.

İyi çalışmalar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Detaylı bir pm gönderdim.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

cristogi cristogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Pm attım, referans ve ticaret yüzdeniz teşvik edici. Umarım memnun kalırız.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1537
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)

cristogi adlı üyeden alıntı

Pm attım, referans ve ticaret yüzdeniz teşvik edici. Umarım memnun kalırız.

Sitenizle ilgili ufak bir inceleme yaparak pm ile bilgilendirdim.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
anahtar kelime sınırı var mı? ve her kelimede garantiniz varmı?
Seslifilm poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

oyunvan oyunvan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
süper paket. benim siteyi de incelermisiniz?
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1537
  • Beğeniler 527 / 526
  • Ticaret 186, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

anahtar kelime sınırı var mı? ve her kelimede garantiniz varmı?

Çalışmalarımda 1 adet anahtar kelime kullanmanızı tavsiye ediyorum ve garantiyi bu kapsamda veriyorum. İstemeniz durumunda max 3 adet anahtar kelime ile çalışma yapılabilir. Ancak en iyi fayda için tek anahtar kelime şart. Sitenize dönüşünü gördükten sonra bir anahtar kelime için aynı çalışma tekrar uygulanabilir.

süper paket. benim siteyi de incelermisiniz?

Yorumunuz için teşekkür ederim, sitenizi daha önceden incelemiştim oldukça iyi biliyorum istediğiniz zaman çalışma yapabiliriz.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

izmirrentacar izmirrentacar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Imzamdaki siteyi inceyebilirmisiniz
mtcrentacar poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
ingilizce içeriğe sahip ama Türkiye'den yönetilen sitemi ingilizce google'da yükselmesini sağlayabilirmisiniz bu paketlerle. ilk 5 sayfa kafidir benim için.
poyrazkilichan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al