wmaraci reklam

🚀Site Otoritesini Artırmak İsteyenler İçeri 🎯 MOZ Domain Authority (DA) Değerinizi +40 Yapıyorum🏆

3 Mesajlar 651 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muhendisbey muhendisbey Carpe Diem! Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 13, (%100)

Son 2 ay İçerisinde Tamamlanan Çalışmalardan Bazıları:

[CENTER]

[SIZE=4]Çalışma Kontejan Durumu (30.04.2021 itibariyle) [COLOR=#41A85F]9[/COLOR][/SIZE][COLOR=#41A85F][COLOR=#41A85F]/[COLOR=#FBA026]15[/COLOR][/COLOR][/COLOR][SIZE=4]
[COLOR=#41A85F]Fiyat: 190 TL[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#E25041]Domain Authority (DA Nedir?)[/COLOR]
En popüler SEO data ve analiz platformlarından olan MOZ tarafından verilen, domainin değerini gösteren bir metriktir, 0-100 aralığındadır.

[COLOR=#3D8EB9]Bu Değer Niçin Önemlidir?[/COLOR]
Google Pagerank sistemini sonlandırdıktan sonra ( bize açık olan pagerank skorundan bahsediyorum, Google gelişmiş pagerank sistemini hala kendisi kullanmaktadır), bir siteyi değerlendirirken en çok itibar edilen metrik haline gelmiştir. DA 40-50 gibi skorlara sahip siteler, yüksek otoriter olarak nitelendirilirken, backlink ve domain borsalarında bu skordaki siteler oldukça değer görmektedir. Öyle ki pek çok SEO analiz sitesi de, sonuçlarında MOZ skorlarına yer vermektedir.

[COLOR=#41A85F]Bu Çalışma ile DA Değerim Kaç Olacak?[/COLOR]
40 minimum ve garanti verilen değerdir, mevcut durumunuza göre, 50 skorunu aştığımız pek çok site olmuştur.

[COLOR=#FAC51C]Garanti Veriyor muyum?[/COLOR]
DA değeriniz +40 olmaz ise, %100 para iade garantisi vardır.

[COLOR=#B8312F]PA Değeri de Artıyor mu?[/COLOR]
Buna garanti vermemekteyim ancak yapılan pek çok çalışma da, DA kadar olmasa da kayda değer artışlar göstermiştir, aşağıdaki referanslarda görebilirsiniz.

[COLOR=#475577]Çalışma Kapsamı Nedir?[/COLOR]
MOZ skoru oldukça yüksek, çeşitli otoriter kaynaklardan sitenize backlink edinilmektedir. Google'un kendi servisleri gibi kaliteli kaynaklar da kullanılmaktadır. Kesinlikle a*dult, wa*rez, artıonsekiz, ba*his gibi ne olduğu belirsiz kaynaklar yoktur. %100 temiz, %100 doğal %100 kalitelidir. Bu konuda içiniz rahat olsun :)

[COLOR=#E25041]Hizmet Kapsamında Yapılacak Çalışma Faydalı mıdır?[/COLOR]
Bu çalışmayı yaptırdığınızda siteniz uçacak kaçacak, Google'da yükselecek diye bir garanti veremem. Google, MOZ değerlerine itibar etmez. O nedenle önemli olan DA değerinden öte, bu değerin nasıl sağlandığı ve Google'un da bunu sevip sevmeyeceğidir. Google sıralamaları ise, dış seo ve iç seo kapsamında onlarca kritere bağlıdır. Bu çalışmanın sıralamalar için olası katkı değeri, onlardan ancak birisi olabilir.

Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi, pek çok analiz platformu bu değerlere itibar ettiği için, dolaylı bir etkileşim artışı ile de sitenize katkı değer sağlayacaktır. Diğer faydaları ise, imaj artışı, buna bağlı domain değerinizin ve içerik pazarlamanızın değerinin artmasıdır.

[COLOR=#475577]Önemli Bilgilendirme: Çalışmada uyguladığım her şeyi, bizzat 20 yi aşkın kendi siteme de uygulayıp kısa ve uzun vadeli sonuçlarını gördükten sonra hizmetinize sunuyorum. [/COLOR]

[COLOR=#41A85F]Hizmet Kapsamında Yapılacak Çalışmalar Zararlı mı?[/COLOR]
Kesinlikle hayır, başta Google'un kendi servisleri olmak üzere, çeşitli otoriter kaynaklarda yapılan manuel ve zamana yayılı çalışmalardır, herhangi bir zararı yoktur. Elbette DA değerinizi 60 yaparken, Google'dan ban yiyebileceğinizi metodlar da vardır. Bu kesinlikle onlardan değildir =)

[COLOR=#FAC51C]Çalışma Süresi Ne Kadar?[/COLOR]
1 hafta ile 30 gün arasında değişmektedir. En geç 30 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. 30 gün içerisinde taahhüt edilen skor elde edilmez ise (DA +40), para iadesi talep edebilirsiniz, sorgusuz sualsiz 2 iş günü içerisinde iade edilecektir

[COLOR=#D14841]Puan Sonradan Düşer mi?[/COLOR]
MOZ.'un şuanki metriklerine göre hayır düşmez. Siz, otoritenizi düşürücü backlink çalışmaları yapmadığınız sürece bu hizmet ile sağlanan skorlar kalıcı olacaktır.

[COLOR=#553982]Teslimat Nasıl Olacak?[/COLOR]
Ben tamam diyeceğim, siz skorunuzu sorgulayacaksınız ve göreceksiniz, bu kadar :) Herhangi bir teslim raporu vs. ye ihtiyaç yok, teslimat moz skorunuzun kendisidir :D

Notlar:

• Boş domainlere de yapılabilir.

• Spam skoru üzerine olumsuz bir etkisi kesinlikle yoktur, olumlu bir etkisi olması konusunda da bir garanti yoktur.

[/CENTER]

wmaraci
reklam

ercoxx ercoxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
İyi çalışmalar ama şunu merak ediyorum ücrete göre iddialı değil mi 40 üstü yapmak bunun için çok büyük bir backlink çalışması gerekir ki bu fiyata alınabilecek tanıtım yazıları veya footer linkler yoktur

muhendisbey muhendisbey Carpe Diem! Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 13, (%100)

ercoxx adlı üyeden alıntı

İyi çalışmalar ama şunu merak ediyorum ücrete göre iddialı değil mi 40 üstü yapmak bunun için çok büyük bir backlink çalışması gerekir ki bu fiyata alınabilecek tanıtım yazıları veya footer linkler yoktur

Satış metninde +40 skoru garanti edilerek, %100 ücret iadesi garantisi verilmiştir,
Yapılacak backlink çalışmasının kapsamı da belirtilmiştir.

Yani bu anlamda merak edilecek bir husus yok hocam =) Sizin merakınız "bunun nasıl yapılacağının detayları" ise zaten o da "know-how" dur.

Size de iyi çalışmalar

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al