WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Backlink Paketleri (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri.html)
-   -   Verdiğiniz Paraya Değecek SEO-Backlink Paketi! Yüksek MOZ DA-PA Düşük Alexa! (https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/verdiginiz-paraya-degecek-search-engine-optimization-backlink-paketi-yuksek-moz-pa-dusuk-alexa-477186.html)

AsosyalAdam 16 Aralık 2017 23:31

Verdiğiniz Paraya Değecek SEO-Backlink Paketi! Yüksek MOZ DA-PA Düşük Alexa!

Merhaba,
İlana afilli görseller hazırlayıp göz boyamak yerine yapacağımız çalışmaların özelliklerini detaylı bir şekilde ekledik, aşağıda çalışma dahilinde yapılacaklar yer almaktadır.

Bu fiyata normalde sitelerimden sadece tanıtım ve link alabilirsiniz, ben hem bunları veriyorum hem de fazladan SEO çalışması yapıyorum.

SEO ve Backlink Çalışması İçerisinde Neler Var?

SEO paketimiz dahilinde yapılan çalışmaların tamamı doğaldır. Çalışmalar elle yapılmaktadır.

Çalışma sonunda sitenizindeki birçok paylaşım önemli sosyal platformlarda paylaşılacak ve doğal backlink alınacaktır. Minimum 10 platformda en az 50 paylaşım.

Kendi sitelerimden tanıtım yazısı ve link çıkışı ile de anahtar kelimelerinizde yükselmenize katkı sağlayacağız.

Sitenize 25 doğal yorum yapılarak sitenizin Alexa değerinin düşmesini sağlayacağız.

Süresiz Tanıtım Yazısı ve 1 Aylık Link Verilecek 2 Sitenin Değerleri;

TIKLA Konuya GİT!

Çalışma Sonunda Sitenize Ne Faydası Olacak?

Çalışma sonunda Alexa, MOZ DA ve MOZ PA Başta olmak üzere birçok alanda sitenizin değeri artacak.

Anahtar kelimelerinizde yükseleceksiniz.

Yazılarınız daha üst sıralarda çıkacak ve buna bağlı olarak hitinizde artış olacak.

FİYAT: 100 TL

İŞLEM SÜRESİ 2 GÜN

İLETİŞİM

MAİL: mdkaptan06@gmail.com

REFERANSLAR

Alıntı:

alperaydin Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2492571)
daha önceden de çalıştığımız ve memnun kaldığımız arkadaşımızın haber sitelerinden tanıtım yazıları aldık, çok hızlı bir şekilde yayınlandı. çok ilgili bir arkadaş. Teşekkürler.

Alıntı:

cozummerkezi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2493429)
daha önce de yazı almıştım şidmi bi adet daha alım yaptım . Teşekkürler

Alıntı:

OgameTurkiye Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2782139)
Kendisinden daha önce çalışma aldım.. Çalışması oldukça faydalı.. Yorumların sadece alexa değil google için de çok önemli olduğunu unutmayın.. Sitenizde yazdığınız makale kadar makaleye gelen anlamlı ve ortalama uzunluktaki yorumların önemi var..

Alıntı:

HKırşan Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2551259)
Tanıtım yazısı satın alındı, teşekkürler.

Alıntı:

ducaS Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2569277)
alım satım sıkıntısız bir sekilde olmuştur , söz verildiği gibi söz verdigi saat de işlem gerçekleşti teşekkür ederim.

Alıntı:

Baygenc Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072644829)
link alındı teşekkürler

Alıntı:

Baygenc Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072644831)
tanıtım alındı teşekkürler arkaadaş ilgili

Alıntı:

yenibilgi Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072649375)
tanıtım alındı.

Alıntı:

mustbro Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1072631615)
6 adet alım yapıldı

Alıntı:

xzambakx82 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2617937)
Tanıtım yazısı alındı arkadaş ilgili.

Alıntı:

hoydudu Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2618242)
Tanıtım yazısı alındı, sorunsuz tamamlandı. Arkadaş ilgileniyor, soruları yanıtsız bırakmıyor...

Alıntı:

hllcn28 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2711186)
Tanıtım yazısı alındı

Avkarogullari 01 Ocak 2018 15:47

sayfalar ve çalışma şekli ile ilgili pm alıyım

AsosyalAdam 01 Ocak 2018 21:20

Alıntı:

Avkarogullari Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2751407)
sayfalar ve çalışma şekli ile ilgili pm alıyım

Pm atıldı

aybelerefon34 14 Ocak 2018 14:11

Nasıl olacak o iş

AsosyalAdam 23 Ocak 2018 03:47

İş alımı günceldir.

OgameTurkiye 27 Ocak 2018 22:04

Kendisinden daha önce çalışma aldım.. Çalışması oldukça faydalı.. Yorumların sadece alexa değil google için de çok önemli olduğunu unutmayın.. Sitenizde yazdığınız makale kadar makaleye gelen anlamlı ve ortalama uzunluktaki yorumların önemi var..

AsosyalAdam 27 Ocak 2018 22:05

Alıntı:

OgameTurkiye Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2782139)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 12:02.