Giriş Yap / Kayıt Ol

101Beğeni

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Backlink Paketleri
godaddy
YENİLENDİ | Ödeme İade Garantili - BOL REFERANSLI - UZMANSEO Kapsamlı Seo Paketleri - Güncelleme Uyumlu

YENİLENDİ | Ödeme İade Garantili - BOL REFERANSLI - UZMANSEO Kapsamlı Seo Paketleri - Güncelleme Uyumlu

Okunmamış 09 Haziran 2014, 21:42
uzmanseo Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Ad, Soyad: Ca... Er...
Ticaret: 83, 99%
Ticaretteki en önemli ilişki GÜVEN İLİŞKİSİDİR. O yüzden isterseniz Skype isterseniz de Cep Telefonundan iletişime geçip dilediğiniz soruları sorabilirsiniz.

GSM & WhatsApp: 532 577 32 23

15.03.2018 Tarihinde Tüm Çalışmalarımız Algoritmaya Paralel Olarak Güncellenmiştir

(* Garantili Paket Alıp 1 Ay içerisinde yükselme sağlayamayan müşterilere ödediği ücretin yarısını iade ediyoruz)

Son Müşteri Yorumlarımız

Alıntı:
wwwbannertakascom Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşdan hizmet satın alındı son derece ilgili ve güvenilir bir arkadaş daha ilk haftada faydasını görmeye başladım iş alımından önce 100 olan hit ilk hafta 200e çıktı tavsiye ederim.

Alıntı:
ismetasl Adlı Üyeden Alıntı
gerçekten bu paketi hiç bi yerde bulamassınız ve sitenizin artişlarıda mukemmel derecede artıyor

Alıntı:
waky Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşla Skypetan görüştük bol bol seo hakkıında bilgiler paylaştı ve hizmetini satın aldım. Sonrasında başka yerlerden de çalışmalar almamı söyledi ve bende söylediği konulardan hizmetleri inceledim ona da gönderdim. Analiz yapıp onay verdiği hizmetleri aldım ve aradan ortalama 2-3 hafta geçti hit ve gelirlerim inanılmaz arttı. Daha çok çalışıp daha da arttırmam gerektiğini biliyorum ama bana yol gösterdiği ve sabırla beni dinlediği için kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.

Çalışmalardan önce gelir tablosu

Çalışmalardan sonraki gelir tablosu

Çalışmadan sonraki hit tablosu

Hala yapacak çok işim olduğunu biliyorum inşallah çok daha iyi yerlere gelecek site. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar sağolasın kardeşim

Alıntı:
EdizK Adlı Üyeden Alıntı
Alıntı:
EdizK Adlı Üyeden Alıntı

Yaklaşık 15 gün önce Caner kardeşimden seo paketi aldım ve ardından tavsiye ettiği şekilde devam ettim ve hitim 20lerden 300lere, sıralamada ilk 500 de yokken 38 e geldi 2 haftada. Allah razı olsun kardeşimden daha da yükseleceğiz sayesinde inşallah. Görsel olarak hit tablosuna bakabilirsiniz.

3 Aydan Küçük Siteler İçin Çalışmaların Daha Uzun Süreye Yayılmasını Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Spama Girmiş Sitelerle Çalışmıyorum

Ödeme Yolları

Ziraat Bankası
Finansbank Enpara
Garanti Bankası

Yüzlerce Referanstan Bazıları

Alıntı:
wwwbannertakascom Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşdan hizmet satın alındı son derece ilgili ve güvenilir bir arkadaş daha ilk haftada faydasını görmeye başladım iş alımından önce 100 olan hit ilk hafta 200e çıktı tavsiye ederim.

Alıntı:
ismetasl Adlı Üyeden Alıntı
gerçekten bu paketi hiç bi yerde bulamassınız ve sitenizin artişlarıda mukemmel derecede artıyor

Alıntı:
waky Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşla Skypetan görüştük bol bol seo hakkıında bilgiler paylaştı ve hizmetini satın aldım. Sonrasında başka yerlerden de çalışmalar almamı söyledi ve bende söylediği konulardan hizmetleri inceledim ona da gönderdim. Analiz yapıp onay verdiği hizmetleri aldım ve aradan ortalama 2-3 hafta geçti hit ve gelirlerim inanılmaz arttı. Daha çok çalışıp daha da arttırmam gerektiğini biliyorum ama bana yol gösterdiği ve sabırla beni dinlediği için kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.

Çalışmalardan önce gelir tablosu

Çalışmalardan sonraki gelir tablosu

Çalışmadan sonraki hit tablosu

Hala yapacak çok işim olduğunu biliyorum inşallah çok daha iyi yerlere gelecek site. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar sağolasın kardeşim

Alıntı:
EdizK Adlı Üyeden Alıntı
Alıntı:
EdizK Adlı Üyeden Alıntı

Yaklaşık 15 gün önce Caner kardeşimden seo paketi aldım ve ardından tavsiye ettiği şekilde devam ettim ve hitim 20lerden 300lere, sıralamada ilk 500 de yokken 38 e geldi 2 haftada. Allah razı olsun kardeşimden daha da yükseleceğiz sayesinde inşallah. Görsel olarak hit tablosuna bakabilirsiniz.

Alıntı:
oirmak1975 Adlı Üyeden Alıntı
Öncelikle Caner Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Söylediği gibi 1 haftada çalışmayı tamamlayıp raporu tarafıma teslim etti. En kısa sürede çalışmanın neticesini alacağımı düşünüyorum. Sözünde duran bir arkadaş başka bir insan aramaya gerek yok. Caner Bey size yeter kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı:
meoacar Adlı Üyeden Alıntı
İşi tam zamanında teslim etti.Gayet başarılı ve güvenli.Herkese tavsiye ederim. Bol hit istiyorsanız arkadaşı tavsiye ederim.

Alıntı:
sevimliseytan Adlı Üyeden Alıntı
Kesinlikle Arkadaşımız kaliteli Hizmet veriyor daha birinci Günden sitede hareketi gördüm... kalite hız ve Doğru hamleler... sanki Satranç oynar Gibi.... ellerine sağlık kardeşim daha Çok çalışacağız seninle

Alıntı:
Ertunga Adlı Üyeden Alıntı
Rapor 10 Numara hocam eline sağlık Paket satın alındı ve teslim edildi gayet yararını gördüm

Alıntı:
sabrican Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşla çalışma yaptık söz verdiği gibi zamanında raporları sunup çalışmasını tamamladı faydasını görmeye başladık güvenle çalışabilirsiniz.Mesajlarınıza ve taleplerinize zamanın da ve doğru dönüşler yapmakta

Teşekkürler..

Alıntı:
SynPs Adlı Üyeden Alıntı
Rapor alındı sonuçlar gerçekten iç açıcı. Müşterisiyle nasıl iletişim kurabileceğini bilen birisi. İşini düzgün yapması da cabası.

Alıntı:
NTBol Adlı Üyeden Alıntı
16 Günlük Siteme Çalışma Yaptırıldı. Bugün raporlar gönderildi. Gerçekten ilgili bi arkadaş tüm sorularıma cevap verdi. Ayrıca artık yazılarım dakikasında index alıyor Gerçekten almanız gerekli tavsiyemdir. Teşekkürler !

Alıntı:
genslife Adlı Üyeden Alıntı
işini iyi yapan bir arkadaş,
Rapor alındı ve çalışma yapılan sayfada ciddi ilerleme katedildi.

teşekkürler.

Alıntı:
NeverForgetMe Adlı Üyeden Alıntı
Çalışma tamamlandı ve rapor düzenli bir şekilde tarafıma iletildi.
İster istemez birkaç linki kontrol amaçlı açtım ve işini gerçekten yaptığını gördüm.
İleriki dönemde yeniden çalışacağız inşallah...

Alıntı:
sismailoglu Adlı Üyeden Alıntı
Hiç düşünmeden başka bir yere bakmanıza gerek kalmadan güvenebileceğiniz ve sitenizde %100 lük kelime bazlı artış göreceksiniz.Denendi test edildi onaylandı.Şüphelerim vardı bu işi yapan çok sonuçta ama arama sonuçlarındaki artıştan sonra kesinlikle pişman olmazsınız.

Alıntı:
hitfilmlerr Adlı Üyeden Alıntı
İşi tam zamanında teslim etti.Gayet başarılı ve güvenli.Herkese tavsiye ederim. Site günlük 25 30 tekil hitten en yüksek 320 en düşük 67 hit aldı ortalama hitim nereden baksanız 100 üstü arttı "sadece 1 haftada".Zoru başardı adam.

Alıntı:
cabiliyet Adlı Üyeden Alıntı
2 site için çalıştık Caner Beyle. Raporları teslim etti ve sitemde gördüğü eksikleri rapor teslim ederken anlattı. Bu çalışmalar ve tavsiyeler ile 2 sitemde de çok iyi yükselişler elde ettim. Hatta 1 tanesi ilk 3 e geldi diğeri de yavaş yavaş yükseliyor. Kendisiyle yeni 1 site için daha çalışacağız. Çok teşekkür ediyorum kendisine

Alıntı:
UzmanWebci Adlı Üyeden Alıntı
İlk verdiğimiz siparişin katkılarını görmeye başladık.
İlk 500 de olmayan kelimelerin birinde 34. sıradayız, diğerinde 48.sıradayız.
Caner kardeşime çok teşekkür ediyorum. Sağolsun.

Alıntı:
Day Dreamer Adlı Üyeden Alıntı
Vadedildigi sürede teslim edildi ve site google da yükselmeye başladı

Alıntı:
boluwebtasarim Adlı Üyeden Alıntı
raporumuzu temiz bir şekilde zamanında almış bulunmaktayız çalışma gerçekten çok başarılı olmuş daha sonrada çalışmak dileğiyle arkadaşa her zaman güvenebilirsiniz

Alıntı:
hawkgooners Adlı Üyeden Alıntı
Çalışma yaptırıldı.. Çok iyi bir arkadaş yaptığı işede gerçekten çok emek veriyor. Siteler kısa sürede arama motorlarında üst sayfalara çıktı ve Kendisiyle Tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Alıntı:
dizayn Adlı Üyeden Alıntı
Farklı sitelerimde başarılı çalışmalar çıkaran dostumla 1 sitem için daha anlaşarak yeni bir başlangıç yaptık. iki taraf içinde başarılı olmasını dilerim.

Alıntı:
Radisone Adlı Üyeden Alıntı
Paket aldım ve son derece güzel bir çalışma oldu. Teşekkür ederim.

Alıntı:
Fiber Türkiye Adlı Üyeden Alıntı
Kendisine çok teşekkür ediyorum çalışma yaptık kendisiyle 500 de bile olmayan sitem 30 kusura kadar getirdi. Yama indir kelimesinde. Script alt yapısı değişince bi daha kendileri ile çalışmak dileğiyle teşekkür ederim kendisine google dan hit gelmeye başladı kendi scriptimize geçince çok daha güzel olacak ve ilk tercihin olacak kendileri. Hem hesapli hem yararli

Alıntı:
EDerdiyok Adlı Üyeden Alıntı
1 site için çalışma yaptırdım. Anahtar kelimede 70.sıradan 19. sıraya yükseldi. İlk sırayı zorlayacağımızdan şüphem yok, Teşekkürler

Alıntı:
hamitdede Adlı Üyeden Alıntı
iş yapacaksanız başkasına vermeyin, havadan hedefler yok, gerçek hedefler var en önemlisi sonuç var

Alıntı:
Wewoin Adlı Üyeden Alıntı
Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş. Çalışmalarının meyvesini de almaya başladık. Teşekkürler.

Alıntı:
esernet1 Adlı Üyeden Alıntı
iş verilmiş ve teslim edilmiştir ....sıralamada olumlu yararı var

Alıntı:
EthicWebmaster Adlı Üyeden Alıntı
Mükemmel bir kişilik ile mükemmel bir çalışma yaptık. Sitem faydasını yavaştan görmeye başladı. Kesinlikle önerebileceğim çalışmalardan birisidir. Saygı duyuyor, teşekkür ediyorum

Alıntı:
mavikuzey Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş ilgili ve söz verdiği gibi raporu zamanında teslim etti.Hizmet kalitesi on numara diyebilirim.Yükselme için zamana ihtiyaç var ama şimdiden etkisini görmeye başladık.Teşekkürler.

Alıntı:
SawMen Adlı Üyeden Alıntı
Çalışma Yaptırıldı Raporu Teslim aldım sağ olsun çok ıyı bır arkadas hıc bır sorudan kaçınmıyor direk yardımcı oluyor buda çok güzel birsey işinin hakkını veren insanlardan biridir bundan sonrada çalısmaya devam edeceğim.hiç bir guven kaygınız olmadan çalısma yaptıra bilirsiniz

Alıntı:
comutsoft Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşa 2 iş verdim. Bana dediği süreden önce teslim etti. Arkadaş işinde çok uzman ve çok alakalı Allah razı olsun. Alakalı alakasız konularda da elinden geleni yapıyor. Ticaret yapmanızı tavsiye ederim. Saygılar sunarım

Alıntı:
Dark_Angel Adlı Üyeden Alıntı
Kendisinden daha önce hizmet alındı cidden çalıştığım en işini bilen kişiler arasında kendisi yeni bir sitem için yeniden hizmet alındı.

Alıntı:
carpediem1 Adlı Üyeden Alıntı
arkadaşla anlaşıldı. çok hoş sohbet ve güven veren bir arkadaş. iş bitince tekrar yorum yapacağım.

Edit: İşi hızlıca teslim etti arkadaş. Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Güvenle çalışabilirsiniz.

Alıntı:
ridvanfb25 Adlı Üyeden Alıntı
Harika bir kişilik işin üstadı ve sürekli yaptığı işlerin her adımında güven ve nezaket içinde teşekkürler yaptığınız çalışmalar için bu sözler sizi övmeye bile yetmez

Alıntı:
AVKAN Adlı Üyeden Alıntı
Arkadas raporlari belirttigi gunde tarafima teslim etmistir. Muazzam bir calisma olmus. Emekleriniz icin tesekkurler

Alıntı:
turbey01 Adlı Üyeden Alıntı
Rapor teslim alındı. Verimli bir çalışma olduğu görünüyor.

Alıntı:
iPLUS Adlı Üyeden Alıntı
İlk çalışmamız oldu ve belirttiği günde raporunu teslim etti, çok ilgili bir arkadaş tüm sorularımı yanıtlıyor, ikinci sitem için çalışmalara başladı. SEO Hizmeti için güvenebileceğiniz nadir kişilerden, rahatlıkla iş yapılabilir.

Arkadaş ile çalışıldı. Sözünün eri ve çok ilgili. Bir kaç projede daha çalışmak için arkadaş listenin en başında. iyi çalışmalar

Alıntı:
Faroz Adlı Üyeden Alıntı
Ben forumda cok hizmet veren gordum. Ama arkadaşın hizmeti çok iddalı ve daha fazla seçenek sunuyor. Buna istinaden 7 adet sitem için çalışma aldım. İnsallah dediği gibi olur. Çalışmadan 10 gün sonra tekrar yorum yazacağım. Kendisi çok ilgilendi benimle iyi insan ilişkilerine sahip kendisine teşekkür ederim.

Alıntı:
WebRelax Adlı Üyeden Alıntı
Sipariş verildi , Raporlar teslim alındı , Gayet başarılı bir çalışma güvenilir bir arkadaş.

Alıntı:
MaNaS Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş işini iyi bir şekilde yapıyor. Raporu eksiksiz olarak teslim aldım. Kendisine emeğinden dolayı teşekkür ediyorum.

Alıntı:
Gizlen Adlı Üyeden Alıntı
güzel bir çalışma olmuş teşekkürler.

Alıntı:
ozgurakcay Adlı Üyeden Alıntı
iş alımı yapıldı harika

Alıntı:
EthicWebmaster Adlı Üyeden Alıntı
Çalışma yaptırıldı. Çok teşekkürler hızlı ve kaliteli oldu.

Alıntı:
MSIL Adlı Üyeden Alıntı
Belirtilen zaman diliminde rapor alınmıştır.
Arkadaş işini oldukça temiz yapıyor. Ellerinize sağlık.

Alıntı:
YusufKISA Adlı Üyeden Alıntı
İşinde başarılı bir arkadaş. Yeni projelerim için çalışmayı düşünüyorum mesajım bulunsun.

Alıntı:
hyppia Adlı Üyeden Alıntı
ayrıntılı rapor teslim alınmıştır. iyi bir çalışma gerçekten.

Alıntı:
ayhankaraman Adlı Üyeden Alıntı
Temiz iş yapıyor. 2 Adet iş verildi rapor alındı.

Alıntı:
karga Adlı Üyeden Alıntı
iş verildi. arkadaş paket harici özel istekler için de yardımcı oluyor. teşekkür ederim.
GokGokalp, ByWebMasterss, cadettt ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu uzmanseo tarafından (17 Mayıs 2018, 14:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: güncelleme
foxmmo palmara
Okunmamış 09 Haziran 2014, 21:53
olesore Adlı Üyenin Avatarı
Ziraat Yük. Müh.

Ad, Soyad: Le... Kı...
Ticaret: 6, 100%
Kolay gelsin iyi satışlar, yazım bulunsun mutlaka almak istiyorum.
uzmanseo bunu beğendi.
Okunmamış 09 Haziran 2014, 21:54
ApranaX Adlı Üyenin Avatarı
E-ticaret Yöneticiliği

Ad, Soyad: Ah... Sa...
Ticaret: 0, 0%
Hayırlı Satışlar Umarım Çalışanlara oldukça verim aldırır.
uzmanseo bunu beğendi.
Okunmamış 09 Haziran 2014, 22:14
chalap Adlı Üyenin Avatarı
Mühendis

Meslek: Mühendis
Ad, Soyad: Ke... Ça...
Ticaret: 24, 100%
ödeme yapıldı rapor bekleniyor...
uzmanseo bunu beğendi.
Konu chalap tarafından (09 Haziran 2014, 23:09 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 09 Haziran 2014, 23:41

Alıntı:
olesore Adlı Üyeden Alıntı
Kolay gelsin iyi satışlar, yazım bulunsun mutlaka almak istiyorum.
Dilediğin zaman görüşürüz üstad.

Alıntı:
ApranaX Adlı Üyeden Alıntı
Hayırlı Satışlar Umarım Çalışanlara oldukça verim aldırır.
Güzel dileklerin için teşekkür ediyorum hocam

Alıntı:
chalap Adlı Üyeden Alıntı
ödeme yapıldı rapor bekleniyor...
Hayırlı olsun söz verildiği zaman diliminde iş bitirilip rapor teslimi yapılacak.

Okunmamış 10 Haziran 2014, 00:20
cagriatabay Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ça... At...
Ticaret: 18, 100%
Sipariş verildi. Arkadaş sağolsun yardımcıda oluyor. Teşekkürler...
uzmanseo bunu beğendi.
Arsızlık Kazanır...
Okunmamış 10 Haziran 2014, 01:07

Alıntı:
cagriatabay Adlı Üyeden Alıntı
Sipariş verildi. Arkadaş sağolsun yardımcıda oluyor. Teşekkürler...
Rica ederim. Hayırlı olsun...

cagriatabay bunu beğendi.
Okunmamış 10 Haziran 2014, 01:09
AhmetKarabulut Adlı Üyenin Avatarı
Sağlık nedeni ile yokum

Ad, Soyad: Ah... Ka...
Ticaret: 25, 100%
Arkadaşla anlaştık. Tatlı dilli bir insan bakalım sonuçları buradan paylaşacağım
uzmanseo bunu beğendi.
Okunmamış 10 Haziran 2014, 13:06
Bora Adlı Üyenin Avatarı
TK741

Yaş / Cinsiyet: 33 / Erkek
Meslek: *
Ad, Soyad: Bo... Da...
Ticaret: 37, 100%
1 is verildi arkadaşa.
uzmanseo bunu beğendi.
Okunmamış 10 Haziran 2014, 15:17

Alıntı:
AhmetKarabulut Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşla anlaştık. Tatlı dilli bir insan bakalım sonuçları buradan paylaşacağım
Alıntı:
Hukukcu Adlı Üyeden Alıntı
1 is verildi arkadaşa.
Hayırlı olsun... Rapor söz verildiği tarihte teslim edilecektir.

Cevap Yaz Favorilerime Ekle

fixerkit

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Backlink Paketleri