wmaraci reklam

Yükseliş Garantili Türkiye'nin En Kapsamlı Organik SEO Paketleri - Binlerce Referans - Yüksek DA-PA - Google News - Manuel SEO!!

3 Mesajlar 530 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ONCELAJANS ONCELAJANS Başarı tesadüf değildir! Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 379 / 27
  • Ticaret 178, (%100)

[COLOR=Sienna][SIZE=5]Etkisi Kanıtlanmış ÖNCEL SEO Paketlerimizle Sitenizi [COLOR=Blue]G[/COLOR][COLOR=Red]o[/COLOR][COLOR=DarkOrange]o[/COLOR][COLOR=Blue]g[/COLOR][COLOR=Green]l[/COLOR][COLOR=Red]e[/COLOR]'da Kanatlandırın!![/SIZE][/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=Sienna]Bizimle Çalışan [COLOR=Red]Yüzlerce Bireysel / Kurumsal Referans[/COLOR] Müşterilerimiz Arasındaki Yerinizi Sizde Alın!![/COLOR][/SIZE]

omeryetim25 adlı üyeden alıntı

Ahmet bey ile yaklaşık 3 hafta önce seo çalışması konusunda anlaştık. Çalışmaya başladıktan 1 hafta sonra raporlarımızı teslim etti. Raporları incelediğimizde işlemleri fazlasıyla yaptığını ve çok sayıda hediye işlem yaptığını gördük. Sitemiz ana anahtar kelimesinde ve 2. kelimesinde ilk 500 de yoktu. Diğer anahtar kelimesinde ise 12. sıradaydı. Çalışma sonrasında sitemiz 10 gün içerisinde ana anahtar kelimesinde ilk 500 de yokken 19. sıraya geldi. Diğer ilk 500 de olmayan kelimede 60. sıraya geldi. 12. sırada olan kelimede ise 1. sıraya geldi :) Arkadaş işinin ehli uzman birisi. Sitemiz için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Güvenle çalışabileceğiniz sağlam bir seocu arkadaş herkese tavsiye ederim.

yemrekoc adlı üyeden alıntı

Sitemizi ilk 500de yokken 2.sıraya getirdi gözlerime inanamadım işini harika yapıyor eline koluna sağlık hocam

fullindirfilm adlı üyeden alıntı

Yapılan çalışma sayesinde rekabet gücü yüksek bir kelimede 2. sıraya kadar geldim :)

cobyyy adlı üyeden alıntı

Platin backlink paketi alınmıştı. Paketin kısa sürede etkisini gösterdi. Sitem hedef kelimesinde 1. sıraya geldi :) Arkadaş işinde gayet profesyonel olduğu gibi, bir okadarda ilgili ve anlayışlı. Yaptığı çalışmalar için kendisine teşekkür ediyor ve arkadaşı herkese tavsiye ediyorum.

hayırlı satışlar..

bursam adlı üyeden alıntı

Silver paket aldım sitem 11. siradan 3. siraya geldi. Gayet ilgili ve işini iyi yapan birisi çalışmanızı tavsiye ederim.

Sndesign adlı üyeden alıntı

Çalışmam bir hafta içinde itinalı bir şekilde mailime rapor edildi. Hizmetten ve arkadaşın birebir yardımından, ilgisinden gayet memnunum, sitemdeki hareketliliğin farkındayım.. istediğim kelimede ilk beşyüzde yokken şu an 36.sıradan giriş yaptım. Ellerinize sağlık

barisergun adlı üyeden alıntı

Müthiş hizmet!! backlink paketini 3 ayrı iş için aldım ve sonuçlar müthiş !!

Şöyle söyliyim: google'da 12'ye yükseldik. Bir başkasında 120. sıradan 20'ye yükseldik. site trafiği direk arttı.

Herkese tavsiye ederim. Bu paketi kaçırmayın ! :)

infected adlı üyeden alıntı

Arkadaşla anlasıldı ve işini başarıyla yapan bir arkadaş zamanında hızlı bir sekilde raporu teslim etti ve gayet güzel bir çalışma oldu ilerleyen zamanlarda tekrar çalışmayı düsündügüm bir arkadas, tavsiye ederim..

harbi46 adlı üyeden alıntı

Kardeş Yaptığın çalışma ve artı hediye olarak yaptıkların içinde teşekkürler. yaptırmayı düşünen varsa işlemler fazlasıyla yapılıyor tavsiye ederim

KaRaKoSe53 adlı üyeden alıntı

1 site için platin paket siparişi verilmişti. Sitemde beklediğimden daha iyi bir yükseliş gördüm. Bu nedenle, 4 sitem için daha platin paket siparişi verdim. Gayet ilgili, güvenilir ve işinin ehli birisi herkese tavsiye ederim.

demirkurt94 adlı üyeden alıntı

İki sitem için premium pakette anlaşıldı. Rapor teslimi sağladı ve gayet memnun kaldım yazmış olduğu makalade ücretsiz olması gayet güzel. teşekkürler...

izmirtabela adlı üyeden alıntı

Ahmet bey ile platin backlink konusunda anlaşıldı. Gayet ilgili ve anlayışlı birisi. Raporları teslim aldıktan sonra tekrar bilgilendirme yapacağım. Teşekkür ediyorum kendisine.

detroit adlı üyeden alıntı

ahmet bey'in bütün backlinkleri ve diğer çalışmaları komple bir paket halinde satın alınmıştır.ilgisinden çok memnunuz iş ortaklığımızın sürekli devam etmesini temenni ediyoruz.

Quadrini adlı üyeden alıntı

2 ayrı site için Premium paket çalışması yapıldı. Arkadaşın extra yaptığı işlemler için ayrıca teşekkür ederiz. Eline sağlık. Raporlar alınmıştır...

SerkanKLC adlı üyeden alıntı

2 adet platin paket siparişi verilmiştir. Kelimeler şuan ilk 500 arasında yok bakalım çalışma sonucunda nerelere kadar yükselebileceğim.

V0LKAN adlı üyeden alıntı

Premium Paket ödemesi yapılmıştır. Geri dönüş bekleniyor.

kadirsaim adlı üyeden alıntı

Bir Platin Backlink Paketi için anlaşıldı. arkadaş güvenilir işinin ehli birisi kesinlik ile tavsiye ediyorum

Medyator adlı üyeden alıntı

Platin paketten satın alındı, Ahmet beyin ilgisi ve Seo hakkındaki bilgileri beni gerçekten tatmin etti, konuya hakim olması işine gösterdiği ilgisini de yansıtmakta. Raporlar ve çalışma sonunda sizlerle detayları tekrar paylaşacağım. Şimdilik teşekkürler . . .

Vbulletin Destek adlı üyeden alıntı

1 adet premium paket ile rapor alinmistir, basarili arkadas tavsiye ederim iyi calismalar

sadekahve adlı üyeden alıntı

Arkadaşımız çok ılgılı ve listesi pr açısından çok sağlam.
İlk etapta 3 adet sitemiz için çalıştık raporlar mukemmel.
Ardından 5 adet sipariş verildi. Şiddetle tavsiye ediyorum!

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Platin paket ile çalışma yaptırılmıştır. Özenli ve güvenilir bir kişi.

tunahanakcay adlı üyeden alıntı

3 Adet Premium paket alınmıştır, raporlar bekleniyor.

Kitleservers adlı üyeden alıntı

Arkadaşa iş verildi memnuniyet duyuyorum ileridede memnuniyetimi dile getireceğimi düşünmekteyim.

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Platin paket siparişi verilmişti. Belirtilen süreden önce rapor teslim edildi

serhanefe adlı üyeden alıntı

1 adet Premium Backlink Paketi alınmıştır.

vizyontech adlı üyeden alıntı

1 Adet platin backlink paketi siparişi verildi rapor bekleniyor

skaynak adlı üyeden alıntı

Sitem ile ilgili raporlarımı dün itabarı ile Ahmet bey'den teslim aldım. Diğer yorum yazan
arkadaşlarında belirttiği şekilde fazladan hediye çalışmalar yapıldığını gördüm.
3 kelime üzerine olan çalışma sonucunda sitem bayağı bir gerilerden, kabul edilebilir
sıralara geldi. Yapılan çalışma ve sonuç için başta böyle bir kişi ile tanışmama vesile
olan fuub.net'e ve sayın seo ahmet bey'e teşekkür ediyorum.

cranbaries adlı üyeden alıntı

5 Adet site için Platin paket çalışması yapılmıştır

aakinci adlı üyeden alıntı

gerçekten kaliteli bir rapor olmuş inceledim ellerine sağlık arkadaşın.

bayemre adlı üyeden alıntı

1 Adet platin backlink paketi siparişi verildi rapor bekleniyor

bursam adlı üyeden alıntı

arkadaş güzel iş çıkartmış zamanından önce ve fazlasıyla teslim etti teşekkürler.

bir adet Platin Backlink Paketi siparişi verilmiştir.

Sndesign adlı üyeden alıntı

1 adet platin paket ödemesi yapıldı, raporlar bekleniyor. Gerçekten anlayışlı ve ilgili, hatta bana karşı sabırlı :) bir arkadaş çalışınca fark edeceksiniz. Yardım ve tavsiyeleriniz içinde teşekkür ederim.

Enes Yiğit adlı üyeden alıntı

Anlayışlı bir arkadaş, tavsiye edilir.

En ince ayrıntısına kadar anlattı ve yapacağı işlemleri tek tek yazdı bu hassasiyeti işlemlerdede göstereceğine eminim 1 adet paket satın alınmıştır teşekkürler :)

tRiumph adlı üyeden alıntı

1 adet Silver paket ödemesi yapıldı.

İlgili bir arkadaş, makalemi kendim gönderdim ancak tüm linkleri, makale ayarlarını kendisi yaptı.

truncus adlı üyeden alıntı

3 adet platin backlink paketi alınmıştır. Raporlar bekleniyor.

V0LKAN adlı üyeden alıntı

Rapor alınmıştır.
Arkadaş işin hakkını fazlasıyla vermiş. Temiz iş yapmış.
Teşekkürler.

tunahanakcay adlı üyeden alıntı

İşi söz verdiği zamandan günlerce önce teslim etmesiyle zaten kalitesini belli ediyor.

Teşekkür ederim

chalap adlı üyeden alıntı

Silver paket için ödeme yapıldı rapor bekleniyor...

cnetworks adlı üyeden alıntı

Ahmet beye bilgiler iletildi, sağolsun çok ilgili bir arkadaş merakla çalışmanın sonucunu bekliyorum.

Saygılar.

onurz adlı üyeden alıntı

3 Adet platin paket almıştım. yararını fazlasıyla gördüm. sağolsun ilgili, çalışkan bi arkadaş.

barisergun adlı üyeden alıntı

slm,
konuştuğumuz gibi platin paket için anlaştık. Hayırlı olsun :))

chalap adlı üyeden alıntı

Silver paket alınmış ve raporu başarılı bir şekilde elime ulaşmıştır. İşini layığınca yapan bir arkadaş tavsiye ederim...

ayrıntılı bir rapor aldım Güzel bir çalışma olmuş. Teşekürler

kadirsaim adlı üyeden alıntı

1 Adet platin paket siparişi vermiştim. Raporu zamanından önce teslim etti. Raporda çok sayıda hediye iş yapmış. Hediye işlemler için teşekkür ediyorum. Gayet ilgili ve anlayışlı biri tavsiye ederim :)

vizyontech adlı üyeden alıntı

rapor zamanında teslim edilmiştir teşekkürler

LovelessGent adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı. İlgili ve özenli bir arkadaş. Kendi sitesine çalışr gibi iş yapmış tebrik ediyorum. Güvenilir ve dürüst. Çalışmanın eksiği yok fazlası var çok teşekkür ediyorum...

Raporu teslim aldım gayet detaylı ve bol hediyeli bir çalışma olmuş. İlgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Ahmet beye ilgi ve alakasından dolayı öncelikli olarak teşekkür ederim.
İşinin hakkını vermiş, hediye olmasına rağmen fazla fazla kaliteli bir çalışma yapmış sağolsun varolsun..

omeryetim adlı üyeden alıntı

2 Platin Paket alında rapor beklenmektedir. Arkadaş Güvenilir Tavsiye Ederim

avmdevi.com adlı üyeden alıntı

çalışma rapor halinde sunulmuştur, arkadaşa teşekkür ederim.

trnetwork adlı üyeden alıntı

platin paket siparişi verilmişti rapor zamanında teslim edildi. hediye olarak fazladan çok sayıda çalışma yapmış kendisine teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim.

omeryetim adlı üyeden alıntı

Belirtilen zaman diliminden daha öncesinde verilen rapor ve kaliteli hizmet olarak gördüm yapılan işlemleri ve ayrıca Hediye 1200 yabancı dizin + hediye 200 Türkçe dizin çalışması yapıldı bu da beni çok mutlu etti ileride ki kampanyaları takip edip çalışmalarımızı ilerleyen dönemlerde de tekrar yapacağız. Teşekkürler Ahmet Öncel

Thomaslisles adlı üyeden alıntı

Arkadaş güvenilir bir arkadaş
2 sitemi birden ona emanet ettim yükselişi hep beraber seyredicezz
umarım hep çalışırız...

Anachronos adlı üyeden alıntı

Pazar günü paket aldım bugün cuma ve aldığımda site 1k dı şimdi 4k

5 günde site ayaklanmaya başladı üstat tekrar teşekkür ederim ;)

Edit :

Alın bu da ispatı olsun :D

Resim saat 22:40 da çekildi daha 00:00 a 1 saat 20 dakika var ;)

http://snag.gy/e3eyA.jpg

MakaleMerkezi adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı paketi alındı 1 sitemde 3 gün sonra yükselişler başladı. Özellikle tek çalışma yaptırdım ki etkisini daha iyi görebilmek için sanırım daha da etki edecek gibi gözüküyor.

bergamagri adlı üyeden alıntı

Arkadaş oldukça ilgili. Bir kere ticaretinde öncelikle memnuniyeti ön planda tutuyor, para ikinci planda. Malum bu oldukça zor bulunan bir özellik. Kendi hatamdan ötürü makalenin linkleri nofollow çıktı ve arkadaş şimdi makaleyi kendi yazıp yeniden yayınlayacak. Gözünüz kapalı çalışabilirsiniz. Telefonu ne zaman çalsa açıp cevap veriyor. Ben çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim. Saygılar.

ergun34 adlı üyeden alıntı

Öncelikle arkadaşa ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. 5 Paket için uzun soluklu bir anlaşma yapmıştık. Raporlarımızı sunmaya başladı. Sunduğu hizmet bir hayli kaliteli ve avantajlı. Herkese tavsiye ederim.

realstone adlı üyeden alıntı

Ahmet bey tek kelime ile mükemmel ! . Ödemeyi yaptım, tanıtım yazısını gönderdim, 2 saat içinde ekledi ve raporu gönderdi.Tek tek page rank kontrolü yaptım fazlası var eksiği yok. Dürüst bir ticaret yaptığım için memnunum inşallah diğer sitelerimizde de çalışacağız.Teşekkürler Ahmet bey.

tdemirtas adlı üyeden alıntı

Bir sitemiz için daha hizmet aldık çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz Teşekkürler

runawaytr adlı üyeden alıntı

Daha önce bir paket almıştım çok memnun kalmıştım yine aldım yine memnun kalacağıma eminim parasını riske atmayıp değerini bulmasını isteyenlere öneririm.Anlayışlı ve yardımsever bir arkadaş.

UmutTasarım adlı üyeden alıntı

Arkadaştan makale hizmeti alındı gayet hızlı dönüş sağladı. Güvenilir kendisi. Hayırlı işler dilerim :)

crypto adlı üyeden alıntı

1 adet tanıtım yazısı paketi alındı. devamı gelecek inşallah.

Burak Koçoğlu adlı üyeden alıntı

Tanıtım Yazısı Alındı.

Bagatur adlı üyeden alıntı

tanıtım yazısı satın alındı + makalede yazdırıldı gerçekten makalesini çok beğendim teşekkürler

UzmanSeo adlı üyeden alıntı

2 adet yazı alındı.

sarp adlı üyeden alıntı

2 site için çalıştık kısa sürede raporları aldım teşekkürler.

ByAsLaN adlı üyeden alıntı

anlayışlı ve güvenilir bir arkadaş tanıtım yazıları verildi.

jeriko1971 adlı üyeden alıntı

Daha evelde arkadaştan tanıtım yazısı aldım, çok faydasını gördüm ve tekrar aldım.

fatihben adlı üyeden alıntı

zor bulunur bir paket alındı tavsiye ederim

vivacruzy adlı üyeden alıntı

tanıtım yazısı alındı çok hızlıydı gerçekten. en kısa zamanda yeniden çalışabilirim

eSKiSiBeN adlı üyeden alıntı

Sipariş verilmiştir. İyi çalışmalar dilerim.

leonidasmaximus adlı üyeden alıntı

Hizmet alınmış olumlu etkileri görülmüştür teşekkürler bu fiyata bu hizmet tavsiye edilir

ahmetos adlı üyeden alıntı

Henüz ödeme geçmeden rapor eksiksiz olarak hazırlandı.
Tanıtım yazısı üzerine de SEO çalışması yapıldı.

Çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

bir paket alındı rapor geldi tavsiye edilir anında fayda sağlıyor

hasanyordana adlı üyeden alıntı

150 liralık paket alındı güvenilir arkadaş

SaGoPa adlı üyeden alıntı

tanıtım yazıları alındı ticaret dışındada sohbeti güzel umarım daimi olur

miller adlı üyeden alıntı

yazı alındı sağolsun hem hızlı hemde yardımcı oldu

Anachronos adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı paket raporumu 1 saat içerisinde teslim aldım. Gayet ilgili bir arkadaşlar. Tekrar çalışmak kısmet olur inşallah..

berdos adlı üyeden alıntı

Rapor teslim alındı teşekkürler.

RifatOzkan adlı üyeden alıntı

Sürekli çaıştığım bi arkadaş :) her zaman tam destek bazen ben unutuyorum yapacaklarımı arayıp hatırlatıyor seviyorum bu huyunu...

Mustafha adlı üyeden alıntı

150 tl lik sipariş alındı tşkler.

PeLennor adlı üyeden alıntı

PR 8 - PR 1 arası 55 site Backlink + Tanıtım yazısı alınmıştır. İlgili bir arkadaş olması iş yapmaktan öte işi doğru yapmayada yönlendirmesi ayrıca takdire şayandır.. Teşekkürler.

kskboy adlı üyeden alıntı

Arkadaşla daha önce farklı bir site için çalışmıştık. İlgi ve alakasından dolayı gayet memnun kalmıştım. Bugünde 3 aylık footer link paketi aldım hayırlı olsun. Herkese tavsiye ederim.

Hostyurdu adlı üyeden alıntı

Çalışmak için çok uygun birisi Ahmet Bey hızlı ve güvenilir ticaret yapabilirsiniz.Şahsen müşterime link alışverişi yaptım.Teşekkürler...

KLavy3 adlı üyeden alıntı

Sağlam bir arkadaş güvenilir. Link için çalışma anlaşımı yapılacak.

İlgin için teşekkür ederim @AhmetOncel

bh.candan adlı üyeden alıntı

raporunuz alındı teşekkrüler dürüst bir arkadaş.

Ahmet'e güvenebilirsiniz işlerini hep düzgün ve başarılı yapan bir arkadaşımızdır çoğu çalışmamı yaptırdım hepsinden memnunum çok iyi yerlerdeyiz, paranız boşa gitmeyecektir.

reklam10 adlı üyeden alıntı

Arkadasla anlastik , ucreti gonderir gondermez linkleri ekledi , Tesekkurler

mvsmrt adlı üyeden alıntı

arkadaşla 3 aylık link alımı yapılmıştır, ilgili arkadaş, teşekkürler.

qraL adlı üyeden alıntı

2nci paket alımı daha çok alacaz sanırım Gerçekten başarılı bir seo işi yapmaktadır. Şiddetle tavsiye ederim ;)

salihsat adlı üyeden alıntı

1 paket alında işinde uzman arkadaş tavsiye edilir

salihsat adlı üyeden alıntı

150 tl lik paket için sipariş verildi

kozmopolis adlı üyeden alıntı

Paketten bir adet alındı arkadaş çok ilgili ve hızlı.

SqReaL adlı üyeden alıntı

3 Aylık link paketi alındı. Teşekkürler, çok ilgili bir arkadaş.. Tavsiye ederim.

yeCTeza adlı üyeden alıntı

hizmet alındı teşekkürler

Taygun adlı üyeden alıntı

2 adet 3 aylık link alınmıştır

kskboy adlı üyeden alıntı

3 aylık link alındı , hızlı ekleme için teşekkür ederim . arkadaşla 3. çalışmamız

Yora adlı üyeden alıntı

ikinci paketide bugün aldım tabiki birincinin faydasını gördüğüm için 3 paketide almaya hazirlaniyorum herkese tavsiye ederim.

Oyunaz adlı üyeden alıntı

link alımı yapıldı

narkoz adlı üyeden alıntı

Link alındı. Teşekkürler.

gzhn adlı üyeden alıntı

bir adet paket alındı, ilgili arkadaş teşekkürler

Yora adlı üyeden alıntı

Bir adet paket alındı. hayırlı alışverişler.

scriptturkey adlı üyeden alıntı

150 tllik paket alınmıştır.Teşekkürler

TheKorsans adlı üyeden alıntı

150 :tl lik paket alındı.

Yora adlı üyeden alıntı

3'cü paketimi aldım 4'cüyüde almayı planlıyorum 3 günde link kaldırıp uğraştırmayanlardan arkadaş teşekkür ediyorum.

Oyunaz adlı üyeden alıntı

link paketi alındı

yeliz adlı üyeden alıntı

ahmet beye çok teşekkür ederim sonunda güvenilir birini bulduk ellerinize sağlık 3 aylık footer backlink alınmıştır

cicekreyonum adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapıldı. İlginiz için teşekkürler

SqReaL adlı üyeden alıntı

Gerçekten işini fazlasıyla iyi yapıyor arkadaş. 2 adet paket aldım. Tavsiye ederim.

medoon adlı üyeden alıntı

link alımı yapılmıştır. Hızlı ve güvenilir bence..

Must4f4_06 adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapılmıştır. gayet ilgili ve güvenilir birisi tavsiye ederim herkese

onurz adlı üyeden alıntı

3 aylık footer link paketinden 3 adet alındı. Sonuçları bir hayli etkili oldu. Fiyatlarda piyasa değerinin bir hayli altında. Arkadaşa teşekkür ediyorum ve arkadaşı herkese tavsiye ediyorum.

detroitt adlı üyeden alıntı

ahmet bey'in bütün backlinkleri ve diğer çalışmaları komple bir paket halinde satın alınmıştır.ilgisinden çok memnunuz iş ortaklığımızın sürekli devam etmesini temenni ediyoruz.

Footer link paketinden 3 aylık alım yapıldı, teşekkür ediyorum.

webpencere adlı üyeden alıntı

3 aylık 2 adet footer link alınmıştır ılgılı ve guvenılır bır arkadas

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Anlaşıldı, nice çalışmalara ...

ReklamHosting adlı üyeden alıntı

3 aylık link alındı tşk

FullY adlı üyeden alıntı

1 sitem için 3 aylık link alinmştir, güvenilir arkadas

BySaMaNYoLu adlı üyeden alıntı

anlaşma sağlandı hayırlı olsun.

sade_kahve adlı üyeden alıntı

1 adet sipariş verildi
hayırlı satışlar dilerim

AyyildizTech adlı üyeden alıntı

3 aylık link alınmıştır teşekkürler

Taner Koçak adlı üyeden alıntı

Sipariş verildi rapor alındı hayırlı satışlar

3 aylık link satın alınmıştır.

OkulSaatim adlı üyeden alıntı

277.sırada olan eğitim kelimesinde 40.sıraya yükseldim tşk ediyorum.

onurmert adlı üyeden alıntı

3 aylık ödeme yapılmıştır .. arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkur ediyorum...

crypto adlı üyeden alıntı

1 adet tanıtım yazısı paketi alındı. devamı gelecek inşallah.

bozkurtnevzat adlı üyeden alıntı

3 aylık satın alınmıştır .. arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkurler...

keleback adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapıldı...Ödeme hesaba geçti. Hadi hayırlı olsun bakalım.

EmreBilkaya adlı üyeden alıntı

3 aylık paket alınmıştır. İlgili birisi linkler hızlı bir şekilde eklenip rapor sunuldu. Teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Taner Koçak adlı üyeden alıntı

Bir paket siparişi verildi ve rapor alındı ilgili bir arkadaş teşekkürler

Aglamaz adlı üyeden alıntı

3 Aylık link alımı yapılmıştır.

Venedik adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile 3 aylık link için anlaşma sağlandı. Ödeme yapıldı..

karga adlı üyeden alıntı

1 site için anlaşıldı ödeme yapıldı linkler eklenmeye başladı.

ErdemTepe adlı üyeden alıntı

link alımı yapılmıştır. Hızlı ve güvenilir bir arkadaş tşk ler..

TheKorsans adlı üyeden alıntı

3 aylık paket alınmıştır.

toplu link paketi alındı gerçekten kaliteli hizmet

Megabytes adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapıldı

BacklinkHizmet adlı üyeden alıntı

footer link alındı.teşekkürler

qraL adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerçekten hızlı bir o kadarda anlayışlı inş faydasını görürüz umarım daha çok ticaret yapmak dileğiyle kolay gelsin..

iMiral adlı üyeden alıntı

3 aylık paket alınmıştır.

Cinan adlı üyeden alıntı

3 aylık link alındı teşekkürler

eglenelim adlı üyeden alıntı

link alımı yapıldı. teşekkürler.

batiatus adlı üyeden alıntı

3 aylık link alınmıştır ...

Burak Koçoğlu adlı üyeden alıntı

Tanıtım Yazısı Alındı.

Doogle adlı üyeden alıntı

Backlink paketi alınmıştır. Çok ilgili bir arkadaş teşekkürler.

RifatOzkan adlı üyeden alıntı

Backlink alındı teşekkürler

Accelerated adlı üyeden alıntı

link alınmıştır. arkadaşın ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

kukuleta1 adlı üyeden alıntı

3 aylık link paketi alındı. Teşekkürler...

creative1634 adlı üyeden alıntı

faydasını görüyorum çok tşkler

omer1907 adlı üyeden alıntı

3 Aylık footer link alındı. Çok ilgilendi teşekkürler.

Kurtcebe adlı üyeden alıntı

Aleyküm selam. Konu linkiyle birlikte site adresleri pm gönderildi.

KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı

Bir paket alındı teşekkür ederim

asanlaranahtar adlı üyeden alıntı

30 siteden link aldım güvenilir arkadaş linkleri attık bekliyoruz bakalım

faydalı bi paket tavsiye ederim

creative1634 adlı üyeden alıntı

anlaşma sağlandı çok tşkler yine görüşmek üzere

ilhanfixrank adlı üyeden alıntı

3 aylık çalışma siparişi verildi

YakupGoksal adlı üyeden alıntı

3 aylık footer link paketi alındı. hızlı geri dönüş için tşk !

eren1989 adlı üyeden alıntı

3 aylık link alınmıştır.

İlgi ve alakasına teşekkür ederim

Myilmaz adlı üyeden alıntı

Arkadaşla ticaretim olmuştur güvenilirdir,hayırlı satışlar..

cicekreyonum adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapıldı. İlginiz için teşekkürler

linkdegisim adlı üyeden alıntı

Bugün itibariyle bizimde linkimiz 3 aylık olarak aktif hale gelmiştir. Dakik çalışma için teşekkürler ..

KaRaKoSe53 adlı üyeden alıntı

3 Aylık 150 TL anlaşıldı

KaRa_MaSkE adlı üyeden alıntı

Güvenilir dürüst arkadaş teşekkür ederim

Thomaslisles adlı üyeden alıntı

2 site için
3 aylık link satın aldım
ilgili bir arkadaş başarılarının devamını diliyorum..

Erenner adlı üyeden alıntı

Linkler için teşekkürler.

seoerkan adlı üyeden alıntı

3 aylık link alımı yapıldı,,çalışmalar çok güzel elinize saglık ustam,,gene yeni ihtıyaclarda size yazcam ılk olarak

avokado adlı üyeden alıntı

İkinci kez sipariş verildi. İlgili birisi olduğunu söylemeye gerek yok zaten.

Hayırlı işler.

avokado adlı üyeden alıntı

Bir calisma daha yapildi. Hizli rapor icin tesekkurler.

İsi ne kadar heyecanla yapan biri oldugunu anlamak icin bir kez telefonla gorusmeniz yeterli :)

zargana adlı üyeden alıntı

anlaştık sipariş verdim, rapor bekliyorum. teşekkürler

restorasyon adlı üyeden alıntı

bir paket alıntı. ilgili bir arkadaş. teşekkürler.

ankaraalemi adlı üyeden alıntı

Arkadaş gerçekten çok ilgili ve çok hızlı. İnş. ikimiz içinde hayırlı olur.

mobilburda adlı üyeden alıntı

rapor tarafıma ulaşmıştır. Güvenilir bir üye.

Teşekkür ederim

gokhandmr adlı üyeden alıntı

Anlaşma sağlanmıştır teşekkürler..

Web.Tasarım adlı üyeden alıntı

Arkadaştan tanıtım makalesi aldım. Gününde teslim etti. Güvenilir kendisi..

mehmet_011 adlı üyeden alıntı

Kendime özel paket ayarladım ve arkadaş anlayışla karşıladı. Güvenerek bu hizmeti alabilirsiniz.

Siteler farklı c class ip olduğu için paranız boşa gitmeyecektir.

Elinize sağlık tekrardan.

SerkanKLC adlı üyeden alıntı

2 adet web sitem için "Platin Backlink Paket" aldım. Raporları söylediği gibi 1 hafta içerisinde tarafıma ulaştırdı. Raporları incelerken dikkatimi çeken olay, mesela 2 tane tanıtım yazısı yapması gerekirken 4 tane yapmış bu cömertliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sitelerim şuan ilk 500 arasında yok 1 hafta ile 1 ay arası sitelerimin güzel yerlere geleceğine inanıyorum.

LovelessGent adlı üyeden alıntı

1 adet platin paket sipariş edildi.. Rapor bekleniyor..

neticaret adlı üyeden alıntı

Güvenilir arkadaştır. Kendisi ile uzun zamandır arama motoru optimizasyonu çalışması yapmaktayım.

wmaraci
reklam

editorxx editorxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 74 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar,