wmaraci reklam

Ücretsiz Backlink Kazan !!! Gezi & Seyahat Blogları İçeri !!!

2 Mesajlar 777 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HBlog HBlog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar daha önce oluşturmuş olduğumuz ve dev arşiv olarak nitelendirdiğimiz Gezi ve Seyahat Blogları listemize sizleri de davet ediyoruz.

Sizlerde bu dev arşive katılmak, örnek listede yer almak istiyorsanız , size vereceğimiz linke tıklayarak yorum kısmına bende katılmak istiyorum sitem şu , şu tarihten bu yana aktif diye belirtmeniz bizler için yeterli olacaktır.

Listeye Katılma Şartları

A dan Z ye sıraladığımız ve yaklaşık 200 kadar gezi blogunun yer aldığı listemize katılmak için sitenizin en az 6 ay faaliyette olması gerekmektedir.

Diğer bir şart ise sitenizin güncel tutulmuş olması gerekiyor. Bunun da en önemli nedeni arama motorları aracılığıyla linke erişen kimselerin bu siteleri gezinirken kendine örnek alacağı ve deneyimlerinden yararlanacağı siteleri seçmesi bizler için önemli bir detay olarak görülmektedir.

Yazı linki : https://www.blogsavar.net/takip-edilmesi-gereken-en-iyi-gezi-bloglari/

Not: Listeye daha önceden siteniz eklenmiş ve yorumunuz yoksa eğer verilen emeği es geçmeyerek yorumda bulunmayı da unutmayınız.
turkeytrick ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Blogsavar | Profesyonellerin Blog Rehberi

https://www.blogsavar.net
wmaraci
reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel bir kaynak mesaj atmıştım eklemişsiniz şimdi farkettim elinize sağlık

www.gezelim.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al