Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

11Beğeni

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Beyin Fırtınası
Bikoin

10.000 TL ye ne iş Yapılır

Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:00
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Ad, Soyad:
Ticaret: 24, 100%
Ben olsam 10bin tl ile hiçbir internet işine girmezdim Reelde bu para ile getirin olur fakat internet üzerinden o parayı getirebilmek için fazlasıyla sağlam olmak lazım Kendinizi önce bi ölçüp biçin yapabilirim dediğiniz an görüş alın bence. (Vay efendim şu arkadaşım şu siteden şu kadar para kaldırdı, şu arkadaşım şu kadar günde reklamlardan şu kadar gelir elde etti durumu olmasın yani, işin kurdu iseniz paraya gerek olmadan altından kalkarsınız her türlü ama işin kurdu değilseniz değil 10bin 100bin tl bile sizi düzlüğe çıkarmaz)
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:01
Kalashnikov Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Bankacı
Ad, Soyad: Me... Al...
Ticaret: 12, 100%
İyi bir fikriniz varsa da Türkiye ortamında reklam gücünüz yoksa projenizden kimsenin haberi bile olmuyor. 10 bin TL heba edilecek bir para değil.

İnternet projesine yatırmanızı tavsiye etmem.
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:04
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Öğrenci.
Ad, Soyad:
Ticaret: 0, 0%
Alıntı:
ReX Adlı Üyeden Alıntı
Merhaba arkadaşlar sizlere basit ama bi okadarda karışık bir sorum olucak 10 bin liraya intenet üzerinden bir iş yapmak istiyorum bir kaç webmaster forumuna baktım ama uygun sabit gelirli yasal bir site bulamadım genelde film ve dizi siteleri iyi gelir getiriyor ama bunlarda riskli sizce nasıl bir şey yapmalıyım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim iyi çalışmalar...
ilk önce bana 400 lira bir borç ver şaka tabi ama yani internette harcama derim paranı
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:13
siyahgiyen Adlı Üyenin Avatarı
SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma

Ad, Soyad: Mu... Öz...
Ticaret: 18, 100%
Alıntı:
mevLüt Adlı Üyeden Alıntı
Herkes dışarıda bir iş önermiş fakat Forex siteleri en iyi kazandıran sitelerdir . 3000 TL makale , 2000 TL yazılım 5000 TL seo için kullanırsın . Ortalama 8 ay içinde yatırdığın meblağ geri döner . Ondan sonra 14-15 ay kadar kazanmaya devam edersin o kârın olur . Fakat şu da bir gerçek ki yabancı dilin yoksa mutlaka bir editör bul ingilizcesi olan veya hangi dilde açarsan artık Forex sitesini.
Sağlam bir Forex şirketiyle çalışırsan arkadaşa katılıyorum. Türkiyede çok ön planda olmasa da , parayı böyle sitelere yatırıp oradan dönüş yapılanlarla iyi paralar kazanabilirsin. Dünyada Forexe para yatıran insan çok ve üyelik başı 90-150 lira arası değişiyor senin siten üzerinden üye olup işleme başlayan insan için. Demo hesap açanlar ise 1-5 dolar arası
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:16
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Belirtilmedi
Ad, Soyad:
Ticaret: 5, 100%
bence internete sokma o parayı yazık etme.Git bir ps cafe aç birde 50 kuruş ucuz yap diğer cafelerden millet dolsun oraya
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 17:24
deeprock2 Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: www
Ad, Soyad: Fe... Ma...
Ticaret: 10, 100%
Bence ekonomik durumunuz iyi ise, paranın bir kısmını tatil için harcayın. Yok ben hepsiyle ticaret yapmak istiyorum diyorsanız " Boş işyeri bulup bir şey satmayı deneyebilirsiniz". Elimde fırsat varken 10 bin TL ' ye devralmadığım bir yer oldu ve önünden geçtikçe içim cız ediyor...

"Tavukçu açın" demiş bazı arkadaşlarımız. Peki, bu konuda ustalığınız yoksa; günlük en az ustaya 50 TL vereceğinize hiç denemeyin bu işi.
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 18:31
WolkHan Adlı Üyenin Avatarı
volkansengul.com

Meslek: Belirtilmedi
Ad, Soyad:
en doğru yol bildiğin yoldur... bunu unutmayın.

kimisi internet girişimleri ile zengin olur kimisi gayrimenkul kimisi üretim...

burdaki tek kriter bildiğin işi yapman. ayrıca bir önceki yazdığım mesaj çok üstün körü yanıt vermişsin. sorduğum sorular internet girişimi yapıp yapamayacağını belirleyecek nitelikte...
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 18:36
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad:
Ticaret: 12, 93%
Bilge adam 'a git. Grafik , C# & .Net & ASP , Php Css Html Eğitimlerinden hangisine yatkınsan ona git. 1 yıl sonra kendi işini yap

Not: Eğitimleri çok sağlam.
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 19:21
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 20 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad:
Bir devlet okulunun karşısına döner salonu-sanal bebek gibi şeyler satan kırtasiye-Kuruyemişci açabilirsiniz ama devlet okulunun karşısına manyak para var bu işte.Bizim okul 3000 kişilik en az 300 500 ü dönerciye gider.
Okunmamış 09 Mayıs 2012, 19:23
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: tekstil
Ad, Soyad:
Dizi sitesi değilde film sitesi al bence o paranın 3 katını kazanırsın :=) tabi ceza alırsan.Ceza almazsan daha fazlasın.Ceza alana kadar bence kazanırsın.Ama siteyi almadan önce bir araştır.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Beyin Fırtınası