wmaraci reklam

AdMatic'i Nasıl Bilirsiniz?

20 Mesajlar 6.195 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Bugün ShiftDelete'de AdMatic reklamlarını gördüm arkadaşlar.
Daha önce de bu konu hakkında araştırmalar yapmıştım, ama olumsuz bazı bilgiler verilmişti. Tabi AdMatic sadece ShiftDelete değil, sağlam farklı sitelerde de var. Ama ShiftDelete de ekleyince düşündüm: "Bu firma ödeme yapmasa, bu site bunu eklemezdi..."
Başvuruda bulunmak için siteye girdim, formu doldurdum, direk hesaba giriş yapıyor zaten, Ekim ayı hakedişlerinin hesaplara yattığı; bilgi için de aranması önerilen bir telefon numarası şeklinde bir genel duyuru ile karşılaştım.
Şimdi 2 sorum var size
1_ AdMatic kullanan var mı aramızda, varsa kazancı nasıl, ödemeler 2 ay geriden mi takip ediyor?
2_ AdMatic reklamı sitenin üzerinde açılıyor. Bunun Google üzerinde olumsuz bir etkisi var mı?
AdSense'nin rakibi olmadığını hepimiz biliyoruz. Ama az çok bir deneme yapmaya değmez mi sizce?

wmaraci
reklam

Relampago1903 Relampago1903 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Ben yaklaşık 1 sene önce kullandım, ödememi aldım. Kaldı ki şuan Türkiye'de en büyük internet sitelerinin büyük bölümü kullanıyor.
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

www.mobilyayabakis.com

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
İlk başlarda iyi bilirdim ama siteleri patladıktan sonra sanki sayımlarda hatalar olmaya başladı ve biraz hayal kırıklığı yaratıyor ama ödeme konusu da sözüm olmaz 2 kez ödeme aldım Relampago1903 hocanın belirdiği gibi en büyük siteler onları tercih ediyor
Almina

kişi bu mesajı beğendi.

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Admatic gösterim başına ödeme yapar. 1000 gösterime yayınladığın görüntülenen reklam türüne göre değişmekle beraber 0.40-0.80 krş arası ödemesi vardır.
Ödemeler bir sonraki ayın 25 ile 30'u arasında kesinlikle ödeniyor. Yani kasım ayı kazancınız Aralık ayının sonunda ödeniyor. Ödeme konusunda hiçbir sıkıntı yok.
Adsense üzerinde olumsuz bir etkisi yok. ama yine de adsense kullanacaksanız adsenseyi aldıktan sonra admatic reklamlarını eklemenizde fayda var.
Üç aydır çalışıyorum kendileriyle, ödemelerde sıkıntı yaşamadım.
Ekim ayında, kullandıkları sistemin sahip olduğu firmayla bir olumsuzluk yaşadılar ama bunu kullanıcıların zarar görmeyeceği şekilde hallettiler.
Şirketin sahibi Aykut Bey, herhangi bir sıkıntıda kısa sürede bizzat kendisi ilgilenip problemi çözüyor.

Kazanç konusunda hitli bir siteniz yoksa sizi pek memnun etmeyebilir. Kendi sitemden örnekle aylık aşağı yukarı 290K tekil hite sahibim. Bir aylı kazancım 350 TL.

Başka sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım.
Almina Inchredible

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
@Kurşun Kalem Hangi reklam türünü kullanıyorsunuz?
Bu arada vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Adsense üzerinde olumsuz etkisi yok dediniz; peki Google indexlerinde de sorun yaratmıyor mu?
Sistem oldukça hızlı, 2 site ekledim, 2'si de çok kısa zaman içerisinde onaylandı: (5 DAKİKA GİBİ)

• Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Hepsini kullanıyorum. Kaliteli reklamlar, ziyaretçiyi rahatsız etmiyor.
İndexleme konusunda bir sıkıntı yaşamadım.
Evet sistemleri gayet hızlı. Adamlar deyim yerindeyse site sarrafı olmuşlar. Kaliteli gördükleri siteyi uzatmadan, insanı bezdirmeden hemen kabul ediyorlar.

Relampago1903 Relampago1903 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

Kurşun Kalem adlı üyeden alıntı

Admatic gösterim başına ödeme yapar. 1000 gösterime yayınladığın görüntülenen reklam türüne göre değişmekle beraber 0.40-0.80 krş arası ödemesi vardır.
Ödemeler bir sonraki ayın 25 ile 30'u arasında kesinlikle ödeniyor. Yani kasım ayı kazancınız Aralık ayının sonunda ödeniyor. Ödeme konusunda hiçbir sıkıntı yok.
Adsense üzerinde olumsuz bir etkisi yok. ama yine de adsense kullanacaksanız adsenseyi aldıktan sonra admatic reklamlarını eklemenizde fayda var.
Üç aydır çalışıyorum kendileriyle, ödemelerde sıkıntı yaşamadım.
Ekim ayında, kullandıkları sistemin sahip olduğu firmayla bir olumsuzluk yaşadılar ama bunu kullanıcıların zarar görmeyeceği şekilde hallettiler.
Şirketin sahibi Aykut Bey, herhangi bir sıkıntıda kısa sürede bizzat kendisi ilgilenip problemi çözüyor.

Kazanç konusunda hitli bir siteniz yoksa sizi pek memnun etmeyebilir. Kendi sitemden örnekle aylık aşağı yukarı 290K tekil hite sahibim. Bir aylı kazancım 350 TL.

Başka sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım.

Hocam Aykut Bey çalışan o firmada daha önce reklamport'da çalışıyordu geçmişten tanırım.

www.mobilyayabakis.com

• Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkür ederim bilgilendirme için @Kurşun Kalem
KursunKalemm

kişi bu mesajı beğendi.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Birtek gösterim başınamı veriyor ? tıklamaya ücret vermiyormu peki

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)
Aykut Bey çalışan değil, şirketin sahibidir. Admatic daha önce bir alman firmasına aitti. Daha sonra Aykut Bey şirketi mi satın aldı yoksa yayın haklarını mı satın aldı tam emin değilim ama şu an kendi firması olarak görünüyor.

Ek Olarak: @[Inchredible](userid:55092) sadece gösterim başına veriyor. Hile yapılmasının önüne geçmek için böyle bir sistem kullanıyorlar sanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al